Jump to content
Dogomania

Wystawy a sprzedaż szczeniat


Karka

Recommended Posts

A zeby być OBIEKTYWNYM I wyciagać WNIOSKI wypadaloby - poznac DRUGĄ STRONE MEDALU (sedzia wysluchuje OSKARZYCIELA I OBRONĘ) !!!
ZOSTALAM OKRZYCZONA GORSZA OD PSEUDOHODOWCÓW - BRAWO !!!!!

Nie przeszadzaj i nie rozkręcaj afery, przywiozłaś szczeniaki na wystawę i mogłaś się z tym liczyć że ktoś np. ja tak zareaguje, nie cały świat kręci się wokół ciebie i nie wszyscy wiedzą jaką jesteś cudowna osobą ,a jak widziasz osoba stojąca z boku jak ja odniosła całkiem inne wrażenie

Napotkalam juz na niejedna sutuacje(przez tyle lat "zycia w swiecie wystaw i hodowli") , gdzie HODOWCA RENOMOWANY - cos nie do końca zrobil jak na niego przystalo ,ale NIGDY powtarzam NIGDY nie wywlekalam TEGO PUBLICZNIE

Przykro mi że sama przyznajesz że wśród hodowców, mam nadzieję że nie wszystkich istnieje zmowa milczenia i solidarność zawodowa, nie zawsze wychodząca na dobre przyszłym właścicielom zwierząt.

Mam nadzieję że mimo wszystko bedę miała okazję zmienić o tobie zdanie , bo nie jestem ani osobą pamiętliwą ani zawistną i naprawdę nie mam żadnego interesu w tym ( jak mówisz ) oczernianiu ciebie.

Pozdrawiam wszystkich i przykro mi że rozpętałam tak agresywną dyskusję, przez poruszenie nie wygodnego dla was tematu, cóż mam jeszcze czas aby nauczyć się zmowy milczenia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak tak czytam ta cała dyskusję to myślę że może nie potrzebnie ta cała walka się rozpetała, dlatego chcąc ją zakończyć przepraszam wszystkich których uraziłam a których :oops: rzeczywiście nawet dobrze nie poznałam.Szczególnie PRZEPROSINY dla Staffki i życzenia jeszcze wielu sukcesów wystawowych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...