Jump to content
Dogomania

Czarus w DT. Szuka najlepszego domku!


Charly

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Będzie dobrze :) Xantuś staruszek niedowidzący znalazł domek :loveu:, Dziadunio z Orzechowców bez łapki, przygłuchy i ślepy znalazł domek:loveu:, Lisek bez łapki znalazł domek:loveu:, Agusek z mojego banerka starszy ze słabym wzrokiem i bez 7 ząbków też już prawie w nowym domku:loveu:...
NO TO TERAZ CZAS NA CZARECKEGO!!!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze - Charly... właśnie widziałam, ale już sie na szczęście znalazł, prawda?
Czaruś jest taki mini, że się na pewno nie wyrwie - ale to daje nauczkę, że po pierwsze - przyszli właściciele dostaną go w puszorkach a po drugie, będzie miał dołączoną adresówkę i od razu wpiszemy na niej nr tel. Już ja to dopilnuję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Kurcze - Charly... właśnie widziałam, ale już sie na szczęście znalazł, prawda?
Czaruś jest taki mini, że się na pewno nie wyrwie - ale to daje nauczkę, że po pierwsze - przyszli właściciele dostaną go w puszorkach a po drugie, będzie miał dołączoną adresówkę i od razu wpiszemy na niej nr tel. Już ja to dopilnuję...[/quote]

Xantus jest wielkosci Czarusia chyba. no troche wiekszy....i chudziutki. do tego stary, przyslepy przygłuchy i jak sie okazalo smiertelnie chory.......

nie wiemy jeszcze czy to on. Angie pojedzie tam w przerwie i sprawdzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Xantuś jest większy od Czarusia :) Czaruś jest tak do połowy łydki :)
A historia z Xantusiem dziwna... 3mam kciuki, żeby na Paluchu to był on...[/quote]

taki maly jest Czarek? to jak moj Filip. ło matko, ale tyci tyci. wyglada wiekszy na zdjeciach. maluszek kochany

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - proszę skorygujcie w ogłoszeniach kolor umaszczenia Czarka :)
On nie jest czekoladowy :crazyeye: ani brązowy :crazyeye: on jest raczej czarny z siwym :cool3:

[IMG]http://img142.imageshack.us/img142/2135/p1040002gr1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4084/p1040013ei3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img180.imageshack.us/img180/765/p1040078fy9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

kkuuurcze a mowia ze Czarus jest niewidomy :cool1: , jakos sie zasugerowalam zdjeciem na budzie , bo tam wyglada na brazowego i nic mi jakos nie zaswitalo ze na ym drugim zdjeciu co z budy chyba wyglada jest czarny , znaczy pzez chwile mi cos przemknelo tylko w odwrotna strone , ze to zdjecie z buda jest jakos tak specjalnie zrobione :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...