Jump to content
Dogomania

piękny bernardyn??? ......MARYNA za TM


ANETTTA

Recommended Posts

[quote name='ANETTTA']księzniczka u weta czekamy na same dobre wiesci ......[/QUOTE]
Maryna jest zdrowa :razz:

Dr. Dziak powiedzial ze ta jej powieka albo byla operowana 3 powieka, albo jakis drobny uraz jej byl, ale to juz bedzie taki jej urok :diabloti:
wiecej napisze jak cos zjem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Volt']Jeśli kazdy bernardyn jest taki jak Maryna - to sa to cudowne psy!
Taka Oaza spokoju, znajaca swoja sile i nie uzywajaca jej bez potrzeby.
a swoja droga dzis uslyszalem na spacerze od 4 letniego chlopca
"Mamo Patrz Bethoven!"
na co wstalem z ławki i zawolalem "Chopin idziemy" :)[/quote]

Zgadzam się, że sa to cudowne psy :loveu:
Mój paskud także nie używa siły... Bawi się z okolicznymi yorkami i jak tylko widzi jakiegoś to od razu kładzie się na ziemi i pozwala robić ze sobą wszystko :evil_lol:
A co do Bethovena to skąd ja to znam :hmmmm: ;)
Marynka jest cudowna!! Hopaj do domku niunia
ANETTTA - zazdroszczę Ci, że miałaś okazje na żywo poznać sunię :lol: I miło Cię zobaczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

moj dragon tez jet kochaniutki słodziutki jak spi ....bo on nie cierpi nikogo obcego ani zadngo psa york...matko boska serce by mi umarło jakby moj dragon spotkał na drodze yorka czy obojetnie jakiego psa ......ja chodze z nim na spacer jak juz jest noc i wszyscy spią ......a tak to szleje na podworku swoim i goni od płota do płota .....:evil_lol:do oazy spokoju to ma bardzo ale to bardzo podgórkę

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście Ula,dane doszły,wszystko załatwione..I nie tylko ta faktura:mad:

Maryna wzbudziłą zachwyt wszystkich w poczekalni i w gabinecie.Poderwała dwóch kawalerów.jeden to był staruszek kundelek z 10 razy mniejszy.Od razu wypiął pierś i odmłodniał jak tylko Maryna do niego podeszłą.Drugi jamnik z łapą w gipsie zapomniał wogóle po co i z czym przyszedł do weta.Macho z niego był,że hej:evil_lol:Za to maryna wykręcała takie młynki ogonem,ze wszyscy pokładali sie ze śmiechu.Ponadto zwyzywała szczeniola głośno strofując go,ze w jej obecnosci nie nalezy się zachowywać tak swawolnie.Obwąchała ciekawie bokserkę,ale kiedy ta odezwała sie niegrzecznie,natychmiast nagadała jej do słuchu i skończyła znajomosć:evil_lol::evil_lol:
W samochodzie Marynka jechała na tylnym siedzeniu,a Brajl w bagażniku.Oddzielała je ,chwała Bogu kratka bo awantura była cała drogę.Pyskowały jedno na drugie wymyślajac sobie od najgorszych.Tomek usiłował uspokoić choc Maryne,ale było to mówiąc jezykiem prawnym usiłowanie nieudolne.
Za to mały potór bez trudu ustawił jedno i drugie w lecznicy.Nie wiem na czym to polega,ale mały potwór poradzi sobie z każdym psem.W lecznicy dr.Dziak co chwilkę wybuchał śmiechem obserwujac jak bajka ustawia Brajla.
Zartowaliśmy z Tomkiem,ze gdyby Bajka uczestniczyła w walkach psów to spokojnie można by na nią stawiać:evil_lol::evil_lol:
Maryna została zbadana,wymacana,wyoglądana i zaopatrzona medycznie.Dostała na odrobaczenie,odpchlenie,odkleszczenie i zastrzyk przeciwświadowy.Tomek juz pisał o powiece.temperaturę ma dobrą i ogólnie jest w dobrej kondycji.Musi oczywiscie przytyć,bo waży ,,jedynie,,40kg:lol:.To sporo za mało.No ale skoro juz wie,ze jak Tomek idzie do lodówki to trzeba iśc za nim,to jestem spokojna:evil_lol::evil_lol:
Kiedy wróciliśmy do auta z Brajlem(Maryna była pierwsza badana)malenstwo dumnie siedziało za kierownicą:-o
I oto wzorzec dobrego wychowania psa w trzy dni:spanie w łózku,wyzeranie z lodówki i chodzenie po samochodzie..:evil_lol:Ale przyznacie,ze nalezy się jej.

Relacja z Brajowego zdrowia w jego topiku,kto zainteresowany zapraszam za kilka minut

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']dziekuje WAm bardzo .....[/QUOTE]

Podziekuj p.Edytce, ja tu tylko "sprzątam" ;)


[img]http://images31.fotosik.pl/312/9f1c6a8720e43799med.jpg[/img]
[img]http://images30.fotosik.pl/243/8df36df8d77f6899med.jpg[/img]
[img]http://images23.fotosik.pl/242/ab7db07b590f0ee1med.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']o jakim TY bernardynie piszesz ...gdzie on sie znajduje ....jak bity ...moze trzeba tam jakąs fundacje podesłac na kontrole czasem to bardzo duzo daje .......a nie zapominac o tym bidaku[/quote]

[B][SIZE=3]GDZIE TEN BERNARDYN???[/SIZE][/B]
prosze o kontakt na PW lub na tel 601 300 726
EMIR

Link to comment
Share on other sites

Zaczyna sie burza.... trzymajcie kciuki
i po burzy, bylem nastawiony na najdziwniejsza reakcje ze strony Maryny jednak jej reakcje mnie zdziwila... polozyla sie bardzo sztywno przy moich nogach, caly czas patrzac w okno... byla zdenerwowana aczkolwiek nie szalała

Link to comment
Share on other sites

bernardyn w myslowicach.. niedaleko parku, jest jednokierunkowa ulica od parku(tory tramwajowe) do towarowej (tzw.bana przy torach), budynek spzitalu tam jakis jest? ale ulica jest na wprost schodkow parku(wystawy DONkow tam bywaja), peisek zaniedbany troche, nie widzialam nigdy aby ktos go krzywdzil, znam tylko "relacje" mojej rodzinki.., pies ma jakby ugiety kregoslup.. ale trzeba uwazac, bo przy tej ulicy mieskza tez jeden synek z astem.. ast porzadnie poszarpal psa mojej kuzynki... mnie tam nie bylo ponad rok. byc moze.. ale tylko byc moze bede tam ok 19 lipca.. wtedy moglabym podac dokladiejsze namiary.., nie wiem jak tam sytuacja nadal wyglada bo z rodzina nie mam kontaktu(sprawy osobiste). jak cos moge pomoc zlokalizowac bardziej miejsce na pw). jednoczesnie wtedy moznaby sie zajac sprawa asta.. rodowodowego. bo para spotkanych tam rott i lab jest ok;p, z tamtad tez wlansie zniknal czerwony niespelna roczny pit(wydany komus w niezbyt fajne rece) i czarna suka pittka.. sama ulica dlugsa nie ejst bo ok 200m ma..

na chwile obecna tlyko tyle moge napisac..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']O zgrozo co wy z ta biedna Maryna robicie :mad: gdzie ona dom znajdzie w ktorym ja do lozka wpuszcza. :crazyeye: chyba ze DT zamieni sie w DS. :evil_lol:[/quote]
taki by sie dobry domek przydał .....ona juz jest przez Tomka rozpieszczona a co bedzie dalej to ja nie wiem ...........

Link to comment
Share on other sites

akurat oaza dobroci ...zjadła Tomka ..nic z tego jak juz to Tomek zjadł maryne ....z braku rodziców i obiadków :evil_lol::evil_lol::evil_lol:



moze jutro po pracy zawitam do maryny tj po 15 ...wymiziam ja od WAS wszystkich ..:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:....juz mi mozecie zazdroscić:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

:loveu::loveu: ona była na hoteliku u dziewczyny u której psa obcinałam :-) no i się dowiedziałam jak to z psa suka się zrobiła u niej :-)) coooda sie zdarzają i jak wypiękniała cooodnie :loveu::loveu: ale świat jest maly :evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...