Jump to content
Dogomania

KWPR RADOM - 24.08.2008 r.


AnkaW

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Karmel

Hej kto mi powie jak dosc od stacji PKP na teren wystawy???
a tak wogole to najakiej stacji trzeba wysciasc?:eviltong::roll:
z gory dziekuje;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Do przejścia to kawałek jest ;) Poszukam, na którymś temacie pisałam, który autobus spod dworca (PKS i PKP są obok siebie) jedzie na Wernera :)

edit:

[url=http://dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10136151&postcount=79]tutaj[/url] ktoś pisał, swojego posta nie znalazłam ;)[/QUOTE]
Wystarczy poczytać ;)
Nie wiem ile jest stacji PKP w Radomiu, ale wysiada się na najgłówniejszym, takim koło PKSu ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Karmel

[quote name='Guciek']Wystarczy poczytać ;)
Nie wiem ile jest stacji PKP w Radomiu, ale wysiada się na najgłówniejszym, takim koło PKSu ;)[/quote]


dzieki wielkie...
co jest wstecz nie zobacze:( bo mam taki cudowny net ze idzie sie pochlastac..;/:placz::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmel']dzieki wielkie...
co jest wstecz nie zobacze:( bo mam taki cudowny net ze idzie sie pochlastac..;/:placz::angryy:[/QUOTE]
Rozumiem :) Dla mnie to wszystko i tak ma na razie 1 stronę, bo mam po 100/strona postów ustawione :)

Kida i Olo - Nova Scotia Duck Tolling Retriever, nr 569, wchodzimy jako pierwsza rasa na ringu XIV, suczka z klasy pośredniej ;) Hah, no brzmi prawie jak profesjonalne zamówienie.. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']ja bym chetnie zobaczyla zdjecia- amstaffy- psy kl. championow :)[/quote]
Nie ma sprawy:cool3:

[QUOTE]Kida i Olo - Nova Scotia Duck Tolling Retriever, nr 569, wchodzimy jako pierwsza rasa na ringu XIV, suczka z klasy pośredniej ;-) Hah, no brzmi prawie jak profesjonalne zamówienie.. ;-) [/QUOTE]
O, chętnie Was zobaczę i obfocę. [SIZE=1]10 zł od zdjęcia :evil_lol::lol:[/SIZE]

Karmel, haszczaki też się znajdą.

Nie wiem tylko jeszcze jaki sprzęt będę miała. Jak dobrze pójdzie to będzie C. S3 IS, jak źle O. FE270.

Link to comment
Share on other sites

Niska i okrągła :eviltong: z rudą suczą i także Canonem S3 IS ;) Generalnie ruda sucz to mój znak rozpoznawczy ostatnio :eviltong: [size=1]chociaż oprócz nas jest jeszcze piesek w młodzieży ;)[/size]

generalnie to ja jestem pazerna na zdjęcia moich psów ;) tak jakoś nikt ich zbytnio nie lubi focić :( ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']generalnie to ja jestem pazerna na zdjęcia moich psów ;) tak jakoś nikt ich zbytnio nie lubi focić :( ;)[/quote]

to tak jak i ja- tez pazerna jestem- tyle, ze nikt nigdy nie robi zdjec amstaffom :( a jak juz jakies sa to nigdy mojego nie ma :placz:
no ale moze tym razem :) chociaz oprocz mnie sa jeszcze 2 inne psy w naszej klasie- wiec z moim szczesciem sie nie zalapie... :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...