Jump to content
Dogomania

Grudziądz


iberia

Recommended Posts

[quote name='iberia']Hallo dziewczyny meldować kto wybiera się do grudziądza a kto do Inowrocławia[/quote]
Zgłaszam sie :loveu: I tu i tu siem wybieram razem z Tobą :evil_lol: .. Martunia będzie ino w Ino :evil_lol: (no chyba,że coś się zmieniło i nic mi o ty nie wiadomo :roll:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Zgłaszam sie :loveu: I tu i tu siem wybieram razem z Tobą :evil_lol: .. Martunia będzie ino w Ino :evil_lol: (no chyba,że coś się zmieniło i nic mi o ty nie wiadomo :roll:)[/quote]


Ciebie nie pytałam!!! ty nie masz innego wyjścia nadworny fotografie!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aurunia']My się wybieramy do grudziądza. Już na pewno bo cieczka w trakcie i na grudziądz będzemy już po. A po za tym już jestaśmy zgłoszemi.[/quote]

Znowu sie widzimy :) a bedziecie w młodzieży czy w posredniej?? muszę dac ci te kosmetyki bo w Toruniu zapomniałam :)

Link to comment
Share on other sites

My w Grudziądzu będziemy już w pośredniej ostatnia wystawa w młodzieży to był Toruń my do Bydgoszczy nie jedziemy bo dziej wcześniej jedziemy do dobrego miasta. Co do kosmetyków to Kasiu będę wdzięczna. A ja mam do oddania jak by ktoś był zainteresowany około pół butelki odżywki 1 all system botanical conditioner. Fajna odżywka włos po niej super tylko moja Aura strasznie się po niej drapie. więc jeśli ktoś chce spróbować to mogę ją wziąć do Grudziądza lub gdzieś tam gdzie się będziemy wystawiać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wróciliśmy z wystawy w Grudziądzu. Było fajnie. Jak zwykle dziękuję dziewczyną za spotkanie. My startowałyśmy po raz pierwszy w klasie pośredniej do której stawiło się 13 suczek. Nasza Auruniia po długim oczekiwaniu na ocenę otrzymała ocenę doskonałą i zakwalifikowała się do finałowej szóstki po porównaniu niestety odpadła nie zajmując żadnej lokaty. Ale i tak było fajnie.
No i fotka naszej Aury.
[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8456/obraz008pt3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img525.imageshack.us/my.php?image=obraz008pt3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img228.imageshack.us/my.php?image=obraz008ax2.jpg[/IMG][IMG]http://img228.imageshack.us/my.php?image=obraz008ax2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img228.imageshack.us/my.php?image=obraz008ax2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nie martw się troche poćwiczysz i będzie ok :)
Ja za to mam problem z Ibki zachowaniem na ringu robi co jej się podoba i sędzi w grudziądzu dał na ocene doskonałą a przy wręczaniu teczki z oceną powiedział że gdbyby grzecznie stała to byłaby lokata no i co ja mam zrobić jak mam takie żywe złoto :)
Dawaj fotki z wystwy

Link to comment
Share on other sites

My też już wróciłyśmy z wystawy na 14 suczek Kristel dostała się do finałowej 7 wróciłyśmy jednak bez lokaty ale z oceną doskonałą , startowała jako najmłodsza w klasie młodzieży przed wczoraj skończyła 9 miesięcy i jesteśmy bardzo szczęśliwi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gaba14']My też już wróciłyśmy z wystawy na 14 suczek Kristel dostała się do finałowej 7 wróciłyśmy jednak bez lokaty ale z oceną doskonałą , startowała jako najmłodsza w klasie młodzieży przed wczoraj skończyła 9 miesięcy i jesteśmy bardzo szczęśliwi[/quote]

GRATULUJEMY!!!
I o zdjęcia poprosimy
a na nasze fotki zapraszamy do galerii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aurunia']Wróciliśmy z wystawy w Grudziądzu. Było fajnie. Jak zwykle dziękuję dziewczyną za spotkanie. My startowałyśmy po raz pierwszy w klasie pośredniej do której stawiło się 13 suczek. Nasza Auruniia po długim oczekiwaniu na ocenę otrzymała ocenę doskonałą i zakwalifikowała się do finałowej szóstki po porównaniu niestety odpadła nie zajmując żadnej lokaty. Ale i tak było fajnie.
No i fotka naszej Aury.
[/QUOTE]

ladna twoja sunia, tylko moim zdaniem za duzo ostrzyglas jej uszenki, zostaw drugi raz więcej wloskow ;)

Link to comment
Share on other sites

My również wszystkim gratulujemy , ale niestety nie mam fotek z wystawy miałam kiepskiego fotografa. Widzisz Kasiu twoja Ibka czuje sie swobodnie na ringu , jest rozbrykana , a moja Krisi pięknie stoi ale nie chce chodzić. Więc nic nam innego nie pozostaje jak ćwiczyć i jeszcze raz ćwicz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gaba14']Teraz jedziemy do Opola , później mamy przerwę półtora miesiąca ( poczekamy aż urosną jej troszkę włoski i może nabierze więcej odwagi) i w czerwcu prawdopodobnie będziemy w Raciborzu i Krakowie ale to na razie są tylko plany[/quote]

to w Opolu się spotkamy :)
Daj mi twój numer gg:) mój to 6799490

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...