Jump to content
Dogomania

Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .


Rybc!a

Recommended Posts

hi hi, ona faktycznie jest mocno wesolutka, ale mimo wszystko ślepota ogranicza jej radość. Także fajnie, że przestanie ją boleć.

módlmy się żeby znalazł się ten cud-właściciel kochający psiaki i zakochał się w Lolce na śmierć i życie :oops::oops:

no dobra, a ja zmykam do roboty, trzeba się za jakiś obiedzik brać, bo niedługo zły głodny facet wróci :evil_lol: (coś nie dzwoni do mnie z apteki, kazałam mu się kontaktować jakby cos szło nie tak, np. nie było akurat na składzie :roll:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Angie, chyba jednak jest super inteligentna :-(

ja też się łudziłam z moim Mafiozikiem, ale no way... :-(

(chyba, że i Garncarza oszukuje nasza spryciara :evil_lol:)[/quote]

ej ej aparatu Garncarza nie oszukasz :cool3:

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:


[quote]hi hi, ona faktycznie jest mocno wesolutka, ale [B]mimo wszystko ślepota ogranicza jej radość.[/B] Także fajnie, że przestanie ją boleć.[/quote]

[U]po tych paru dniach z Lolą spędzonych zgadzam się z RM w 100%.[/U]

Link to comment
Share on other sites

Lolipop ma zapodaną pastylkę na odrobaczenie.

Tak jak Mru przewidywałaś, krople są na sprowadzenie. Jutro mamy odebrać. Niestety, koszt będzie ok.90 coś, a to najtańsza apteka. Więc dziwne, że nic taniej niż w Wawie.

Ona coraz lepiej się bawi tą piłeczką.Nosi ją w ząbkach i warczy jak się chce odebrać. Ale jak mąż krzyknie "oddaj piłeczkę", ona ją kładzie sobie między łapki i czeka co dalej :p

także wesoło teraz mamy :p

Link to comment
Share on other sites

miała 174 odeszło 35 za wizytę więc jest 140 zł.

Dziś odbieramy krople które mają kosztować 90 coś.

Z lekkim naddatkiem zostaje więc około [B]40 zł.[/B]

W związku z tym trzeba dozbierać na G. 180 zł + nie wiem jak z transportem, bo my już nie jedziemy do Wawy przez dłuuuugggiiii czas. I na razie nie mogłabym nic dorzucić, więc jakbyśmy ją mieli specjalnie wieźć to trzebaby jeszcze 120 zł a to tylko żeby ją tam zawieźć. A Lola musiałaby tam pobyć, to może mru by mogła ją przetrzymać i znowu trzebaby po nią jechać.

Także nieciekawie, bo trzebaby uzbierać [B]420 zł[/B], no już powiedzmy [B]400, [/B]ja wysupłałabym 20 zł[B]... OGROMNIE dużo co... :([/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']miała 174 odeszło 35 za wizytę więc jest 140 zł.

Dziś odbieramy krople które mają kosztować 90 coś.

Z lekkim naddatkiem zostaje więc około [B]40 zł.[/B]

W związku z tym trzeba dozbierać na G. 180 zł + nie wiem jak z transportem, bo my już nie jedziemy do Wawy przez dłuuuugggiiii czas. I na razie nie mogłabym nic dorzucić, więc jakbyśmy ją mieli specjalnie wieźć to trzebaby jeszcze 120 zł a to tylko żeby ją tam zawieźć. A Lola musiałaby tam pobyć, to może mru by mogła ją przetrzymać i znowu trzebaby po nią jechać.

Także nieciekawie, bo trzebaby uzbierać [B]420 zł[/B], no już powiedzmy [B]400, [/B]ja wysupłałabym 20 zł[B]... OGROMNIE dużo co... :([/B][/quote]

do kiedy trzeba uzbierac?

Link to comment
Share on other sites

Na szczęsie nie ma pośpiechu. Jak dzisiaj kupimy Loli krople, to one starczą na nieco ponad 2 tygodnie. Warto je wykorzystać skoro kupione. Dlatego trzebaby na pod koniec sierpnia ją wieźć. To oczywiście trzeba jeszcze byłoby z G. dogadać konkretny termin, żeby Lola nie czekała niepotrzebnie.


EDIT:
ja nie wiem, chyba że nie kupowalibyśmy tych kropli, a za to szybciej organizowali zabieg?? To też jest jakiś pomysł, szkoda że nie ma mru

Link to comment
Share on other sites

okropnie. wiesz co myśle, ze nie ma bata tylko trzeba czekac z tą op. do momentu az Wy znow pojedziecie do W-wy, lub znajdzie się DS. Wtedy można dalej kombinowac

Lolcia jest w DT, ma cos jesc, jest kochana. Nie atakują ją inne psiaki. Oczki zostaly obejrzane, kropelki ma...odrobaczona jest:lol:. Na razie poczeka

Link to comment
Share on other sites

Można i tak, tylko pamiętaj Charly, że trzeba jej i tak zbierać niedługo znowu 60 zł, bo kropelki to tak jak mówię, jeszcze w sierpniu będą potrzebne...:-(

Więc co miesiąc musimy na Lolę niecałe 200 zł mieć...

A z zabiegiem to praktycznie w takim razie tylko wchodzi w grę gdy już będzie w DS (dobrze jakby w Wawie ;)), albo jakby jakiś transport od nas za free jechał, a to mało prawdopodobne... My nie będziemy teraz na pewno jechać, może nawet dopiero w przyszłym roku, bo na święta też nie jeździmy tam :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Można i tak, tylko pamiętaj Charly, że trzeba jej i tak zbierać niedługo znowu 60 zł, bo kropelki to tak jak mówię, jeszcze w sierpniu będą potrzebne...:-(

Więc co miesiąc musimy na Lolę niecałe 200 zł mieć...

A z zabiegiem to praktycznie w takim razie tylko wchodzi w grę gdy już będzie w DS (dobrze jakby w Wawie ;)), albo jakby jakiś transport od nas za free jechał, a to mało prawdopodobne... My nie będziemy teraz na pewno jechać, może nawet dopiero w przyszłym roku, bo na święta też nie jeździmy tam :shake:[/quote]


oki to ja w sierpniu dorzuce dla Panny 100 zl :loveu: Charly - monitoruj mnie i konto mam

Link to comment
Share on other sites

Angie, dzięki - to byśmy jeszcze mieli 60 zł na wrześniowe kropelki, o ile dobrze liczę :)

EDIT:

Tylko właśnie, a może lepiej szukać jednak jakiegoś darmowego transportu, bo tak jak mówiłyśmy, Lolcia ma małe szanse na adopcję w takiej sytuacji. Nawet jak dogo składałoby się na krople co miesiąc i dawało DS, to jaką gwarancję mielibyśmy, że mała rzeczywiście ma zapuszczane leki?? Ciężka sprawa, nawet dr. G to stwierdził. Kto zechce zaadoptować niewidomą suńkę, która wymaga kosztownej ciągłej opieki do końca życia... :(

Link to comment
Share on other sites

Angie jestes aniołem małej Lolci i jak widze nie tylko:)

RM- mysle, jak nie ma to nie ma. trudno. i tak lepiej jej niz było. jest tyle psow w potrzebie. tyle psow, u ktorych takich zabiegów ze wzgledow bezpieczenstwa nie za bardzo da sie wykonac (np. Drwalik z watku slepkow). Zrobiłas juz tak wiele dla Lolsona. Piszę to dlatego, bo walka o te psiaki, to zawsze takie wirowanie nad taflą wody..

Link to comment
Share on other sites

ja tam nic nie zrobiłam, głównie to mru jest jej mamusią :loveu: a Ty koordynatorem :p

ja tylko się martwię, że jej nie wyadoptujemy... z oczywistych powodów.

W tej sytuacji czy mamy mówić ewentualnym "rodzicom", że muszą do końca życia Lolsona podawać jej te leki? To chyba już lepiej tego nie mówić? Bo już sama nie wiem co gdyby ktoś zadzwonił lub napisał.

Link to comment
Share on other sites

przebrnęłam przez Waszą dyskusję ;)

i kurcze... najlepiej by bylo jednak zrobić zabieg
i w ogole super by bylo gdyby ktos ja mogl przywiezc do nas za darmo
ja bym mogła Małą pewno przetrzymać
dopiero we wrzesniu na tydzien znow wyjadę
i to koniec wakacji :P haha

ale to trudne nazbierac tyle kasy
lub znaleźć kogos, kto by ja mogl przywiezc/odwiezc...

szukajmy jednak
może... to dla Małej szansa :)

tak, jak powiedział Garncarz
my Loli podamy krople
ale ewentualny właściciel? on może to po prostu olać
przecież ona nie piszczy ani nic - ją [I]tylko[/I] boli :(
a ludzie są głupi :roll:


na teraz krople są czyli mamy 2 tygodnie


eeee, chyba powtórzyłam to, co juz było powiedziane :D
ewentualnie zacytowałam sławnego pana G :cool3: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']ja tam nic nie zrobiłam[/quote]

dobra dobra :razz: :evil_lol:

[quote name='Rodzice Maciusia :)']
W tej sytuacji czy mamy mówić ewentualnym "rodzicom", że muszą do końca życia Lolsona podawać jej te leki? To chyba już lepiej tego nie mówić? Bo już sama nie wiem co gdyby ktoś zadzwonił lub napisał.[/quote]

najlepiej, że bardzo cierpi i musi mieć zabieg
że to i tak promocja te 200 zł z kawałkiem
i niech dają ją wiozą do nas :eviltong:

ja wiem,:roll: ludzi to odstraszy :( ale mniej niż te krople codziennie...

Link to comment
Share on other sites

trzebaby poogłaszać, że szukamy transportu!!

Jedna okazja jest taka, że w sobotę tą jedziemy do KIELC. Może stamtąd ktoś od razu by zabrał Lolę do WAWY?? Wprawdzie wtedy pal licho krople, ale mogłabym się wstrzymać z ich kupnem. Inna możliwość, ż emy Lolę do Lublina dowieźlibyśmy, wiem, że tam więcej dogomaniaków, może ktoś by akurat sunął do WAWY. Nasz transport to byłoby wtedy tylko 60 zł w obie strony.

ja też mimo wszystko byłabym za tym zabiegiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...