Jump to content
Dogomania

Moldawia-Kiszyniów 30-31.08/2xCACIB,3xCAC(+3xJunior Derby)


Daniel ED

Recommended Posts

[quote name='Zabajka']Witam
Gratuluję wszystkim zwycięzcom i bardzo, bardzo prosze o garść informacji.
Jak podróż, czy były problemy na granicach, jaki hotel przyjmie z psem. Jakie są orientacyjne ceny hoteli, czy brać euro czy co innego....
Czy można opłacić wystawę na miejscu, no i ogólnie jak to jest w tej Mołdawii.
Bo narazie doczytałam, iż szampany mają dobre, co oczywiście zamierzam wykorzystać i zakupić odpowiednią ilość...
ela[/QUOTE]

Napisałam na ten temat co nieco w wątku z majowej wystawy, co by się nie powtarzać, to proszę zerknąć tu :lol::
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10088269&postcount=4"]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10088269&postcount=4[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bede upierdliwa-wybaczcie!
Wlasnie kilka dni temu czytalam wasz temat Mołdawi,Niestety ale link sie nie otwiera,w ktorym ktos z was opisal przygode na Moldawi.
Czy mozecie mi powiedziec cos wiecej na temat tamtych wystaw.Mysle o tej letniej w przyszlym roku.
Czytalam i mam nadzieje,ze dobrze zrozumialam jest tam 5 wystaw w 5 dni?
Rozumiem,ze One są pod patronatem FCi..a jak wygląda z uzyskaniem championatu? czy w klasie championow 1 wnosiek obliguje do uzyskania odrazu Championatu.Jak wyglada w otwartej?
Link z info o samej wystawie tez sie nie otwiera.Jakie są ceny za te 5 wystaw.Przepraszam za upierdliwosc ,mama nadzieje jednak,ze wybaczycie i odpiszecie mi:oops:

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety nie pomogę, wybieram sie tam pierwszy raz i nie słyszałam o 5 wystawach w 5 dni...
Nie wiem czy dają Championat Mołdawii za CACIB w klasie championów, lecz skoro robią kilka wystaw przez wekend, to pewnie trzeba jednak więcej niż jednego CACIBa do championatu...
Narazie zresztą usiłuję dotrzeć do informacji czy moldawskie tytuły liczą się do czegokolwiek, bo jak zapewne czytałaś powyżej - na stronie ukraińskiej jest info, że mołdawskie CACIBy nie mają akceptacji FCI...
A w takim razie trzeba wybrać się na Kijów 13-14 grudnia. Też dwa CACIBy i nie ma wątpliwości co do akceptacji przez FCI.

Link to comment
Share on other sites

Grudniowy Kiszyniów jest 6/7 grudnia.
Co do CACIBów to poza wzmianką na stronie ukraińskiej - nigdzie nie ma śladu tego typu informacji...
Możliwe, że to propaganda konkurencji...:cool3:
W końcu Kijów jest tydzień później.
Info do strony : [URL="http://www.fci.md"]www.fci.md[/URL]
ela

Link to comment
Share on other sites

Ela, na wstępie, przepraszam, ze nie dzwoniłam -czasu mi brakło.
W Mołdawii nastąpiła zmiana władz, zmiana siedziby, strony www itp...
Ja uzyskałam informację, że te Caciby nasze z sierpnia są uznane. Z tym nie będzie żadnego problemu.
Trudno natomiast było mi uzyskać informację odnośnie wystawy teraz tej grudniowej. Na pewno ta wystawa to 1 CACIB i 1 CAC , nie tak jak w sierpniu. Jednak, jeśli tylko dobrze zrozumiałam, to raczej ten CACIB uznany nie będzie. Mołdawia jest dalej stowarzyszona z FCI i podobno w przyszłym roku mają mieć prawo do CACIBów.

Link to comment
Share on other sites

Ze strony FCI: [FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Calibri]the Uniunea Chinologica din Moldova is not allowed to run FCI international CACIB shows; this already applies to the upcoming Chişinău/Kishinev show in December 2008. [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Calibri][SIZE=3]A na ich stronie pojawiły się już informacje o międzynarodowej w marcu. Ciekawe co z tymi CACIBami. [/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...