Jump to content
Dogomania

Galeria Akita inu z HALNEGO WZGÓRZE FCI


CHAAKITA

Recommended Posts

Nie wiedzialam, gdzie to zrobic (gdzie ksiega gosci??? :mad:), a ze tutaj zagladacie to niech juz bedzie... ;)

Stitch, gratulacje!!! Stronka hodowli poprostu sliczna, galeria pochlania bez reszty - oderwac sie nie mozna. Zycze duzo wytrwalosci, radosci i satysfakcji w hodowlanych poczynaniach. Mam nadzieje, ze czasu wam nie zabraknie na kolejne fotorelacje ;) A przeciez zaraz urodza sie pierwsze szczeniaczki :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wani']Nie wiedzialam, gdzie to zrobic (gdzie ksiega gosci??? :mad:), a ze tutaj zagladacie to niech juz bedzie... ;)

Stitch, gratulacje!!! Stronka hodowli poprostu sliczna, galeria pochlania bez reszty - oderwac sie nie mozna. Zycze duzo wytrwalosci, radosci i satysfakcji w hodowlanych poczynaniach. Mam nadzieje, ze czasu wam nie zabraknie na kolejne fotorelacje ;) A przeciez zaraz urodza sie pierwsze szczeniaczki :multi:[/QUOTE]

Wielkie dzięki za słowa uznania! :) Akity to nasza miłość i pewnie dlatego tyle pasji w tym co pokazujemy na stronie. A teraz mamy o 5 akitek do kochania i wychowywania pod naszym dachem więcej! Właśnie w nocy przyszły na świat pierwsze Mori No Kodomo (dzieci lasu)! Zapraszamy na stronke ze szczeniaczkami - niedługo kamera online. Wielkie dzięki jeszcze raz. Pozdrawiamy! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stitch']Wielkie dzięki za słowa uznania! :) Akity to nasza miłość i pewnie dlatego tyle pasji w tym co pokazujemy na stronie. A teraz mamy o 5 akitek do kochania i wychowywania pod naszym dachem więcej! Właśnie w nocy przyszły na świat pierwsze Mori No Kodomo (dzieci lasu)! Zapraszamy na stronke ze szczeniaczkami - niedługo kamera online. Wielkie dzięki jeszcze raz. Pozdrawiamy! :)[/QUOTE]

GRATULUJEMY!!!! i życzymy dużo zdrówka dla mamusi i maluszków!!! no i czekamy na zdjęcia!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stitch']Wielkie dzięki za słowa uznania! :) Akity to nasza miłość i pewnie dlatego tyle pasji w tym co pokazujemy na stronie. A teraz mamy o 5 akitek do kochania i wychowywania pod naszym dachem więcej! Właśnie w nocy przyszły na świat pierwsze Mori No Kodomo (dzieci lasu)! Zapraszamy na stronke ze szczeniaczkami - niedługo kamera online. Wielkie dzięki jeszcze raz. Pozdrawiamy! :)[/quote]
Wielkie gratulacje!!!
Kamera on-line to fantastyczny pomysl. Juz sie nie moge doczekac :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']swoją drogą ciekawy pomysl z tą kamerką.. zobaczyłam ja kilka dni temu na stronie Małej Yakuzy i byłam zadziwiona czego to ludzie nie wymyślą :evil_lol:

ale z drugiej strony taka kamerka on line przy szczeniakach według mnie ma barzo dużą przyszłość i może za niedługo stać się nową jakością..:cool3:

Czekam na wiecęcej kamerek :):cool3:[/QUOTE]

zaraz tam ludzie wymyślą ;) ... nie miałem jeszcze swoich szczeniaków to wprowadziłem pomysł na stronę Małej Yakuzy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stitch']Zapraszamy na stronke ze szczeniaczkami - niedługo kamera online.[/QUOTE]

swoją drogą ciekawy pomysl z tą kamerką.. zobaczyłam ja kilka dni temu na stronie Małej Yakuzy i byłam zadziwiona czego to ludzie nie wymyślą :evil_lol:

ale z drugiej strony taka kamerka on line przy szczeniakach według mnie ma barzo dużą przyszłość i może za niedługo stać się nową jakością..:cool3:

Czekam na wiecęcej kamerek :):cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stitch']zaraz tam ludzie wymyślą ;) ... nie miałem jeszcze swoich szczeniaków to wprowadziłem pomysł na stronę Małej Yakuzy ;)[/QUOTE]

no to gratuluje pomysłu!! :)

to Twój własny pomysł czy gdzieś podejrzałeś?


<qrde co się dzieje z tymi postami, że zmienia się ich kolejność :mad:>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']no to gratuluje pomysłu!! :)

to Twój własny pomysł czy gdzieś podejrzałeś?


<qrde co się dzieje z tymi postami, że zmienia się ich kolejność :mad:>[/QUOTE]

zainspirowała mnie ta strona ;)
[url]http://cdn1.ustream.tv/swf/4/viewer.45.swf?cid=317016[/url]

a że zawodowo zajmuje się podobnymi tematami to nic nie stało na przeszkodzie by pomysł wcielić w życie.

Zgadzam się w 100% z Wani że w hotelach dla psów podgląd online na swojego milusińskiego byłby dla mnie atutem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...