Jump to content
Dogomania

Czarus w DT. Szuka najlepszego domku!


Charly

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:) Dziękujemy za wsparcie :)

ech... zdjęcia nie porobione, szeleczki zapomniałam przekazać, nawet nie spytałam się Weroni jak wyniki :( o ja niedobra ja...
ale to wszystko dlatego, że mam od wczoraj nowego lokatora, którego zresztą sama Weronia dostarczyła mi do rąk własnych ;) Mały nie miał gdzie na szybko znaleźć domku i tak jakoś wyszło. Toczyły się dyskusję, czy może ja wezmę Czarka a Weronia półrocznego szczeniaka - ale jednak Czarkowi zostały oszczędzone przeprowadzki i nadal grzeje tyłeczek u Weroni. No a ja... ja na jakiś czas mam półrocznego mixa amstaffa :razz:

Link to comment
Share on other sites

niee:shake:. jeden obserwator, ale tacy zawsze są:roll:. nic na razie.
On znajdzie domek, ale to może trochę potrwać. Lolcia szukała domu 2 miesiące. Z Czarkiem jest sytuacja o tyle lepsza, ze on nie siusia w domu. Mam jeszcze nadzieję, ze zanim pojedzie do przytuliska ktoś się zlituje i da mu DT w mieszkaniu

edit: do Ciebie tez jest podany mail w ogloszeniu:)

teraz czekam jeszcze na plakat Izadory i będę rozwieszac.

Link to comment
Share on other sites

Jestem tego pewna:) z Lolcią też tak było, a potem nagle 1400 wejść i 3 chętne domki. przekazalam im wątek slepkow a w tym Czarusia, ale bardzo chcieli Lolę;)

a tymczasem popodbijam wątek trochę. moze ktoś stąd się zakocha:)

Edit:) [B]@Orpa: mój post kierowałam do Ra- duni. Nie "jestem pewna", że Ty "sama nie jestes taka mądra" hihi[/B]

Link to comment
Share on other sites

z jednej strony dobrze a z drugiej , to tak wiecie wstydu sie czasem najesc mozna :evil_lol:
Ach ide dzisiaj do szkoły mojej panny , jako ze zostałam przewodniczaca rady rodziców :crazyeye: i mam w zwiazku z tym niecny plan , stwierdziłam ze wykorzystam ta funkcje i namowie pania dyrektor na jaks akcje w szkole skierowana na zwierzaki , co prawda nie mam jeszcze pomyslu na scenariusz , ale poki co zarzuce temat a martwic i myslec bede potem.
Wszelkie pomysły z waszej strony mile widziane :)

Link to comment
Share on other sites

Ale fajnie byloby gdyby ktoś się ulitował:placz: i dał mu dt lub dS w mieszkaniu

Mam nadzieję, ze tato Rybci będzie mógl mnie zawiesc do lepna do przytuliska z Elblaga. Basi nie ma w ten weekend wcale w eblagu.Przytulisko jest w lesie i tam niczym innym nie dojade niz autem, ktorego nie mam.

jest jeszcze inna opcja. W niedziele bylby transport warszawa- lepno, tylko ktos musialby go wczesniej do warszawy zawiesc. Dzis bede wiedziec czy tata rybci zawiezie mnie do Lepna z malym

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue][B]CZAREK MA ZDROWĄ SKÓRKĘ!!!!!!!!![/B] :multi:[/COLOR]
[B][COLOR=blue]żadnej grzybicy, nużycy- nic.[/COLOR][/B]

Charly- z pieniędzy uzbieranych zwróci Ci się za transport.
Moja koleżanka z Poznania Czarusia przewiezie bez biletu. (po co kupowac bilet takiemu małemu psu????:roll:)

Charly- buda musi być mała- Czarek jest mniejszy od mojej jamniczki szorstkowłosej.
Może warto podliczyć ile pieniązków każdy kto chce deklaruje na budę??

Radunia, jak Twoj tymczasik???:)
Rób mu wątek i zaproś wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Super pomysł :) Każda akcja mile widziana ;)
Proponuję pierwszą - zbieramy na budę dla niewidomych piesków :diabloti:
Ale tak serio - to chyba taka akcja nie powinna angażować finansów rodziców a raczej wkład pracy dzieci :cool3:[/quote]
no wlasnie taki mam zamysl zeby to nie byla jednorazowa akcja tylko długotrwale zjawisko , z wszelka pomoca ta mniejsza i ta wieksza
chcialabym zoorganizowac w szkole ciag prelekcji , wycieczki do schroniska i generalnie wciagniecie mlodziezy w tematyke , tak zeby pomagali i propagowali.Pomoc moze byc wszelaka ,moga to byc zbiorki karmy , kocy ,pieniedzy itp. , moze to byc pomoc w plakatowaniu , w umieszczaniu ogloszen w necie itp. rzeczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Ale fajnie byloby gdyby ktoś się ulitował:placz: i dał mu dt lub dS w mieszkaniu

Mam nadzieję, ze tato Rybci będzie mógl mnie zawiesc do lepna do przytuliska z Elblaga. Basi nie ma w ten weekend wcale w eblagu.Przytulisko jest w lesie i tam niczym innym nie dojade niz autem, ktorego nie mam.

jest jeszcze inna opcja. W niedziele bylby transport warszawa- lepno, tylko ktos musialby go wczesniej do warszawy zawiesc. Dzis bede wiedziec czy tata rybci zawiezie mnie do Lepna z malym[/quote]
gdyby byla potrzeba zajac sie nim przez jakis czas w wawie to jestem do dyspozycji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...