Jump to content
Dogomania

Nie jestem pewna: holender czy nie


Dziubaryba

Recommended Posts

Głowa zupełnie nie taka itd, z holendra to on ma maść, no i wzrost raczej odpowiedni, maska jest, ogon ok, taką maść to mają też amstafy itd, ale wiesz, jak mu taka reklama ma pomóc w znalezieniu domu, to ja bym nie miała skrupułów, i tak mieszaniec, a jak ludzie chcą sie snobować i dadzą mu sensowny, fajny dom, to niech mają nawet potomka championów:evil_lol:, wiem, psa się kocha nie za rasę, ale niektórzy koniecznie chcą w swoim psie coś upatrzyć, sosnowiec w sumie dośc niedaleko Czech, to może coś stamtąd przyszło? Albo ktos przywiózł? Tylko rasa stosunkowo mało znana i rzadka, więc i w Czechach mało prawdopodobne, z tym, że tam jednak są hodowle. Bo w Polsce to nie bardzo jak miałby być mieszańcem OH.
Jak ma mu pomóc holenderskość, to dla mnie to mieszaniec OH.
(Sprawdźcie go na owce, jak ma instynkt pasterski to mieszaniec pastucha, czyli OH:lol:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzięki za wyczerpującą odpowiedz. Ja tam nie sądzę, że w krwi płynie mu holenderska krew, ale jak tylko wyglądem trochę holendra przypomina, to tak go będę reklamować. Większość ludzi próbuje znaleźć coś rasowego w swoich burkach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zapka']dzięki za wyczerpującą odpowiedz. Ja tam nie sądzę, że w krwi płynie mu holenderska krew, ale jak tylko wyglądem trochę holendra przypomina, to tak go będę reklamować. Większość ludzi próbuje znaleźć coś rasowego w swoich burkach ;)[/QUOTE]

i słusznie, jeszcze dorzuć, że behawiorystka, co sie zna na holendrach, służy bezpłatną radą i pomocą co do szkolenia i wychowania. :lol:

Niech holenderski chłopak znajdzie domek - trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam serdecznie,

Ja rowniez pozwole sobie podpiac sie pod watek. Nasza znajda jest juz z nami ponad 1,5 roku. Obecnie hassel ma okolo 2 lat. Na przedstawionych zdjeciach mial okolo 9 miesiecy:

[url]http://kamash.malnet.pl/hassel/[/url]

Bede wdzieczny za kazde slowo w temacie.

pozdrowienia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...