Jump to content
Dogomania

Problemy ze skóra - grudki


Aireedhelien

Recommended Posts

witam

moja rosi ma jakies twarde grudki na klatce piersiowej i lapach. bylam u weta, pani pomacala psiaka, dala hexiderm, skasowala mnie na 100zl i powiedzala zeby przyjsc w poniedzialek, jak to nie pomoze to poda jej sterydy i antybiotyk. w poniedzialek jak jej nie przejdzie to wybieram sie do weta ale juz innego. w kadym razie doszla do wniosku ze to od wody w dunajcu (brudnej) i ze jak plywala w szelkach to ja obstarly, miejsce sie podraznilo i jest zapalenie. wysypke ma na miejscu gdzie sa szelki. zaczelo sie wszytsko od jednej grudki pod pacha.

moje pytanie

czy sterydy naprawde sa konieczne??

czy sa jakies domowe i tansze sposoby leczenia niz hexiderm???

Link to comment
Share on other sites

Aireedhelien

wcięło moja poprzednia odpowiedź bo jej tu nie widzę - dziwne - a może komuś innemu napisałam to co miało byc tu. Cóż skleroza, latka lecą;)

A wracając do rzeczy, koniecznie skonsultuj sie z innym wetem. Jeśli to jest podejrzenie alergi - to można psu przeciez zrobic testy a nie w ciemno dawać sterydy, których ja bardzo nie lubię. Kiedyś nadgorliwy doktorek właśnie sterydami zafundował mojej bokserce padaczkę polekową >:( :chainsaw:

Link to comment
Share on other sites

czesc na sterydy sie nie godz nie ma takiej potrzeby dopiero kiedy bedzie naprawde potrzeba pies zacznie puchnac czy sie dusic (oby dwie opcje przeszlam ostatnio) ale nie olewaj tych wypryskow na bokserach juz ci pisalam wiec nie bede sie powtarzac. z psem idz do innego weta. a jezeli juz dadza steryd to pilnuj zeby nie za blisko n kulszowego bo przy okazji zaloza blokade i psula chodzic nie bedzie mogla.

Link to comment
Share on other sites

A w ogóle za co te 100 zł.? czy ta lekarka miała "ręce które leczą" że tak sie ceni? u mnie wizyta kosztuje 10 zł, zastrzyk 5zł, witaminy na porost włosów kosztowały chyba 25, to branie zeskrobin z badaniem tez coś koło tego. Nigdy nie zapłaciłam więcej niż 50 zł !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...