Jump to content
Dogomania

Wystawa w Opolu 04.2008


BooBC

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

szukam borderka na MP do opola. ( szukam też flata wiec jesli by się znalazł jakiś flat to bc bedzie 'rezerwowy')
Bede bardzo wdzięczna jeżeli ktos jedzie i by mi pożyczył. Najlepiej zeby był już obyty z ringiem i potrafiacy sie ładnie pokazać.

EDIT: prosze pisać na PW bo rzadko wchodze na dogomanie, a tak to mi przyjdzie email o wiadomosci.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ymmm ... w [B]sobotę[/B] !!! Wystawiam bordera !!! Startują o 11.40 ;)

pies, młodzieży - MON GARS EXCELLENS VIVARIUM
pies, młodzieży - ANGEL FOR YOU Honey Milk
pies, młodzieży - Triple Trouble CHILD OF THE REVOLUTION
pies, młodzieży - ZINEDINE ZIDANE BLACK ENERGIZER

pies, pośrednia - ALDERAAN TOUCH AND GO
pies, pośrednia - WINDAWARRIOR'S FLYING FORCE BLACK Energizer
pies, pośrednia - VAGABOND VIKING BLUE Energizer
pies, pośrednia - Alderaan TOMAHAWK

pies, otwarta - WINCH THE PANDA BEAR BLACK Energizer



suka, szczeniąt - Never Never Land QUEEN OF HEARTS
suka, szczeniąt - RED GWENCHY AMARIAGE Mariage Energizer
suka, szczeniąt - RED SHANTI SAGARA Energizer

suka, młodzieży - BALLADA SONG Dajavera
suka, młodzieży - REVENGE OF THE BLUE BC Ultibord FCI
suka, młodzieży - RONIA HEIDISDOTTIR The Best of Gajowy
suka, młodzieży - SHORELAND TRIUMPH ABILITY
suka, młodzieży - ABSOLUTLY CRAZY Hadron
suka, młodzieży - DWIGI WITCHCRAFT HARDY HORDE

suka, pośrednia - Never Never Land LIVING IN THE MOONLIGHT
suka, pośrednia - CHOCOKISS BROWN Fatransky Sen
suka, pośrednia - Alderaan TECHIHHILA

suka, otwarta - DAISY Super Pracuś
suka, otwarta - A CAPELLA BC Vangeldis
suka, otwarta - Jessomine SHOWI OZSHEILA
suka, otwarta - BOOGIE Sfora z Krasnego Boru
suka, otwarta - UMA ULTRA SPEEDY BLACK Energizer

suka, championów - RIO BRAVO DE RHAPSODY BLACK ENERGIZER


PS. A na jakim forum to wyczytałaś? Na border collie jest ok.

Link to comment
Share on other sites

A widzisz, dobrze, że tu wpadłaś i sprostowałaś, bo bym sobie pojechała :angryy:.
Mnie sie dalej nie otwiera plan sędziowania, ale faktycznie gr 1 jest w sobotę :mad::mad::mad:.

Czyli-[B]Bordery 26.04 godz 11.40[/B]

W jednym z postów na forum bc mariolak napisała: 11.45 (27)

Link to comment
Share on other sites

Czytając posta Reno przestraszyłam się, że z jakiegoś powodu przełożyli ich ocenianie na następny dzień i Borderów nie ujrzę :mad: 11.40? Całkiem niezła godzina.. a ja mam dwie godziny jazdy :angryy:

Przepisywałam niedawno wszystkie przydomki BC z wykazu opolskiego ZK i wszystko się zgadza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rottie']Czytając posta Reno przestraszyłam się, że z jakiegoś powodu przełożyli ich ocenianie na następny dzień i Borderów nie ujrzę :mad: 11.40? Całkiem niezła godzina.. a ja mam dwie godziny jazdy :angryy:

Przepisywałam niedawno wszystkie przydomki BC z wykazu opolskiego ZK i wszystko się zgadza.[/quote]

Poprawiałm juz ten mój pierwszy post, aby nikogo w błąd nie wprowadzał ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rottie']Szkoda, że Rogoniaków mało[/quote]
My bedziemy ale nie wiem, o której godzinie bo przyjezdzam z kolezanką, która wystawia baucerona ok.13.30 ;) a Figa nie będzie wystawiana
Czy ktoś się orientuje jak z wpuszczaniem na teren wystawy psów niezgłoszonych na wystawe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rottie']Wcześnie musisz wstać.. :D [/quote]

Nie do końca :evil_lol: :diabloti: :evil_lol: Mam pociąg o 22.30 ... więc spać to raczej wogóle nie pójdę :diabloti: :evil_lol: :diabloti: A godzinowo jeśli przed wyjazdem pójdę się przespać to to będzie całkiem normalna godzina ... :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Nie do końca :evil_lol: :diabloti: :evil_lol: Mam pociąg o 22.30 ... więc spać to raczej wogóle nie pójdę :diabloti: :evil_lol: :diabloti: A godzinowo jeśli przed wyjazdem pójdę się przespać to to będzie całkiem normalna godzina ... :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote]
Eee.. to luz :lol:

Marta: No ja myślę, że Figę bierzesz :cool3: Podobno nie na każdą wystawę można niewystawowego psa zabrać. Musiałabyś się wcześniej dowiedzieć jak jest w Opolu. Ze sobą bierzesz oczywiście zaświadczenie zdrowia psa i chyba tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rottie']Marta: No ja myślę, że Figę bierzesz :cool3: [/quote]
No właśnie chcę wziąsć Fiśke ale nie wiem jak z wpuszczaniem na teren wystawy psów niezgłoszonych :roll: Oczywiście biore ksiązeczkę zdrowia. Jak nie beda chcieli wpuścić to mam plan B : wezme zgłoszenie z tamtego roku...może nie zwrócą uwagi na date :eviltong: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Wyników jest trochę na forum border collie. My ocena bardzo dobra, wyróżnienie jak nie wiem :evil_lol: :lol: :evil_lol: Sędzina dawała dużo dobrych i nawet dyskwalifikację.[/quote]
Opis był bardzo ładny, gratulacje ;) Mam kilka zdjęć Boogie, mogę ci je przesłać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...