Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków '2008


Tiesto_kennel

Recommended Posts

Guest Reyes

Mnie się nie chce, ale wstawię...
Mł.
1.) M. Nowak
2.) P. Woźniak
3.) ?
4.) ?
Str.
1.) A. Nowak + zw. Dnia
2.) B. Straszak
3.) D. Ożarowska
4.) ??

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][SIZE=5][B]OGROMNE GRATULACJE DLA żółtej dożycy FRANCESCY z Marcyporęby ,Sabiny i Karola jako wystawców za dzisiejszy występ I miejsce i CACIB
[COLOR=Black][SIZE=3]
Małgorzata z Marcyporęby
[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Kraków niedziela:
GRUPA M.
1.)A. Nowicka
2.)B. Godziszewska
GRUPA S.
1.)M. Hanzlova+zw.Dnia
2.)Danuta Ożarowska
3.)Paweł Rapacz
4.)Bartek Straszak

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='AlaNowak']Bartek- co się stało???[/quote]
A musiało się coś stać żebyśmy - ja i Paweł - go pokonali? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Bartek- co się stało???[/quote]

Sam nie wiem... :roll: Sędzina troche była zdenerwowana tym, że cały czas zmieniałem psy, bo na eliminacjach miałem Cocker Spaniela Amerykańskiego a potem Yorkshire Terriera bo tamten był na ringu, a w katalogu byłem z Lhasa Apso :evil_lol: Niby uzasadniła, że chodziło o szczotke, ale w Rybniku miałem u niej I miejsce, a czesałem cały czas Codika :evil_lol:. Iwona i Kasia( od których miałem psy i z nimi byłem) powiedziały, że nie miała do czego się "doczepić" (sory za stwierdzenie) to musiała coś Pani sędzina wymyśleć ;) Na następnej wystawie sobie odbije :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Codik&Toffik']Sam nie wiem... :roll: Sędzina troche była zdenerwowana tym, że cały czas zmieniałem psy, bo na eliminacjach miałem Cocker Spaniela Amerykańskiego a potem Yorkshire Terriera bo tamten był na ringu, a w katalogu byłem z Lhasa Apso :evil_lol: Niby uzasadniła, że chodziło o szczotke, ale w Rybniku miałem u niej I miejsce, a czesałem cały czas Codika :evil_lol:. Iwona i Kasia( od których miałem psy i z nimi byłem) powiedziały, że nie miała do czego się "doczepić" (sory za stwierdzenie) to musiała coś Pani sędzina wymyśleć ;) Na następnej wystawie sobie odbije :cool3:[/quote]
A może o to że trzymałeś ringówkę w zębach (może wygodnie ale mało poprawnie) a szczotką to się po ringu rozrzucałeś zamiast 'czesnąc' psa i schować za pasek? :roll: Jezus Maria, co się dzisiaj dzieje ze wszystkimi!!!!!!! Nie możemy sobie pogratulować jak zawsze, musimy sobie skakać do oczu i dopisywać teorię spiskowe?

Link to comment
Share on other sites

Danka, nikt nie robi z tego wielkiego HALO tylko Ty.... Ja odpowiedziałem Ali jak było, bo jej nie było.... Dziwne że w Rybniku tak samo było z ringówka i szczotką i miałem I, a w Bytomiu też tak było i miałem II, i nigdy mi nic nie powiedziała... Wiec nie wiesz o co chodzi, ja tez nie wiem, wiec nie robie zbędnych teorii....

[B]P.S[/B] I to ja się specjalizuję w długowłosych rasach, i wiem jak się je wystawia... Szczotka to na ringu to podstawa. A konkurs Junior Handling ma nauczyć tak samo wystawiania psów. Więc zapraszam na ring Lhasa Apso, Maltańczyków, Shih Tzu, Yorkshire Terrierów, żeby zobaczyc jak się je wystawia.

Dziwne, że zachowywałem się jak zawsze (czy wygrywam, czy przegrywam, tak samo) i normalnie pogratulowałem itd. Więc nie rób z igły widły.

[B]"zamiast 'czesnąc' psa i schować za pasek?" - [/B]ja nie mam Pudla, albo Dalmatyńczyka któego wystarczy raz przeczesać tylko mam[B] DŁUGOWŁOSE rasy na ringach, i jak ja występuję, to one zawsze maja wyglądać z klasą, i elegancko- bo ja tak lubie. I każdy ma prawo do tego, żeby robić psy i wystawiać je jak się chce.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote] I każdy ma prawo do tego, żeby robić psy i wystawiać je jak się chce.[/quote]Każdy ma prawo wyjść na ring w dresie a na JH z tego powodu wyleci. Prosta zależność - sędzia decyduje co na ringu JH wolno a co nie. Ma ocenić całość prezentacji.
[quote] nie miała do czego się "doczepić" (sory za stwierdzenie) to musiała coś Pani sędzina wymyśleć Na następnej wystawie sobie odbije
[/quote]No to informuje że przegrałeś, bo tego dnia byłeś od nas gorszy... Czemu ja potrafię to powiedzieć gdy przegram?
W finale była Michaela, Paweł i ty. Z każdym z Was wygrałam, z każdym z Was przegrałam i do końca roku to się stanie wielokrotnie. Co się dzisiaj zmieniło?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...