Jump to content
Dogomania

Warszawa - klubowka & krajowka


Gazuś

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wlasnie same championy nam sie porobily na przelomie sierpnia i wrzesnia :) W koncu stawki sie rozrosna - juz w Warszawie na klubowce liczba jest konkretna :)
Wszystkim zatem gratulujemy i byc moze do zobaczenia w przyszlosci na wspolnym rigu!
A chorym zyczymy powrotu do zdrowia.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja Wam napisze dziś tak - Módlcie się, składajcie ofiary lub śpiewy błagalne, żeby w niedzielę pogoda była w Warszawie taka, jak dziś (ok. 20 stopni, słońce) a nie jak wczoraj (gęsty deszcz).

Jeśli ściągniecie nad tereny wystawy deszcz to zapewniam, że mnie się nie będzie nic chciało, ani uśmiechać się, ani zabawiać, kompletnie nic, bo będę w kurtce przeciwdeszczowej brrr....:shake:


a więc - błagajcie o słońce :eviltong::eviltong::eviltong: by Wasze złote cuda wyglądały pięknie, nie zmoczone, a wy bez parasoli :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcik_wk']
a więc - błagajcie o słońce :eviltong::eviltong::eviltong: by Wasze złote cuda wyglądały pięknie, nie zmoczone, a wy bez parasoli :p[/quote]

Nam już nic nie pomoże ani nie zaszkodzi. Tolek wczoraj podczas totalnej ulewy (już nie żabami, ale krokodylami rzucało :razz: ) przez bitą godzinę zażywał kąpieli błotnych ze swoim młodszym braciszkiem. Z psów i z nas kapało, ale nie mieliśmy sumienia odmówić chłopakom frajdy. Dawno nie widziałam Tolka tak szczęśliwego. Zapasy w błocie są od wczoraj jego ulubiona dyscypliną. Wręcz powołaniem :diabloti: ! Kąpać go nie będę, w niedzielę i tak będzie lało więc po co ..... Jeszcze kilka takich spacerów i pójdziemy we flatkach :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Jeśli wystawa jest w tym miejscu co Cacibówka to MÓDLCIE się o deszcz - w innym przypadku samochody z parkingu wyjeżdzają brunatno-beżowe :)
My po każdem cacibówce musimy oddawać samochbód do myjni. W tamtym roku jedno auto stojące przy wyjeździe było tak zakurzone, że przypominało beżowo-brunatną masę, a nie pojazd :)

Link to comment
Share on other sites

[B]młodziez[/B]
I Esto Quod Esse Videris Adsum (FCI)
II Dadij Dada Gordius Złota Szekla (FCI)
III Arsace Any Music Wind of Change Białe Złoto [B]mój LEOŚ [/B][IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG]

[B]pośrednia[/B]
I Assam Porto You Are So Beautiful [B]PORCIAK Dominiki :lol:
[/B]II Donat Goldi
III Altindan Xylomancer

[B]otwarta[/B]
I AJAKS Morski Lazur
II Secret Ordynat
III Gold Partner BOMBON

[B]użytki[/B]
I Immigrant Song Rejentówka
II Cheek to Cheek Underground Velvet
III King Matthew Una Lagrima Białe Złoto [B]MACIEK Doroty[/B] [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG]

[B]championy[/B]
I Moondust Legendary Snowflake
II Golden Music MR Perkins
III Zoro Auksine Viltis

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apade']A czy ktoś ma wyniki dziśiejszej klubówki?[/quote]


Dotarłam do domu :-)

Pamiętam, ze w otwartej pierwszy był DE BAZYL Maleństwa, a w użytkach
IMMIGRANT SONG Rejentówka


Reszty nie pamiętam - takie były emocje - przynajmniej dla mnie

Dziękuję wszystkim i mam nadzieję, że nie było tak źle :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcik_wk']Dotarłam do domu :-)

Pamiętam, ze w otwartej pierwszy był DE BAZYL Maleństwa, a w użytkach
IMMIGRANT SONG Rejentówka


Reszty nie pamiętam - takie były emocje - przynajmniej dla mnie

Dziękuję wszystkim i mam nadzieję, że nie było tak źle :lol:[/quote]

fajnie było :lol: tylko ten deszcz...a raczej ulewa:roll:
tez nie za wiele pamiętam, ale w młodziezy pierwszy był Esto Quod Esse Videris Adsum (FCI).

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na pełne wyniki :lol: Niestety nie mogliśmy przybyć i ich nie znamy ale może ktoś spisał :lol:



[quote name='ola_leon']fajnie było :lol: tylko ten deszcz...a raczej ulewa:roll:
tez nie za wiele pamiętam, ale w młodziezy pierwszy był Esto Quod Esse Videris Adsum (FCI).[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ola_leon']fajnie było :lol: tylko ten deszcz...a raczej ulewa:roll:
tez nie za wiele pamiętam, ale w młodziezy pierwszy był Esto Quod Esse Videris Adsum (FCI).[/quote]
drugi nie wiem, III-Hunter is Friendly, IV-Valmont Oligarchia:p mój Raptus "tylko" doskonały - dziś nie był jego dzień -zachowywał się jak kretyn:shake:

Link to comment
Share on other sites

Wyniki z dzisiejszej klubowki PSY: (S. Bruno Facq)

Klasa mlodziezy (w stawce 13)
I. ESTO QUOD ESSE VIDERIS Adsum
II. BLAZE Saltus
III. HUNTER is Friendly
IV. VALMONT Oligarchia

Klasa posrednia (w stawce 13)
I. KEVIN STAR OF THE ROCK Rejentowka
II. ARNY z Krasinskich Strani
III. Siroco de Santa Compana
IV. DONAT Goldi

Klasa otwarta (w stawce 14)
I. De Bazyl Malenstwa
II. (chyba) JAZON Pasada
III. AJAKS Morski Lazur (Nasz SPAIK )
IV. MAD MAX Pasada (Docent Kasi)

Klasa uzytkowa (w stawce 7)
I. IMMIGRANT SONG Rejentowka , NDPwR, Zw. Klubu
II. HARDY ALWIN Golden Erinor
III BOLD SUNNY z Lesnych Ostepow
IV. Cheek to Cheek UNDERGROUND VELVET

Klasa championow (w stawce 12)
I. FERETTO Golden Top (Moj Figunio Ksieciunio ;) , i tak jakby vice Zw. Klubu)
II. ZORO AUKSINE VILTIS
III. BARBO Scandinavia Finland
IV. Golden Music MR PERKINS

:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amokk']Wyniki z dzisiejszej klubowki PSY: (S. Bruno Facq)
[/quote]
Olu! GRATULACJE! Figo jest PIĘKNY :loveu:! Czasami jakiś psiór straszliwie podoba mi się na fotach, a na żywo ... już niekonkiecznie :eviltong:. W wypadku Figo było zupełnie odwrotnie. Na żywo jest jeszcze ładniejszy!
No i nareszcie konkretne wyniki. Wcześniej ktoś podawał wyniki, ale nie wiem z jakiej wystawy bo z pewnością nie z klubówki.
[B]GRATULACJE dla wszystkich![/B]
[B]wygranych i przegranych :lol:[/B]
ale na tyle wytrwałych, że przeżyli to szaleństwo pogodowe.
Tolek zachował się jak głupek, ale to nasza wina, moja i Aśki. Trudno, mamy nauczkę. Teraz będzie chodził już tylko ze mną. I tak jestem szczęśliwa, że dostał taki fajny opis i ocenę doskonałą co na tej wystawie nie było takie proste. Myślałam,że padnę jak uznane championy spadały z oceną bardzo dobrą :crazyeye:. Trzeba przyznać, że sędzia oceniał baaardzo dokładnie. Co prawda ze zdziwieniem przeczytałam w opisie Cezar, że ma za mało kocią łapę, a u Tolka, że łapa OK, a moim zdaniem jest akurat odwrotnie, ale ja się nie znam :evil_lol:.
A teraz pytanie: Komu mam przesłać rachunki za czyszczenie samochodu, zniszczone buty i straty moralne :diabloti:?????
Parking w tym miejscu to absolutne przegięcie! Wolałabym porzucić autko na środku drogi gdybym wiedziała w co się wpakuję :angryy:!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...