Jump to content
Dogomania

Kimi i Kenia.


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Ludziska naprawdę , jak rano obejrzałam tę galerię to tego "adresu" nie było. Pierwszy post na stronie był od Equus:roll: jak to możliwe?
w każdym razie dzięki:loveu:

Patiszonku to Poddąbie pewnie znasz...Też między Ustką a Rowami , tam zwykle my jeździliśmy, ale Poddąbie zaczęło się cenić. niestety

Link to comment
Share on other sites

Do Poddąbia jeździłam już jako kilkuletnia dziewczynka. Co roku... była to wiocha zabita dechami. Było tak jeszcze 15:cool3: lat temu..10 lat temu zaczęło się powiększać:cool1:a 5 lat temu nie mogłam poznać "swojego" Poddąbia:placz: Ba w związku z powiększeniem się Poddąbia przestaliśmy tam jeździć:cool1: bo widzisz...żal mi wspomnień. Jeździmy gdzie indziej, ale Dębinę też mieliśmy kiedyś odwiedzić...może za rok;)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue][B]Szczęścia [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue][B]zdrowia [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue][B]i słodyczy[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Cheri z Dajmusiem [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Tobie życzą[/COLOR][/SIZE][/FONT]
:tort::bday::drink1::cunao:
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#ff0000]a ja nieskromnie dołączam się do [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#ff0000]tych życzeń[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

PATIszon, to zdjęcie jest fantastyczne :loveu: jak uzyskałaś taki efekt? Poprawiałaś je w programie graficznym? Poproszę o instrukcje;)

Temat przeczytałam, jeżeli miałabym mieć ONa to tylko czarnucha, super:cool3::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcie super chruper, mnie też zauroczyło
Acha Belka dziś jest w dwóch kitajkach:evil_lol: a'la Twój diabełek:lol:

Jak założyć TU galerię? Po prostu otwieram nowy post?

Acha

i jak wklejać takie zdjęcia ,które są jakby w wersji mini obwiedzione czarną obwódką i tam pisze kliknij żeby powiększyć:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oleniek']

Jak założyć TU galerię? Po prostu otwieram nowy post?[/quote]
Si.

[quote]i jak wklejać takie zdjęcia ,które są jakby w wersji mini obwiedzione czarną obwódką i tam pisze kliknij żeby powiększyć:roll:[/quote]
Jak wrzucisz za duze zdjecie to samo sie tak zrobi.

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol:Hi hi leniÄ™ siÄ™ lenie...
a tak poważnie to dzielnie prowadzę rekrutację na studiach:snipersm: i nie mam dostępu do zdjęć... ale się przymierzam do ich wklejenia

jeszcze będziecie mieć nas dość:diabloti:

Co do instrukcji wklejania "czarno obwiedzionych zdjęc" i tego że się "same " zmniejszają to nie rozumiem nadal:cool1: To na fotosik trzeba wrzucic?
Ola

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oleniek']:evil_lol:Hi hi leniÄ™ siÄ™ lenie...
a tak poważnie to dzielnie prowadzę rekrutację na studiach:snipersm: i nie mam dostępu do zdjęć... ale się przymierzam do ich wklejenia

jeszcze będziecie mieć nas dość:diabloti:

Co do instrukcji wklejania "czarno obwiedzionych zdjęc" i tego że się "same " zmniejszają to nie rozumiem nadal:cool1: To na fotosik trzeba wrzucic?
Ola[/quote]
Najpierw na fotosik,
a potem trzeba wejść we właściwości i wkleić tu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...