Jump to content
Dogomania

Sukces w Krakowie


Xena

Recommended Posts

Pozwólcie, że się podzielę, swoją ogromną radością.

Wczoraj Darti na międzynarodowej wystawie w Krakowie, zajął pierwszą lokatę, dostał doskonałą ocenę, tytuł Zwycięzca Młodzieży i Najlepszy Junior :angel:

Wszystkim życzliwym osobom, których dobre myśli wsparły ten sukces, bardzo serdecznie dziękuję :D

Zdjęcia będziemy mieć dopiero w środę to jedno to tylko namiastka :wink:

Darti1.jpg

Link to comment
Share on other sites

To ja się też pochwalę. :D Z Klio wywalczyłyśmy zw. młodzieży i najprawdopodobniej w Krośnie kończymy młodziezowy championat :D

Moja Klio na tej wystawie:

file_3.jpg.jpg

Spróbujcie wejść na ten link: http://www.krakow.zkwp.pl/krakow/wyst2004/Katalog2004.pdf A jesli Wam nie wejdzie moge przeslać mailem, ponieważ dużo roboty by to kogoś kosztowało zeby przepisywac. Dodam, ze zostałam na finałach.I collie tricolor zdobył BISa Weteranów. :D

Link to comment
Share on other sites

Malutka pomyłka...BIS-a zdobyła suczka LEDA Dobra Nasza a nie BLACK PRINCE ChEWALIER Kontragalop, on sie wogole nie pojawił na wystawie....

Ach...to przepraszam....ale Leda też ładna sunia....widziałam ją parę razy bo to własność kolezanki z MP... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Asiu!Gratuluję sukcesu!!!Po zdjęciach widac, że Dartek trochę schudł i pociemniał...ładny chłopak z niego...:

Cześć Dziewczyny, pozwolicie, że tylko zrobię, ktrótką wstawkę :D

Dziękuję, za wszystkie gratulacje, pragnę tylko sprostować, że Darti nie schudł ani deka, :D nigdy nie miał problemów z wagą - tylko co najwyżej z olbrzymią ilością futra i podszerstka :D ale to akurat większość poczytuje mu za plus :D :D :D Poza tym na lato był uprzejmy zrzucić z siebie dosłownie kilka włosów :D to też i uczesanie trochę zmodyfikowane :D :D :D ot i cały Darti :D :D :D

P.s. nowa fotka w temacie "Sukces w Ustroniu".

Pozdrawiam serdecznie

Joasia&Darti

Link to comment
Share on other sites

W Krakowie byłam na obrzeżach - tak trochę w trawie i krzaczkach :D :D :D , na wprost miałam ring ten co trzeba, w pwerspektywie po lewej owczarki niemieckie a po prawej widziałam sporo psiaków rasy Corgi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...