Jump to content
Dogomania

ARNI Gang Cziki (FCI)


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kisses']Jezu, jaki on jest boski, nie mogę się napatrzeć :D[/QUOTE]
Szczególnie tu na foto z tym kogutem od ringówki i fryzurka już po 3 dniach do niczego... ale i tak dla mnie jest najcudowniejszy :loveu:

[quote name='Darianna']nie znasz kogos kto zabierze i wystawi z takim samym efektem setera w Bułgarii? :D Bo mi się tez inter marzy :D[/QUOTE]
Trzeba było krzyczeć wcześniej :D A z tego co dziewczyny mówiły, to z Lublina jakieś busiki są organizowane, ale musiałabym wypytać o szczegóły.

[quote name='Zuza i Noddy']Gratulacje, teraz musicie sobie banerek uaktualnić tylko gdzie wy tam zmieścicie te wszystkie tytuły :evil_lol:[/QUOTE]
Dziękujemy :loveu: haha no właśnie, tylko kto się podejmie takiego bannerka :D ....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Darianna']a z rozetkami foto gdzie?? <foch>[/QUOTE]

Brak :D dawali je dopiero na ringu honorowym kiedy Arni wyglądał już jak zmokła kura :D a Barrysio pojechał do domu, ale rozetkę udało się odebrać wcześniej, tylko ja wtedy śmigałam gdzieś na jakimś ringu :)

[quote name='katik']Gratulacje![/QUOTE]

Dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estowa']Gratulacje !
Uwielbiam Was, Arniego szczególnie :D kiedyś tam zwrócił moją uwagę w Przemyślu w którymś roku, dzięki niemu chciałam spaniela tyb., ale jednak sheltie wygrał z powodu predyspozycji sportowych ;)[/QUOTE]

Dziękujemy :) Fajnie, że taka rzadka rasa mimo wszystko zwraca uwagę :) Po to się pokazujemy między innymi, by rasę popularyzować :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Mani2000']hejka
a dlaczego tu taka cisza?????
czekam na foty i wieści co to za 2 psiak w banerku:)[/QUOTE]

Jak to co za drugi pies, Barry Cavis Leonis, mój leonberger na spółe :loveu: który jest nawet na zdjęciach z Krosna!

A u nas pewien gość płci pieknej, cieczkujący od tygodnia... narazie jesteśmy na etapie zalotów, zabaw itp, ale pan Arni musi troszkę poczekać :D
Trzymać kciuczki!

[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2711/figuniai.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Trochę zaległości z Nowego Targu

Arni w klasie championów otrzymał od pani K.Szulc opis: ''Dobrej wielkości, mocna kość, dobra głowa, grzbiet, ogon, ruch i włos'' oraz CWC, Zw, Zwycięstwo Rasy. Na finały nie zostaliśmy z powodu wielkiego upału, zdjęć Arniego równiez brak z tej wystawy :(

Ja w konkurencji Kobieta i Pies III miejsce z bobtailem, KASJOPEA ANDROMEDA Millanion
[IMG]http://img850.imageshack.us/img850/4141/nt1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5840/nt3o.jpg[/IMG]

Myślimy gdzie tu się wybrać na kolejna wystawę i pomysłów brak. Trzeba ruszyć z wystawami od nowa, ostatnie miesiące to był dla mnie jeden wielki zastój z powodów osobistych.

Trzymajcie kciuki za ciążę Figuni, za 3 dni wszystko się wyjaśni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...