Jump to content
Dogomania

Nowy Dwor Mazowiecki


Dorota_Fiszer

Recommended Posts

To my sie pochwalimy ;-) Dzieci Pepitowe poszalaly troszke - w Rybniku Hebe Pro Cane Bono CWC w posredniej (jej brat w Przemyslu BOB i BOG2 z mlodziezy),a w Nowym Dworze Porto cwc w posredniej,Jazon Pasada cwc w otwartej i ukonczony championat,Jantar Pasada BOB i African Queen z Psiego Zakatka Najlepszy Junior w Rasie ! :-) :-) Fiszerek 2 za Jantasiem ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zaraz zerknę, może ja mam jakies foty..

[U]wyniki psów z Nowego Dworu Mazowieckiego:[/U]
[B]psy/młodzież[/B]
Any Music Wind of Change ARSACE Białe Złoto, dosk. I lok. [B]LEOŚ mój[/B]
Any Music Wind of Change Leon Białe Złoto, dosk. II lok. [B]SCOOBEK Asi[/B]
Ares Ludovisi Gilded, bdb, III lok.
[B]psy/posrednia[/B]
Assam Porto You Are So Beautiful, dosk. I lok. [B]PORCIAK Dominiki[/B]
Dadij Dada Złota Szekla Gordius, bdb, II lok.
Donat Goldi, bdb (?), bez lokaty
[B]psy/otwarta[/B]
Jazon Pasada, dosk., I lok.
[B]psy/użytki[/B]
Buttery Milk Mayday, dosk., I lok
[B]psy/championy[/B]
Jantar Pasada, dosk. I lok.
Funt Gordius, dosk. II lok. [B]FISZ Doroty[/B]
Complement Ironic bdb, bez lokaty
Dewmist Silk Symphony, nb

Link to comment
Share on other sites

Zważywszy na to że Hardi usiłował zjeść Caspara to faktycznie :) Hardy rulez.

My bardzo dziękujemy za gratulacje :) sędzia bardzo fajny, raczej miał określony typ który wybierał na lokaty ... hihi ze śmiesznych rzeczy to wpisał nam że ma nieco za duże fafle :) cokolwiek miał na myśli....Reszta opisu suuuuuper

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']Zważywszy na to że Hardi usiłował zjeść Caspara to faktycznie :) Hardy rulez.[/quote]

No tego się nie da wyczytać z wyników ;-) Miejmy nadzieję że był to jednorazowy wyskok spowodowany podekscytowaniem/burzą hormonalną/czymkolwiek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_Carmen']Tylko te Pepitowe i Pepitowe... A Fiszowe też dzisiaj championa skończyły :eviltong: :diabloti:[/quote]

Oj no ta bardzo przepraszam! GRATULACJE!

Ale trzeba uważać, z tymi gartulacjami, bo na forum nie wolno być miłym:diabloti:, zaraz jaka burza się rozpęta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='penelopa']Oj no ta bardzo przepraszam! GRATULACJE!

Ale trzeba uważać, z tymi gartulacjami, bo na forum nie wolno być miłym:diabloti:, zaraz jaka burza się rozpęta.[/quote]


Dokładnie:lol:! A dużo tych burz ostatnio....:cool3::angryy:


Jeszcze raz wielkie gratki dla wszystkich! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']Zważywszy na to że Hardi usiłował zjeść Caspara to faktycznie :) Hardy rulez.[/quote]


Rzeczywiście mało nie połknął go w całości, normalnie chciał go zjeść i wypluć tylko ringówkę.
Tylko niestety za duże śniadanie mu dałam i nie chciał go zjeść niestety :placz:

Więc uważajcie i nie podchodźcie za blisko do mojego psa, bo normalnie może połknąć Wasze psy w całości - taki Goldenowy krokodyl :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='penelopa']gratulacje dla wystawiających a szczególnie dla Dorot.
Peperowe dzieci rulez!
No i HARDI RULEZ!!!! - bardzo się cieszę i pozdrawiam:-)[/quote]


Asiu dziękuję Ci bardzo za gratulacje.
To nasze pierwsze CWC - nie spodziewałam się tym bardziej, ze miałam dziś wcale nie pojechać na wystawę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcik_wk']Rzeczywiście mało nie połknął go w całości, normalnie chciał go zjeść i wypluć tylko ringówkę.
Tylko niestety za duże śniadanie mu dałam i nie chciał go zjeść niestety :placz:

Więc uważajcie i nie podchodźcie za blisko do mojego psa, bo normalnie może połknąć Wasze psy w całości - taki Goldenowy krokodyl :lol:[/quote]



Dorota!!! Ty w kagańcu wystawiaj Hardiego!!! Przecież to killer:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcik_wk']Rzeczywiście mało nie połknął go w całości, normalnie chciał go zjeść i wypluć tylko ringówkę.
Tylko niestety za duże śniadanie mu dałam i nie chciał go zjeść niestety :placz:

Więc uważajcie i nie podchodźcie za blisko do mojego psa, bo normalnie może połknąć Wasze psy w całości - taki Goldenowy krokodyl :lol:[/quote]

Może Dorotko warto sobie uświadomić że Hardy zrobił się agresywny wobec innych.Dla mnie takie zachowanie jest niedopuszczalne.
Jak rzucił się Hardy na Porta na spacerze to wytłumaczyłaś ze on dorasta i że tak się zachowuje normalny samiec.Ja mam psa który ustępuje ale nie każdy taki jest..Już chart został pogryziony na wystawie w Chorzowie i niestety odszedł ja jestem za tym aby agresywne psy trzymać w domu a nie pokazywac no chyba że ktoś umie skupić ich uwage na sobie a nie na innych psach.
No to powiem tak że normalny samiec się tak nie zachowuje co nie oznacza że ma kochac inne samce ale je tolerować zwłaszcza pies w użytkach bo te pracują w grupie.

Nie zjadł Caspara bo w pore odeszliście z psami a tak by sie spieły...

Nie ma sensu ironia....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fila']Dorota!!! Ty w kagańcu wystawiaj Hardiego!!! Przecież to killer:diabloti:[/quote]

No właśnie nie wiem czy dobrze zrobiłaś oddając mi swojego Championa na 3 tygodnie. Przecież Hardi normalnie zagryzie swojego rodziciela :cool3:

Obecnie psy leżą dupkami przytulone do siebie na jednym posłaniu.

Jak na razie Hardi nie zrobił krzywdy swojemu Ojcu !!! a normalnie przecież jest taaaaki agresywny :razz:

A co NDM to siostra miotowa Hardiego Buttery Milk MI CASA była 4 w klasie otwartej niestety z oceną bdb.
Cholera jak spojrzałam na wyniki, które podała Ola to normalnie widzę, że wiele bdb.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']Może Dorotko warto sobie uświadomić że Hardy zrobił się agresywny wobec innych.Dla mnie takie zachowanie jest niedopuszczalne.
Jak rzucił się Hardy na Porta na spacerze to wytłumaczyłaś ze on dorasta i że tak się zachowuje normalny samiec.Ja mam psa który ustępuje ale nie każdy taki jest..Już chart został pogryziony na wystawie w Chorzowie i niestety odszedł ja jestem za tym aby agresywne psy trzymać w domu a nie pokazywac no chyba że ktoś umie skupić ich uwage na sobie a nie na innych psach.
No to powiem tak że normalny samiec się tak nie zachowuje co nie oznacza że ma kochac inne samce ale je tolerować zwłaszcza pies w użytkach bo te pracują w grupie.

Nie zjadł Caspara bo w pore odeszliście z psami a tak by sie spieły...

Nie ma sensu ironia....[/quote]


Myślę Dominiko, że powinnaś rzeczywiście odpuścić i zając się swoim psem, a mojego zostawić w spokoju.
Hmmm skoro Twój Porto tak łatwo odpuszcza, to przepraszam kto pogryzł dobermana, który był u ciebie na tymczasie? Sam się pogryzł czy jak???
Chyba mu jednak Porto nie odpuścił.

I wybacz, ale mam prawo wystawiać psa, a nie trzymać go w domu, a tobie g... do tego :-)

Link to comment
Share on other sites

No pełna kultura :)))))

Tak dobermanowi Porto nie odpuscił :))) i bardzo dobrze bo rzucił się na jego kumpla.Dob przeżył ma się dobrze miał tylko rane na nosie.Poza tym przy prowadzeniu hotelu i 28 samcach przez wakacje to cóz jakos wszystkie miały sie dobrze.


Hmmm a Scooby na ognisku właściciele pewnie byli przeszczęśliwi jak Hardy rzucił się na ich psa.

Odpowiedz krótko czy jak Hardy rzucił się na Porta to też mi gówno do tego ???
Po prostu infromuje że jeśli jeszcze raz zbacze taką sytuacje to po prostu sama zwróce sie do sędziego że mój kundel nie jest bezpieczny na ringu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']No pełna kultura :)))))

Tak dobermanowi Porto nie odpuscił :))) i bardzo dobrze bo rzucił się na jego kumpla.Dob przeżył ma się dobrze miał tylko rane na nosie.Poza tym przy prowadzeniu hotelu i 28 samcach przez wakacje to cóz jakos wszystkie miały sie dobrze.


Hmmm a Scooby na ognisku właściciele pewnie byli przeszczęśliwi jak Hardy rzucił się na ich psa.

Odpowiedz krótko czy jak Hardy rzucił się na Porta to też mi gówno do tego ???[/quote]

A byłaś na tym ognisku i widziałaś?
To chyba nie jest Twoja sprawa.

Cóż Hardi jest agresywny i niech tak zostanie, niech Ci ulży - tego przecież chcesz :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']No pełna kultura :)))))

Tak dobermanowi Porto nie odpuscił :))) i bardzo dobrze bo rzucił się na jego kumpla.Dob przeżył ma się dobrze miał tylko rane na nosie.Poza tym przy prowadzeniu hotelu i 28 samcach przez wakacje to cóz jakos wszystkie miały sie dobrze.


Hmmm a Scooby na ognisku właściciele pewnie byli przeszczęśliwi jak Hardy rzucił się na ich psa.

Odpowiedz krótko czy jak Hardy rzucił się na Porta to też mi gówno do tego ???[/quote]


Dla mnie koniec tematu - Hardi jest dla "wystawców" agresywny - niech tak będzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...