Jump to content
Dogomania

Warszawa - klubowka & krajowka


Gazuś

Recommended Posts

[quote name='Tolutkowa']
I tak jestem szczęśliwa, że dostał taki fajny opis i ocenę doskonałą co na tej wystawie nie było takie proste. Myślałam,że padnę jak uznane championy spadały z oceną bardzo dobrą :crazyeye:.[/quote]
no właśnie dlatego też się cieszę z Raptusowej oceny doskonałej i bardzo fajnego opisu:p

[quote]Trzeba przyznać, że sędzia oceniał baaardzo dokładnie. [/quote]
mi też się to podobało - pomimo warunków pogodowych bardzo dużo dotykał psy, poprawiał ustawienie, oglądał w ruchu...z sędziowania jestem bardzo zadowolona

[quote]A teraz pytanie: Komu mam przesłać rachunki za czyszczenie samochodu, zniszczone buty i straty moralne :diabloti:?????
Parking w tym miejscu to absolutne przegięcie! Wolałabym porzucić autko na środku drogi gdybym wiedziała w co się wpakuję :angryy:![/quote]
a ja dodam jeszcze że ledwo z niego wyjechaliśmy:diabloti:rozjeżdzone błoto okazało się być nie lada przeszkodą dla naszego opla:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy za wyniki i serdecznie gratulujemy wygranej :lol:!!





[quote name='aga616']no właśnie dlatego też się cieszę z Raptusowej oceny doskonałej i bardzo fajnego opisu:p


mi też się to podobało - pomimo warunków pogodowych bardzo dużo dotykał psy, poprawiał ustawienie, oglądał w ruchu...z sędziowania jestem bardzo zadowolona


a ja dodam jeszcze że ledwo z niego wyjechaliśmy:diabloti:rozjeżdzone błoto okazało się być nie lada przeszkodą dla naszego opla:angryy:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tolutkowa']Olu! GRATULACJE! Figo jest PIĘKNY :loveu:! Czasami jakiś psiór straszliwie podoba mi się na fotach, a na żywo ... już niekonkiecznie :eviltong:. W wypadku Figo było zupełnie odwrotnie. Na żywo jest jeszcze ładniejszy!
No i nareszcie konkretne wyniki. Wcześniej ktoś podawał wyniki, ale nie wiem z jakiej wystawy bo z pewnością nie z klubówki.
[B]GRATULACJE dla wszystkich![/B]
[B]wygranych i przegranych :lol:[/B]
ale na tyle wytrwałych, że przeżyli to szaleństwo pogodowe.
Tolek zachował się jak głupek, ale to nasza wina, moja i Aśki. Trudno, mamy nauczkę. Teraz będzie chodził już tylko ze mną. I tak jestem szczęśliwa, że dostał taki fajny opis i ocenę doskonałą co na tej wystawie nie było takie proste. Myślałam,że padnę jak uznane championy spadały z oceną bardzo dobrą :crazyeye:. Trzeba przyznać, że sędzia oceniał baaardzo dokładnie. Co prawda ze zdziwieniem przeczytałam w opisie Cezar, że ma za mało kocią łapę, a u Tolka, że łapa OK, a moim zdaniem jest akurat odwrotnie, ale ja się nie znam :evil_lol:.
A teraz pytanie: Komu mam przesłać rachunki za czyszczenie samochodu, zniszczone buty i straty moralne :diabloti:?????
Parking w tym miejscu to absolutne przegięcie! Wolałabym porzucić autko na środku drogi gdybym wiedziała w co się wpakuję :angryy:![/quote]


He he he - żałuj Viola, ze nie widziałaś miny sędziego, jak Asia zaczęła do Ciebie dzwonić.

Scena:
Asia próbuje ustawić Tolka na opisie, sędzia siedzi, Tolo się wyrywa, Asia się zapiera, sędzia coś dyktuje Agnieszce, Asia dzwoni do Ciebie, sędzia mówi nam i pokazuje, ze Asia dzwoni, my mu tłumaczymy, ze ona dzwoni do Ciebie, sędzia "acha ok", uśmiech

Normalnie myślałam, że Was wywali, ale facet był naprawdę spoko :lol:

Nie bał się wywalić psa który na niego warknął, co naszym polskim sędziom nieczęsto się zdarza, nie bał się wywalić z Championów psów z wadami, na które nasi sędziowie nie zwracają uwagi.
Moim zdaniem facet naprawdę robił dobrze swoją robotę.



Mogę Wam tylko podpowiedzieć, ze sędzia był zachwycony prezentowaniem Figo, ze sam głowę trzymał itp.
Cieszył się jak Ewa z Vantą miały I lokatę, bo Ewa tak ekspresyjnie się cieszyła, choć było już późno.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a mi sie wydawalo ze sedzia kreci glowa i sie krzywi widzac Pana Figo[/QUOTE]

On chyba ma taka mimike :diabloti: Ciagle sie krzywil :cool1:

Gratulacje dla wszystkich zadowolonych :cool3:

[QUOTE]Ja bylam w wielkim szoku - nie spodziewalam sie zadnej lokaty tym bardziej ze na krajowce poprzedniego dnia w stawce 5 psow bylismy na 4 lokacie[/QUOTE]

Nigdy nic nie wiadomo... NDPwR z soboty w niedziele zszedl z ringu z ocena bdb :roll:
I to nie jest tak, ze Figo nie podobal sie p. sedzi z soboty. O ile dobrze pamietam, zwrocila na niego uwage, tyle ze przeszkadzal jej wysoko noszony ogon.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amokk']No wlasnie Dorota Ty znasz wszystko od zaplecza :)

a mi sie wydawalo ze sedzia kreci glowa i sie krzywi widzac Pana Figo :)[/quote]



Nie.
Często było tak, ze rozmawiał z Agnieszką o innych psach. np. z poprzedniej klasy, innych wystawach, o konkretnych psach ale tych, których nie było na wczorajszej klubówce.
On miał po prostu takie miny czasami.
Wierzcie mi, był naprawdę sympatyczny i pokojowo nastawiony :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcik_wk']Nie.
Często było tak, ze rozmawiał z Agnieszką o innych psach. np. z poprzedniej klasy, innych wystawach, o konkretnych psach ale tych, których nie było na wczorajszej klubówce.
On miał po prostu takie miny czasami.
Wierzcie mi, był naprawdę sympatyczny i pokojowo nastawiony :lol:[/quote]

Ja ci wierze :)

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Ola - pozwoliłam sobie przekopiowac Twoje wyniki na listę retrievery. Mam nadzieję że nie masz nic przeciwko.
Za nami w użytkach na drugiej lokacie był Hardy Alwin, trzeciego psa nie pamiętam, czwarty był chyba Pepper.

Gratuluję wszystkim sukcesów Klubowych - tych dużych i tych mniejszych.

Pozdrawiam,

Edyta i Borys (Immigrant Song Rejentówka)

Link to comment
Share on other sites

Na pewno Bold Sunny byl 3.
W sukach pamietam tyle o ile - baby Kaprys Rejenta (w rekach hodowcy),druga tez z Kaprysu,3 Florentyna z Kostrowego Grodu.
Mlodziez:
1.Britney Saltus
2.African Queen z Psiego Zakatka

Posrednia cwc,Zwyciestwo Klubu i BOB Nenuoramos Toscana

Otwarta chyba Nenuoramos Summer Sunshine
Uzytki Poezja Golden Gaj
Championki Kathleen Josephine Staszel
Mnie sie wystawa bardzo podobala :-) Nawet ten deszcz nie byl taki zly,bo moj rudy kundel sie ruszyl troche ;-)
Sedziowanie tez,ale opisy juz mniej.Czytajac nascie opisow jak dla mnie sedzia nie byl zbyt konsekwenty.Jednemu psu z baniakiem zamiast glowy pisze,ze glowa jest doskonala,drugiemu zas z mocna ale typowa i proporcjonalna do reszty pisze,ze jest za duza.Ale i tak jestem bardzo zadowolona z wynikow moich kundli,bo bylam pewna,ze wrocimy przynajmniej z dwoma bdb ;-)
A no i mamy w ogromnej konkurencji tytul najlepszego reproduktora wsrod goldenow i potem takze wsrod retrieverow ;-)
A Pasada otrzymala tytul najlepszej hodowli.
Szkoda,ze TYLKO my sie bawimy w te konkurencje,bo hodowla wyszla JEDNA, a na reproduktory wyszly TYLKO moje psy.....
Pucharki piekne,tylko zal ze konkurencji nie bylo :-(
I gratulacje dla zwyciezcow po raz kolejny ! :-)
Mam nadzieje,ze za rok tez bedzie taka fajna klubowka :-)

Link to comment
Share on other sites

Dorota,
ja myślę że jednak ludzie pozazdroszczą Ci tych superowych pucharów i w przyszłym roku będzie na nie więcej chętnych :). Bo puchary były naprawdę super.
A rozety za Zwycięstwo Klubu to po prostu rewelacja! Bardzo mi się podobają!
Jeszcze raz gratuluję przede wszystkim konkurencji finałowych.

W przyszłym roku Klubówka ma się odbyć w maju (jest szansa na lepszą pogodę :lol:). Podobno Pan Stępiński już zaprosił sędziów - przynajmniej tak wczoraj zeznawał ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']
W sukach pamietam tyle o ile - baby Kaprys Rejenta (w rekach hodowcy),druga tez z Kaprysu,3 Florentyna z Kostrowego Grodu.
[/quote]

Kl. baby [B]Fraszka[/B] z Kostrowego Grodu - Joko; a nie Florentyna ;-)
myślę że udany debiut zarówno suńki:loveu: jak i jej właścicielki - Ani:multi:.
A Bazyl zrobił nam wszystkim wielką niespodziankę i zajął I lokatę w otwartej:crazyeye:.

[B]Dzięki Karola :grins: [/B]za wystawienie oszołoma, z nikim tak nie drałuje jak z Tobą.

Zmokłyśmy strasznie ( zapomniałyśmy rurek do namiotu:cool1:) ale warto było...
Gratulacje dla wszystkich i miło było zamienić choć kilka słów z niektórymi.
A szczególne gratulacje dla :loveu:młodego dużego białego... jakoś tak czułam że będzie pierwszy:multi:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amokk']tylko nie budz go za mocno - tak mi Figo przez sen przekazal ;>
bo spi jak zabity po takich emocjach...[/quote]

Rysio odsypiał w przerwach między wchodzeniem na ring w klateczce, która bardzo mu przypadła do gustu i traktuje ją jako swój domek :lol:, ale po przyjeździe z wystawy i spacerze zapadł w sen zimowy i nawet nie bardzo mu sie chciało przechodzić do swojego posłania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1']Dorota,
ja myślę że jednak ludzie pozazdroszczą Ci tych superowych pucharów i w przyszłym roku będzie na nie więcej chętnych :). Bo puchary były naprawdę super.
A rozety za Zwycięstwo Klubu to po prostu rewelacja! Bardzo mi się podobają!
Jeszcze raz gratuluję przede wszystkim konkurencji finałowych.

W przyszłym roku Klubówka ma się odbyć w maju (jest szansa na lepszą pogodę :lol:). Podobno Pan Stępiński już zaprosił sędziów - przynajmniej tak wczoraj zeznawał ;).[/quote]

No wiesz co ! A rozetki za lokaty Ci sie nie podobaja ? ;-)
No ja mam nadzieje,ze w przyszlym roku bedzie wieksza konkurencja na hodowlanych :-)
W przyszlym roku maja byc ponoc sami Norwegowie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1']Dorota,
ja myślę że jednak ludzie pozazdroszczą Ci tych superowych pucharów i w przyszłym roku będzie na nie więcej chętnych :). Bo puchary były naprawdę super.
A rozety za Zwycięstwo Klubu to po prostu rewelacja! Bardzo mi się podobają!
Jeszcze raz gratuluję przede wszystkim konkurencji finałowych.[/quote]

Rozetki faktycznie piękne, szczególnie podobały mi się dla klasy baby. Super pomysł i dzięki fundatorom co tu cicho i nie cicho siedzą;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']No wiesz co ! A rozetki za lokaty Ci sie nie podobaja ? ;-)
No ja mam nadzieje,ze w przyszlym roku bedzie wieksza konkurencja na hodowlanych :-)
W przyszlym roku maja byc ponoc sami Norwegowie :-)[/quote]

Wszystkie rozetki mi się bardzo podobały i w ogóle uważam że to super pomysł i bardzo miłe dawać nie tylko medale ale też rozety i dodatkowo puchary!
a bejbiki dostały superowe łasiczki. No i fajowo wyglądały lokaty - tak jak na klubówce w Wilnie. Myślę ze z roku na rok Klubówka będzie coraz fajniejsza zarówno pod kątem zabawy, wystawców (z kraju i z zagranicy) jak i nagród.
Organizacja tej wystawy mi osobiście podobała się (mimo pogody - moze dlatego ze dziwnym trafem jak wychodziłam na ring to albo tylko delikatnie siąpiło albo w ogóle nie padało :p).. Szkoda tylko że tak mało ludzi zostało na finały, żeby podziwiać i oklaskiwać zwycięzców. No ale zrzućmy to na aurę i może fakt że wystawa była w niedzielę i dużo przyjezdnych wystawców spieszyło się do domu.

Link to comment
Share on other sites

Ja też wróciłam zadowolona :) organizacyjnie te dwa dni jakoś bez zarzutów.Co prawda dziś muszę odstawić na myjnie auto które wygląda jak po rajdzie dla terenówek :) Samo ocenianie sprawiedliwe :) choć cieżko było wyłonic typ który lubi sędzia generalnie był zmienny.Mimo deszczu było bardzo miło.

Pozostaje mi pogratulować wszystkim zwyciezcom :))) i czekać do następnej klubówki.Bo z niektówymi zobacze się już w Radomiu.

Ps Dziekujemy też organizatorom , sponsorom , obsłudze ringów , tłumaczom :)

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia jak zwykle na goldenfoto:lol: Reszta z klubowej jak poczta dostarczy plyty od innych "pfotografow"
Wrocilam do domu o 2 w nocy, samochod mi sie popsul, odespalam, i miedzy praca i innym obowiazkami obrabiam zdjecia.:p
Fajnie bylo, ne?:lol: Z niektorymi do zobaczenia w Chorzowie czy Wroclawiu mam nadzieje!:lol:
Od duzego bialego flusia dla Pani p. mokry liz:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...