Jump to content
Dogomania

Wystawa Klubowa Psów Pasterskich Niepolskich - Łódź 2004


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja chce byc ale nikt mnie samej do Łodzi nie pusci.... :cry: :cry: :cry:

Mona to może wejdź na topic wystawy i tam zagadaj kto jedzie z Krakowa....w Łodzi będzie 6 klubówek więc na pewno znajdzie się ktoś kto Ciebie weźmie.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

My też byśmy chciałybyśmy z naszym Artim (sheltie) się tam wybrać. Będzie miał 4 miesiące i może pomyślimy o wystawieniu go w klasie baby :) (będzie taka?) Jesteśmy w wystawianiu zupełnie zielone :niedowia: dlatego nie na pewno. Do tego nie wiemy jak ze zgłoszeniem i zarejestrowaniem w Związku bo nasz maluch będzie miał rodowód ukraiński. Do kiedy są zgłoszenia? i wogóle jakbyście mogli mi dać parę uwag i porad co do przygotowania formalnego i przygotowania pieska?

Dzięki :P

Link to comment
Share on other sites

refri!!!

Oczywiscie na wystawie bedzie klasa baby więc śmiało możesz pojawic się ze swoim maluchem.Co do przygotowania to postaraj się nauczyć maluszka trochę chodzić przy nodze(ja tez to ćwiczę z Vegą), spróbuj go ustawiać i dotykać aby się oswajał juz na przyszłość.Do wystwy jest jeszcze sporo czasu więc sądzę, że poradzisz sobie.Co do rodowodu to jak najszybciej idź do związku i załatw tą sprawę.Do wystawy powinnas mieć go z [powrotem a jeśli nie to na zgłoszeniu piszesz adnotację "w nostryfikacji". Z numerem rejestracyjnym nie powinno być problemu. Jesli ja nie dostanę rodowodu Vegi do wystawy to powiedzieli, ze dadzą numer rej. wczesniej.Jakby co służę pomoca.Mozemy się wybrac do zk(najlepiej w środę jesli Ci pasuje)bo ja też musze jechac.

Pozdrawiam

Diana

Link to comment
Share on other sites

Refri,

A masz juz rodowod od hodowcy?Moja znajoma mieszkajaca rowniez w Łodzi kryła swoim psem na Ukrainie za szczeniaka.Dostała malucha od tamtej hodowczyni,psiak juz ma chyba8 msc a ona dalej nie ma rodowodu.Hodowczyni ich ciagle przeprasza, ale papierku nie maja w rece. Wczesniej tez kryli u niej, szczeniaka sprzedali , ale jego papiery nie zginely w tym całym ukraińskim śmietniku... :roll:

Link to comment
Share on other sites

No i tutaj jest chyba problem :( Nasza metryka co prawda jest już w Kijowie oddana do związku ale nie mamy pojęcia ile to zajmie czasu :-? (załatwiamy już poza hodowcą na własną rękę).

Mamy po raz pierwszy pieska z rodowodem i do tego (chyba dla utrudnienia :stupid: ) upatrzyłyśmy go na Ukrainie :wink: Ale cóż :roll: poczekamy zobaczymy 8)

Jak się nie da go wystawić to i tak przyjdziemy (czy można z pieskiem?)

Diana14:

Dzięki ale nie chcę Cię zatrzymywać bo b. cięzko mi samej umówić się z mamą i dlatego wyślę ją po pracy :wink:

PS. Wybieramy się do psiego przedszkola w sierpniu. A Ty?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Ja bede tam z moimi schipperami i moze bede sekretarzem ringowym:-) Trzymam za wszystkich kciuki:-)

Jak to!Ja co roku jestem!To znaczy jesteś z oddziału łódzkiego?

Napisz coś jeszcze :wink:

A teraz to co obiecałam czyli szczegółowe info na temat wystawy.

XVI KLUBOWA WYSTAWA PSÓW PASTERSKICH NIEPOLSKICH

ŁÓDŹ 19.09.2004

Związek Kynologiczny w Polsce-Oddział w Łódzi

Al.Kościuszki 48, 90-427 Łódź, tel./fax(0-prefix-42)637-62-62, 637-66-00, 657-00-31

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 31.08.2004

Opłaty za zgłoszenia:

Wystawcy krajowi:

65 zł-za pierwszego psa (z katalogiem)

60 zł-za kazdego następnego psa

30 zł-za psa zgłoszonego do klasy Szczeniąt i Baby

Klasa Weteranów bezpłatnie pod warunkiem wystawienia psa

Wystawcy zagraniczni:

30 euro-za każdego psa (z katalogiem)

Opłata w dniu wystawy: 100 zł

Opłaty za zgłoszenia i reklamy prosimy wpłacać na nasze konto:

Pekao S.A. VI O/Łódź, nr 35 1240 3031 1111 0000 3426 6805

Zaproszeni sędziowie:

Jean-Luc Lagasse - Francja - Owczarek szkocki "Collie" długowłosy i krótkowłosy

Tibor Gellen - Węgry - Bearded Collie, Borded Collie, Owczarek staroangielski Bobtail, Owczarek szetlandzki, Owczarek wegierski Komondor, Mudi, Puli, Pumi, Shiperke

Jaroslav Zembjak - Słowacja - OWczarki belgijskie

Otakar Vondorous - Czechy- Australian Cattle Dog, Australian Shepherd, Bergamasco, Biały Owczraek szwajcarski, Bouvier des Flandres, Ceskoslovensky Vlcak, Owczarek południoworosyjski Jużak, Slovensky Cuvac.

Link to comment
Share on other sites

Ja bede tam z moimi schipperami i moze bede sekretarzem ringowym:-) Trzymam za wszystkich kciuki:-)

Jak to!Ja co roku jestem!To znaczy jesteś z oddziału łódzkiego?

Napisz coś jeszcze :wink:

A może będziecie na innych ringach :wink:

Hehe....Jutynka już wszystko jasne.....wiem kto to Gacka i nawet w związku ją widziałam kilka razy...ale ja nieskapliwa jestem....:/

A tak wogóle to Gacka tez ma corgisie...tak jak Ty :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...