Jump to content
Dogomania

Chinese Chongqing Dog


lothia

Recommended Posts

ło matko jaki ma cudny kolorek,podobały mi się takie ,nie wiem jak fachowo się nazywa ale dla mnie to kolor niebieski,teraz muszę zrewidować swój pogląd:loveu:
wiem że to nie na temat ale może ktoś ma info po Polsku o takim psie[kolorki podobne],albo może mi przetłumaczyć to co mam,tylko zazwyczaj opisy różnie się mają do rzeczywistości
[IMG]http://www.dogbreedinfo.com/images8/Chinese_Chongqing_Dog.jpg[/IMG]
to nieuznana rasa w FCI Chinese Chongqing Dog

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lothia']ło matko jaki ma cudny kolorek,podobały mi się takie ,nie wiem jak fachowo się nazywa ale dla mnie to kolor niebieski,teraz muszę zrewidować swój pogląd:loveu:[/quote]

O którego Ci pieska chodzi? :lol:

Co do Chinese Chongqing Dog to pewnie nic nie znajdziesz po polsku. :shake: Mogę Ci spróbować pomóc - A co konkretnie chcesz wiedzieć?
Swoją drogą interesujący piesek, jakby go miało uznać FCI to ciekawe do której grupy by go zaliczyli bo z historii rasy jakoś nie udało mi się odkryć. :razz:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

piękny jest TR [a zrewidować muszę poglad dot.najpiękniejszego kolorku]
a chodzi mi o tłumaczenie i materiały dot. [url=http://www.dogbreedinfo.com/chinesechongqingdog.htm]Chinese Chongqing Dog[/url]. Niestety mam tylko to i to dzięki Marcie Chmielewskiej

Link to comment
Share on other sites

Jakby się tak dobrze przyjrzeć i mocno wysilić wyobraźnię to podobny nawet do chow-chow (takiego łysego i z prostym długim ogonkiem). :evil_lol:
Chow-Chow'y bez urazy, :evil_lol: mi się on podoba. No i nawet charakterek ma szpicowaty. Taki wykapany polująco-stróżujący "pierwotniak" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...