Jump to content
Dogomania

Benek i Hachi.


Pestka

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karolina1']Witamy !! :loveu: :loveu:

[url]http://wstaw.org/images/free/2009/07/17/2dd06f76908e0d64973baaa0d08035.jpeg[/url] :crazyeye::crazyeye:

Ło matko! Jak bym ryjonek mojego Buckosława widziała !! Śliczna niuńka :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Witamy :loveu:
[quote name='Bartiśkowa_']Witamy się :loveu: ale już w poniedziałek spowrotem żegnamy

[URL]http://wstaw.org/images/free/2009/07/17/2dd06f76908e0d64973baaa0d08035.jpeg[/URL] śliczna[/QUOTE]

A to gdzie jedziecie znów? :(

A mi znówsie dgm tnie. ehh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]Jakie kochane mordkki :loveu:

Chociaż kilka zdjęć jest niedostępnych :eviltong:[/B][/I][/QUOTE]
[quote name='Izabela124.'] Hej
foteczki obejrzałam[/quote]
[quote name='deer_1987']nie widze wszystkich fotek ale te co widze to fajne :D[/QUOTE]


Dziękujemy bardzo ;)

A ja na razie zdjęć nie mam, bo nie ma kiedy robić.
Jutro z Benkiem wyjeżdżamy o 5 rano w pieniny. Dzisiaj jedziemy na ostatnie zakupy i dla Benka aviomarin zakupić.
Wieczorem pakowanie. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Ładne fotki ale tylko 3 się otwierają :-(

Ej a jak się zachowuje Benek po aviomarinie? Tzn. czy jest taki 'ospały' ?[/QUOTE]
Hmm, ostatnio miał rok temu dany niecalą godzine chyba przed wyjazdem to w aucie przez jakiś czas jeszcze leżal, ale tak to głownie spał. Ale to dobrze, bo on zawsze się na kolana pcha więc miałam spokój. Jednak nie byl jakiś strasznie ospały kiedy wychodziliśmy z auta chodził normalnie a w aucie po kilku minutach smacznie spał ;) Zobaczymy jak bedzie w tym roku.
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Witam Cię:loveu::loveu::loveu:
Udanego wyjazdu!
[/COLOR][/QUOTE]
[quote name='Onomato-Peja']Ja równiez życze udanego wyjazdu :lol:[/QUOTE]
Dziękujemy, też mam nadzieję, ze będzie udany :cool3:
[quote name='bianka19']Witam was:loveu:[/QUOTE]
Hej :loveu:
[quote name='stratoos']Hej :) Wpadamy z wizytą i jak wszyscy życzymy udanego wyjazdu :evil_lol: Super fotki. Kochane masz te psiaki :loveu:[/QUOTE]
Dzięki :p

Matko zalogowac się na dogo to chyba cud, od południa nie mogłam wejsc bo wyskakiwała mi biała strona :angryy: Masakra jakaś..
Teraz lecę do waszych galeri nadrobić ile zdąże i idę lulać :p
[B][CENTER]Ale nie bójcie się nie uwolnicie się od nas bedziemy Wam zdawac relację co robimy, bo będziemy mieć kompa z netem ze soba :cool3: No chyba że nie bedzie zasiegu to wtedy lipa ale bądźmy dobrej mysli bo jak ja bez dogo przezyje 10 dni? [/CENTER][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote=Pestka;12647147
[B][CENTER]Ale nie bójcie się nie uwolnicie się od nas bedziemy Wam zdawac relację co robimy, bo będziemy mieć kompa z netem ze soba :cool3: No chyba że nie bedzie zasiegu to wtedy lipa ale bądźmy dobrej mysli bo jak ja bez dogo przezyje 10 dni? [/CENTER]
[/B][/quote]

To super :multi::multi: czekamy na relację :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...