Jump to content
Dogomania

Amandil


Hayne

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=black]Matagi i jak sesja zdjęciowa Baby? zdążyłaś :evil_lol: bo u nas śniegu już nie ma.[/COLOR]

[COLOR=black]Taq też gania za śniegiem, który sama rozsypuje, szczególnie fajna zabawa jest na górkach. Ale najbardziej lubi ganiać za liśćmi, które wiatr unosi, a ja za nią biegam na końcu smyczy :cool3: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Taq'][COLOR=black]Matagi i jak sesja zdjęciowa Baby? zdążyłaś :evil_lol: bo u nas śniegu już nie ma.[/COLOR]

[COLOR=black]Taq też gania za śniegiem, który sama rozsypuje, szczególnie fajna zabawa jest na górkach. Ale najbardziej lubi ganiać za liśćmi, które wiatr unosi, a ja za nią biegam na końcu smyczy :cool3: [/COLOR][/quote]

Jakby tu powiedzieć....:roll: :cool3: :evil_lol: ....guzik wyszło z sesji:p .Wyrzuciłam Babę na podwórko,ubrałam się,wzięłam aparat i po sprawdzeniu akumulatorów mogłam sie rozbierać!:p Wszystkie akumulatory wyładowane!:p Powtykałam je do ładowarek,jutro będa o.k.
A co do śniegu,to u nas z nim problemu nie ma,codziennie nowa dostawa:evil_lol: ,więc do jutra nie zniknie,tym bardziej,że zapowiadają w nocy -10 C :eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']A Amandil wcale nie jest mokry. On ma po prostu taki kolor szatki:-)
Jedni mają, inni nie.:p[/quote]


Dla mnie jest zawsze najpięknieszy... :) :lol: Suchy czy mokry, rudy czy czerwony...

Gdzie się podziali wszyscy właściciele szybowców? Tak tu cicho...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hayne']Dla mnie jest zawsze najpięknieszy... :) :lol: Suchy czy mokry, rudy czy czerwony...

Gdzie się podziali wszyscy właściciele szybowców? Tak tu cicho...[/quote]
Zajrzyj do:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=41011&highlight=akity+baby[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Zajrzyj do:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=41011&highlight=akity+baby[/URL][/quote]

Podejrzewam, że Kasia obawia się, że w Fotoblogach, wszystko niknie na kolejnych stronach w ciągu 15 minut, a do tego działu, to jeszcze mogą jakoś trafić miłośnicy japończyków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola.1']Dobra ,dobra Hayne lepiej pokaz nam zdjecie jak te ''aniolki'' shiby ,spia obok obcego psa,a nie ''swojego'' hokkaido:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jak takie znajdziesz ,to moze oznaczc tylko A-to fotomontaz B-shiba jest pluszowa!!!!!;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)[/quote]

Obok obcego psa Amandil by się zdrzemnął (pod warunkami: brak zabawek w okolicy, brak smakołyków i miski), ale Kiba obcemu psu by nie darował...

W gre wchodzi jeszcze waleriana, ale nie jestem tego pewna, bo nie probowalam ?

Odpowiedz C - hokkaido jest pluszak ! ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hayne']Obok obcego psa Amandil by się zdrzemnął (pod warunkami: brak zabawek w okolicy, brak smakołyków i miski), ale Kiba obcemu psu by nie darował...

W gre wchodzi jeszcze waleriana, ale nie jestem tego pewna, bo nie probowalam ?

Odpowiedz C - hokkaido jest pluszak ! ;D[/QUOTE]

Jak zadziala waleriana na shibe ,nie wiem,ale na hokkaido wiem!!!!!! NIE DZIALA!!!!!!!!Swego czasu wlascicielka taty waszego kiby ,napakowala go na wystawe majowa zeby chociaz troszke,zhoc tyci tyci ,byl spokojniejszy .......I NIC!!!!!!DIABEL TASMANSKI W CALEJ OKAZALOSCI!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Gosia']Walerianą? W hokkaido? Walerianą?:mad:[/QUOTE]

Gosiu to nie byla wlaeriana!!! Tylko lagodne srodki ziolowe przepisane przez weta (na uspokojenie).Nikt by sie nie odwazyl pasc psa byle czym........ale jak napisalam na kimie nie zrobily zadnego wrazenia!!!!!!!!! Dlatego jak jechal na swiatowke do Holandi nie dostal nic, chociaz podroz dla niego byla z pewnoscia ciezka i nie przyjemna.Ale ta zaraza po wyjeciu z kontenera ,wygladala jakby nic nie bylo!!!!! No moze maly spacer.To my bylismy wypluci i zmeczeni ,on byl caly heppi i gotowy do ''dzialania''.Ten pies poprostu rozwala mnie swoja energia!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ktrebor']A co waleriana nie dobra dla psa? Koty ją lubią :)[/QUOTE]

Szczerze powiedziawszy nie mampojecia!!!! Koty ja lubia.....ALE JAK NA NIE DZIALA!!! Dostaja po niej niezlego odpalu.Zchowuja sie jak na haju!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...