Jump to content
Dogomania

Schronisko w Olsztynie- psy, koty do adopcji, wątki,zdj. ze spacerów...


Jagoda1

Recommended Posts

Można zdjąć Lalo i Bubę, Szoki niech jeszcze poczeka troszkę. 

 

Do adopcji w ostatnich dniach poszły: Asik, Baltazar, Klos, Largo :)

 

Niestety jeśli chodzi o Małysza... pobiegł za TM. Sekcja wykazała pękniętego tętniaka, przynajmniej nie cierpiał długo... taki młody psiak... :((

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mam zrobić ogłoszenia Kice to poproszę Cię Agatko o krótki chociaż opis suni.

To co Beata pisała nie było do Ciebie, tylko ogólnie. Psy zostają w dt na stałe a ja je dalej ogłaszam... :( Albo są w dt, potrzebują ogłoszeń - a ja ich nie ogłaszam. O to chodzi.

Dobrze, że mam chociaż Ciebie...

Link to comment
Share on other sites

Przestań :)

 

Biorę to do siebie, bo to ja się teraz czuję odpowiedzialna za ogłoszenia - współpracę z Tobą.W schronisku dużo się dzieje każdego dnia, nie zawsze mają czas poinformować o wszystkim, czasem coś się dopytać, więc zajmuje to trochę czasu. A DT w ogóle nie koordynuję, więc tutaj kompletnie nie wiem co Ci odpisywać.

 

Kiki niestety nie znam, najlepiej, gdyby dowiedzieć się czegoś od DT. 

Link to comment
Share on other sites

Twój Misiek? Nieeee toż on z Finką mieszka:) z Ogryzkiem i Kamą mieszkał Basket. Strasznie przy nich schudła, poprosiłam o jej przeniesienie do Assana, który został sam po adopcji Furii:)

 

 

Wyprowadziliśmy: Misia, Finkę (to chyba Finka, co? Z Misiem w boksie?) oraz Basketa, Kamę i Ogryzka  :)

 
Link to comment
Share on other sites

A tak, bo je też wyprowadzaliśmy i mi się pomyliło :) Kama faktycznie - sam grzbiet ... Mam nadzieję, że z Assanem będzie miała lepiej niż z tym wariatem Basketem :) Jak Sławek pierwszy poszedł z nim do lasu (zanim my znaleźliśmy obrożę dla Ogryzka), to stwierdził, że ma chłopak ADHD i cały czas musiał z nim gadać: "nie mogliśmy iść w milczeniu"... ;)

Link to comment
Share on other sites

Z Assanem odnaleźli wspólną pasję :) Assan dla suczek to prawdziwy gentlemen ;) Dzisiaj na spacerze szaleli jakby się znali od dawna. Mam nadzieję, że Assan przyniesie jej takie samo szczęście jak wcześniejszym współlokatorkom, bo jest wspaniałą sunią. 

 

Dodałam opisy psiaków w folderze ze zdjęciami, bo było ich dość sporo. Muszę jeszcze ustalić imię jednego psiaka, bo zapomniałam jak ma na imię, Dodam też wtedy opis :)

Link to comment
Share on other sites

Beatko co do Kiki podalam opis na poprzedniej stronie,ale jeszcze doszły prblemy zdrowotne ;(

Pani placze kazdego dnia ,dyz prawdopodobnie nie stac schronisko na leczenie,a tym bardziej opiekunkę...;(

Sunia ma cushinga przysadki mozgowej ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...