Jump to content
Dogomania

Chodofla 'Gamron'


bety

Recommended Posts

Ja tak trochę nie w temacie - zajrzyjcie na Allegro - tam jest jedna bardzo nieetyczna aukcja shib - facet (z zarejestrowanej w ZK hodowli) namawia do kupna szczeniaków shib bez rodowodu. Może ktoś z Was umie zablokować taką aukcję albo coś - bo ja nie wiem jak to zrobić. Jak dla mnie taka "reklama" jest delikatnie mówiąc beszczelna i to na oczach ZK!!!!!!!!!!!
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

A tak niestety właściciel chodofli Gamron, od kilku miesięcy oferuje mioty shiba inu bez papierów na Allegro. Z tego co wiem w jego oddziale ZKWP (Łódź) toczy się sprawa w sądzie koleżeńskim między innymi o to. Ale jakie są jej efekty, niestety nie mam pojęcia.

Zablokować aukcji się nie da, gdyż w żaden sposób nie narusza ona regulaminu allegro (co najwyżej można zarzucić osobie wystawiającej aukcję, niewłaściwy opis tzn. informację, że "jak ktoś nie chce rodowodu to nie wyrabiamy i piesek jest za 1000zł" - co jest oczywistym kłamstwem w świetle wewnętrznego regulaminu ZKWP). Ale to zbyt duże naciąganie jak na allegro.

Niestety.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jeśli hodowla jest zlikwidowana tzn., że na Allegro są kłamstwa, skoro pisze w ofercie, że jest z ZK... Wydaje mi się, że to już nie jest zgodne z regulaminem. Usunięcie takiego tekstu z ogłoszenia - nie zmieni faktu, że nadal będzie sprzedawał "lewe" shiby :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...