Jump to content
Dogomania

Lik jest na okładce nowego numeru 'PSA' !!


McDzik

Recommended Posts

oOOOOo Wasz Lik jest na okładce nowego numeru 'PSA' !!! I jaki wspaniały tybetkowy artykuł w środku - sama prawda! Aż domownikom pokazałąm na dowód to o tym, że mają w psychice wspinanie się na podwyższenia - bo się na mnie drą, że to moja wina, że po krzesłąch skacze i na fotele wskakuje ... i żebym go tego oduczyła :) Hehe, teraz wiedzą, że miałam racje :)
----------------------
A co do artykułu, to jeszcze bym dodała, że jasne osobniki są niesamowicie czyste i często same czyszczą się jak koty - znacznie częściej, niż te ciemniesze. A wszytskie tybety mają w psychice jakoś tak, że omijają na spacerach kałuże - moja poprzednia sunia, mój teraźniejszy szczeniak, suczka znajomej i psiaki znjaomych ... :) Niesamowite

Link to comment
Share on other sites

[quote]mają w psychice wspinanie się na podwyższenia[/quote]
to ja w takim razie mam nornicę a nie ST. ;) Jedną z jego pasji jest wciskanie się pod łóżko, przez szczeliny przez które myślałam,że się nie przeciśnie, a jednak. Uwielbia też kopać- w piasku, w panelach, w dywanie, zawsze wtedy jest frajda.

A o płomiennej wręcz miłości do pluszaków(bo Gizmo gumowej zabawki nawet ząbkiem nie dotknie), i wielkiego uwielbienia do piasku(szał, dziki szał) nic nie pisali? :eviltong: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fattyciak']to ja w takim razie mam nornicę a nie ST. ;) Jedną z jego pasji jest wciskanie się pod łóżko, przez szczeliny przez które myślałam,że się nie przeciśnie, a jednak. Uwielbia też kopać- w piasku, w panelach, w dywanie, zawsze wtedy jest frajda.

A o płomiennej wręcz miłości do pluszaków(bo Gizmo gumowej zabawki nawet ząbkiem nie dotknie), i wielkiego uwielbienia do piasku(szał, dziki szał) nic nie pisali? :eviltong: ;)[/quote]


Nic nie było :D .. [B]Fattyciak[/B] - to co, piszemy artykuł uzupełniający? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...