Jump to content
Dogomania

Hodowla "Amadorado"


Recommended Posts

Hey dziewczyny mgłybyście mi opowiedzieć coś o hodowli Amadorado :cool3:? ponieważ pewna "miłośniczka" z innego forum chce wziąśś od nich ps Byłabym wdzięczna a zapewne jesli to jakaś słynniejsza hodowla Tollów to Toller napeno coś o nich wie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']Hey dziewczyny mgłybyście mi opowiedzieć coś o hodowli Amadorado :cool3:? ponieważ pewna "miłośniczka" z innego forum chce wziąśś od nich ps Byłabym wdzięczna a zapewne jesli to jakaś słynniejsza hodowla Tollów to Toller napeno coś o nich wie ;)[/quote]

Jeśli "miłośniczka" chce brać pieska z Amadorado...to chyba się troszkę spóźniła, bo z tego co wiem, to wszystkie pieski są już w nowych domkach :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']a dlaczego miłośniczka w ""? ;)[/quote]

Jeżeli to ta sama osoba i takie samo forum o którym myślę, to pewnie dlatego, że ów "miłośniczka" polubiła tollery za ich wygląd, nic o nich się nie dowiedziała i od razu chce psa, nie wiedząc nawet jak nauczyć psa komendy siad, kolejna osoba z typu blogowców piszących "koffam tollercie, bo są słodkie" i mam nadzieję że nawet jeżeli będzie mogła kupić sobie tollera, to żaden hodowca jej psa nie sprzeda, ponieważ jest to pasja do rasy ze zdjęcia, z wyglądu, i osoba bez przynajmniej podstawowych informacji na temat psów (a co dopiero o rasie takiej jak toller). Jeszcze kilka dni temu z tego co pamiętam uwielbiała yorki.

Link to comment
Share on other sites

Moja miłość wzięła się od tego, że zobaczyłam Jazdę, a potem się z nią widywałam ;) Ze zdjęć mnie jakoś niespecjalnie interesowały kiedyś kiedyś. A teraz jest to rude szaleńsatwo <szał ciał szał ciał>. Ale jeśli to faktycznie typowy przypadek blogowy.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak Tollerka i Wiza wiedzą o kogo chodzi i jak sprawa wygląda. 8) Moim zdaniem jej "miłość" nie zaczeła się od zdjęcia realnego lecz wirtualnego psa... Mówi że się na nich zna ponieważ poczytała troche na novascotia.pl :lol: A któraś z was jedzie do Sopotu/Gdynina wystawe?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...