Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków '2008


Tiesto_kennel

Recommended Posts

Guest Reyes

[quote]A co Ciebie zabolało pytanie Ali, ze sie mnie zapytała co się stało? Bo jak widać tak... [/quote]1.) Figurę równoległą, jak mówi nazwa robi się równolegle - ty mnie wyprzedziłeś.
2) W FR ustawia się psy głowa do siebie - ty ustawiłeś 'tyłkiem'.
Odpowiadam na pytanie Ali :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']1.) Figurę równoległą, jak mówi nazwa robi się równolegle - ty mnie wyprzedziłeś.
2) W FR ustawia się psy głowa do siebie - ty ustawiłeś 'tyłkiem'.
Odpowiadam na pytanie Ali :roll:.[/quote]


Wiesz co Danka jestes smieszna...
TAk bardzo Ci to przeszkadza, ze Ala zapytala Bartka...
Daj spokoj...Bartek sie nie przejmuje tym, przegral(bo raz sie wygrywa i raz sie przegrywa)! ! ! a co do czesania psow dlugowlosych i szczotek na ringu to juz chyba Bartek wie najlepiej a nie Ty wiec daj na luz....

Link to comment
Share on other sites

1) jak widać mój York ma łądniejszy i szybszy wykrok
2) to ja byłem po lewej stronie i głowe ustawiałem do wewnątrz :lol:

Patrz jak Ciebie to nurtuje i denerwuje... :evil_lol: Ja juz dawno zapomniałem o Krakowskiej wystawie, żyje kolejnymi, nastepnymi, a Ty nie... Ty swoje... Moze jeszcze zaraz zaczniemypodliczać kto ile razy był przed kim na pudle ?

Mówie Ci nie ucz mnie wystawiać, a tym bardziej ras długowłosych.... Wejdx na moje ogłoszenie czy www, i zobacz ile pozdobywałem z długowłosymi, i nigdy nikt mi nie powiedział, że źle wystawiam. Więc skończ

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[QUOTE]Bartek wie najlepiej a nie Ty wiec daj na luz...[/QUOTE]
Chyba jednak sędzia...
[quote]
2) to ja byłem po lewej stronie i głowe ustawiałem do wewnątrz :lol:[/quote]Zacząłeś po prawej, po zamianie przestawiłam psa.

[quote]TAk bardzo Ci to przeszkadza, ze Ala zapytala Bartka...[/quote]Tak, bo jeśli ktoś jest na pudle to się gratuluje a nie pyta ze zdziwieniem co się takiego stało że lokaty ustawiły się tak a nie inaczej.
Tyle ode mnie w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']...! ! ! a co do czesania psow dlugowlosych i szczotek na ringu to juz chyba Bartek wie najlepiej a nie Ty wiec daj na luz....[/quote]

Przeczytałąś to Danusia? Bo jak widać nie tylko ja mam takie zdanie... Ja do Twojego wystawianie się nie wtrącam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Chyba jednak sędzia...
Zacząłeś po prawej, po zamianie przestawiłam psa.

Tak, bo jeśli ktoś jest na pudle to się gratuluje a nie pyta ze zdziwieniem co się takiego stało że lokaty ustawiły się tak a nie inaczej.
Tyle ode mnie w tym temacie.[/quote]

Teraz to juz mnie doszczetnie rozbawilas wiesz...
Tak bardzo Ci zalezy na tych gratulacjach...dla mnie np one nie sa najwazniejsze!!!Najwazniejsze jest to ze jestem dumna z siebie i wspolpracy z psem i wspolnej wygranej a skoro dla ciebie gratulacje sie licza za pudlo to widac nie wiesz co to wspolpraca i kontakt z psem do konca!bo to Ty wygrywasz dla siebie i psa a nie My!Wiec gratulacje ja sobie chowam w kieszen bo to najmniej wazna rzecz!

Link to comment
Share on other sites

Florka ... ja bym się nie wypowiadał o sytuacji na wystawie...bo nie byłaś wię się nie wypowiadaj....
Bartek wie bardzo dużo o psach długowłosych, ale najlepiej to wiedzą hodowcy którzy w rasie siedzą po 20-30 lat.....widać, że tobie na gratulacjach nie zależy bo widziałem nie raz twoje zachowanie na ringu...."uśmiech do sędziego....i zazdrosne spojrzenie na konkurencje"
tyle mam do powiedzenia....I przykro mi, że takie pyskówki sie robią po wystawie......
:-(

Jeszcze raz gratki.....

Nie mam zamiaru nikogo obrazić...(to wynika z moich obserwacji):shake::shake::shake::shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Terazt to mnie rozbawiles totalnie....
Szczerze....Nie wiem gdzie Ty mnie na ringu widziales...(poza tym jakos moi przyjaciele z ringu husky nigdy mi nie powiedzeli ze wysylam jakies zazdrosne spojrzenia)bo ja zazdrosna nie jestem wiem na co mnie stac z jakim psem a jesli przegrywam to z tym sie godze i zawsze gratuluje z usmiechem!!!
i jesli szukasz zaczepki to daj na luz!
Moze nie bylam na wystawie ale skoro Dance tak abrdzo to przeszkadza ze Ala tak napisala to wybacz ale dla mnie to jest zalosne!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MateUsz']Nie szukam zaczepki pisze co myśle.......:/
I czy każdy swój post zaczynasz........"Teraz to mnie totalnie rozbawiles/as"
Nie szukam zaczepki i z nikim sie nie mam zamiaru kłócic.....c[/quote]


Nie kazdy ale dzis jakos dziwnie sie zachowujecie i tak mnie to bawi!
A teraz powedz mi gdzie i z jakim psem widziales takie moje zachowanie
widać, że tobie na gratulacjach nie zależy bo widziałem nie raz twoje zachowanie na ringu...."uśmiech do sędziego....i zazdrosne spojrzenie na konkurencje"Bo bardzo mnie to ciekawi ....

Link to comment
Share on other sites

Mateusz nie zapominając ja tez jestem hodowcą ;) A ściśle współpracuję jak wiesz z hodowlą Lhasa Apso z 15letnią tradycją. I mam psy z różnym gatunkiem włosa itp. itd. ( bo tu teraz piszemy o włosie), więc sporo doswiadczenia mam, i nie trzeba byc hodowcą od 30 lat ;) Bo znam hodowle co są na rynku po 10 lat, a i tak o pielęgnacji zielonego pojęcia nie mają.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jezu... jaka woojna się rozpętała przez jedno pytanie.... O matko....
Nie no wiesz Danusiu... Jeśli ktoś zajmuje czołowe miejsca, a nagle spada za osoby, które (przeppraszam i Ciebie i Pawła, ale to wychodzi ze statystyk) zwykle plasowały się za nim to byłam ciekawa. Wiadomo, że każdy może mieć lepszy i gorszy dzień. I kompletnie nie rozumiem Twojego oburzenia na moje pytanie... Nigdy się tak nie gorączkowałaś. Jeśli chodzi o gratulacje to nei uważam je jako jakiś niezbędnik. Sama ich równiez nigdy nei oczekuję. Jest miło, ale nie traktujcie tego jako obowiązkowego zachowania!!! W takim razie mam teraz napisać listy do wszytskich znajomych, ktorzy wiekszy lub mniejszy sukces osiagneli na wystawie??? Błagam Was.............

I podziwiam Bartka za piękne prezentowanie psów długowłosych- to jest klasa:loveu:



I na koniec, może dzięki temu wszyscy będziecie usatysfakcjonowani:

[CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B][U]GRATULACJE[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ala , Ty to jestes agentka :cool3:
Hi hi szczera prawda!!!

A tak to moge przyznac i potwierdzic - "I podziwiam Bartka za piękne prezentowanie psów długowłosych- to jest klasa":loveu:



[COLOR=red][B][COLOR=red]GRATULACJE GARTULACJE GRATULACJE !!![/COLOR] [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze:
[SIZE=5]GRATULACJE :loveu::loveu:[/SIZE]

[SIZE=1]Po drugie:[/SIZE]
Jeny ludzie, czy nie może przestać się kłócić..? Wiem, nie było mnie nie wiem co się działo,znam tylko to co tutaj przeczytałam, moge się nie mieszać...ale....JH dla niektórych przestał być zabawą, stał się niezdrowym "wyścigiem" o wygraną.Co do szczotki i ringówki w zębach czepiać się nie bede,bo sama tak często robię wystawiają YT a nawet pudla.
Ktoś przegrał, ktoś wygrał - nie zawsze jest sprawiedliwie, ale zawsze musimy się z tym pogodzić.Ja też często czuje, że zostałam niesprawiedliwie oceniona, nie zostaje nic innego niż pogodzić się z werdyktem sędziego.Mówiąc szczerze...odechciało mi się iść na JH w Lidzbarku Warmińskim, ale pójde dla samej zabawy, chociażby mojego psa który uwielbia wystawy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tak, mozna sie nie klocic tylko wez to pod uwage, ze to Danka jakos dziwnie zareagowala!Bartek sie pogodzil z tym ze przegral i czesc a to ze Ala zapytala to chyba nic strasznego!A to ze Mateusz wszedl na moj temat(nie wiem po co i o co mu chodzi, bo nigdy sie na wystawie nie widzelismy to luzik)!W sumie nie chodzi o mnie tylko zaczelo sie od zwyklego,przyjacielskiego zapytania ale coz sa Ci dla ktroych sie licza GRATULACJE i wiel wiel innych rzeczy ktore tak naprawde nie sa najwazniejsze!A dla mnie osobiscie nie sa Gratulacje najwazniejsze(o kotre sie Danusia czepia)a jesli je dostaje to bardzo milo;)


Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']sa Ci dla ktroych sie licza GRATULACJE i wiel wiel innych rzeczy ktore tak naprawde nie sa najwazniejsze!A dla mnie osobiscie nie sa Gratulacje najwazniejsze(o kotre sie Danusia czepia)a jesli je dostaje to bardzo milo;)[/quote]

Zgadzam się w 100% ;) Gratulacje jak gratulacje - fajnie jest gratulować sobie wzajemnie, ale nie jest to tym na czym na nam zależeć ;)
Wczoraj jakoś o 12 w nocy miałam zupełnie inne odczucia co do tego, dzisiaj czytając "na spokojnie" zrozumiałam to tak jak napisałam powyżej ;)

Bartek - Twoje psy prezentują się świetne, mi niestety trafiają się dziwne YT(jeden pies alergik, którego uczula dosłownie wszystko,za to prawdziwy showmen a druga sunia nie lubiąca wystaw :lol: :loveu:), współpraca z doskonałą hodowlą zaaowocowała :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No wiec wlasnie!Masz racje!moze troche zbocze z tematu ale np.dajmy na to mam psa z ktorym naprawde ciezko sie pracuje i wygramy uczciwie to sie ciesze z niego i z siebie ze nam sie udalo(mialam tak np. w Lodzi;))Ale dla mnie najwazniejsza nagroda byl szczeliwy pies i ja a nie gratulacje ale jak je dostalm to milo;)

Wiec dajmy juz temu spokoj, juz jest po wystawie zaraz nastepna i do uczciwej "walki";)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic]Przyznam się szczerze,że czytam to i nie dowierzam. W sumie nie znam was i nie widziałam tyle razy,żeby oceniać jacy jesteście,ale widziałam wystawianie Bartka i uważam,że robi to świetnie.Ala zapytała się co się stało,bo wydaję mi się,że chodziło jej o to czy nie pomyliło mu się czy coś podobnego,nie była więc chciała wiedzieć.Danusia uważam ,że nie potrzebnie się wściekasz,można było 'olać' to pytanie i byłoby wszystko ok.Co do Florki widziałam jak wystawia na normalnym ringu i na jh,ale nie zauważyłam,żeby posyłała jakieś złośliwe uśmiechy konkurencji,chodź trzeba przyznać,że brakuję Ci uśmiechu Florka.Gratulacje jak gratulacje,miło je słyszeć i tyle,ale przecież to nie one są najważniejsze,tylko zadowolenie z siebie i psa.(jak ktoś już to zresztą pisał). Uważam ,że niepotrzebna była ta kłunia,bo będzie teraz średnio miła atmosfera na ringu,niestety.I od razu dopiszę,żeby później nie było,że pisałam to złośliwie,po prostu wyrażam swoje zdanie,a jeśli kogoś uraziłam swoją wypowiedzią-przepraszam.;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martynaaaa'][FONT=Century Gothic]Przyznam się szczerze,że czytam to i nie dowierzam. W sumie nie znam was i nie widziałam tyle razy,żeby oceniać jacy jesteście,ale widziałam wystawianie Bartka i uważam,że robi to świetnie.Ala zapytała się co się stało,bo wydaję mi się,że chodziło jej o to czy nie pomyliło mu się czy coś podobnego,nie była więc chciała wiedzieć.Danusia uważam ,że nie potrzebnie się wściekasz,można było 'olać' to pytanie i byłoby wszystko ok.Co do Florki widziałam jak wystawia na normalnym ringu i na jh,ale nie zauważyłam,żeby posyłała jakieś złośliwe uśmiechy konkurencji,chodź trzeba przyznać,że brakuję Ci uśmiechu Florka.Gratulacje jak gratulacje,miło je słyszeć i tyle,ale przecież to nie one są najważniejsze,tylko zadowolenie z siebie i psa.(jak ktoś już to zresztą pisał). Uważam ,że niepotrzebna była ta kłunia,bo będzie teraz średnio miła atmosfera na ringu,niestety.I od razu dopiszę,żeby później nie było,że pisałam to złośliwie,po prostu wyrażam swoje zdanie,a jeśli kogoś uraziłam swoją wypowiedzią-przepraszam.;)[/FONT][/quote]


Hi hi dzeki Martus:)
Co do usmiechu na ringu, pracuje nad tym i juz jest coraz lepiej (czy wygrywam czy przegrywam!!!)!!!I nie wydaje mi sie zebym byla jakas chamska w stosunku do innych!Ale coz jak ktos nie widzial a pisze to tak jest ale ja sie nie przejuje czyms takim!!!Bo to swiadczy o tym kims ze nie jest ferrr!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...