Jump to content
Dogomania

Wdawanie rodowodów przez PKPR-skandal!!


Anapon

Recommended Posts

:diabloti:Zauważylem juz że , nie lubisz rozmowy o konkretach i z osobami ktore
zeczywiscie reprezentuja calkiem inny poziom, a sprawa nie dotyczyła tylko jednej hodowczyni tylko wiecej osób zwiazanych z pkpr czuje sie przez ciebie urazonych i obrażonych , więc nie wykrecaj kota ogonem,
powiem ci tylko ze bedąc z boku , i tak sie dziwie ze Cię nie wyzucili ,
no ale oni pewnie reprezentuja ten inny poziom:diabloti:
Mam tylko nadzieję , ze ktos w koncu spelni swoje obietnice i zastanowisz się w przyszlosci 2 razy zanim kogos obrazisz,
a wykrzykiwanie na wystawie tez , ze przyszlaś tylko po to aby sie pośmiac i obrobić tylki na forach , to przepraszam ten poziom zostawiam ku ocenie innym, :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wybacz - pisałam prawde o Hodowli konkretnej hodowczyni - kryje suke co cieczke ( czysta prawda) pokryła suke bez wyszkolenia ( czysta prawda - do sprawdzenia u reproduktora) .. pisalam tez inne rzeczy sprawdzone i pradziwe, jesli one są złem dla hodowczyni to znaczy, ze ona robi cos złego ? no najwidoczniej tak.
Ów hodowczyni podeszła by nastraszyc moją mamę, bała sie podejsc gdy ja stałam koło mojej mamy wiec wykorzystała sytuacje gdy podeszłam na chwile - tak sie składa, ze moja mama nie dała sie nastraszyc zatem ow hodowczyni poszła po sedzine- hodowczynie i na dzien dobry usłyszałam, ze jestem kurw** i dzi ** bo napisałam prawde, ze kryta suka była co cieczke itd.
Rowniez, dowiedziałam sie, ze moja matka jest dziwka - doszło rowniez do rekoczynów ze strony TZ sedziny ( wymachiwał rekoma w moją strone oraz w strone mojej mamy) jak i drugiej hodowczyni.
Odpowiedzi moje jak i zarówno mojej mamy były bardzo kulturalne - to w moja strone leciały wyzwiska - przykre to ale prawdziwe - mam wszytsko na filmiku ;)

Oto moje zdjecia - ze niby duch je robił na ringu ?

[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1746/wystawaczyceza6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/2261/eczycelk9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img150.imageshack.us/img150/4008/eczyce1jm2.jpg[/IMG]

Pozdrownia ;)

Link to comment
Share on other sites

:mad: No coż i dalej kłamiesz , ja to widzialem zupelnie inaczej, a kultury i opanowania to tylko można pozazdroscic tym doroslym ludziom . którzy i tak mieli dużo wyrozumialości dla osoby twojego pokroju , pewnie sami mają dzieci w twoim wieku i stąd ta powściągliwosć ,gdybym nie był i nie widział , ale przykro mi byłem na miejscu i widzialem,szkoda że wystawa ktora w wiekszości jak zauważylem łączyla wielbicieli psow , byla okazją do wielu miłych spotkan dla co niektorych jest pożywką do zaspokajania swojej chorej potrzeby siania niezgody i pomowień:razz:
Wiesz ja to bym ci tak jak w filmie Barei zrobil fotkę i napisal tej pani nie wpuszczsamy na zadne forum , czy wystawę , i to nie tylko klaczakow,
po co masz siebie i nas katować:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Gero, z Tobą naprawde nie ma co rozmawiac - kolejny z kołeczka.
Oczywiste jest to, ze oskarzasz mnie o kłamstwa gdyz ja nie lubie PKPR, a Ty go chorobliwie bronisz, no coz.
Nawet Policjantka ktora siedziała na wystawie jest 'dowodem' zachowania sedziny oraz jednej z hodowczyn, ktore podeszły do mnie z krzywkiem gdzy siedziałam na kocyku.
No coż, są ludzie ludziska i taborety.
Dla mnie koniec dyskusji gdyz nie prowadzi ona do niczego - jedynie Gero sie wyzył i dał upust swojej sympati do Pseudohodowców.
Zegnam i pozdrawiam, jak cos to PW istnieje.

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: Zapomnialaś o Księdzu , strażakachi Pani Inspektor z weterynarii :evil_lol:
JA uważam , ze wystawa była bardzo udana , na wysokim poziomie
i mianowanie kogos pseudohodowcą tylko dlatego że przynależy do znienawidzonej przez Ciebie organizacji jest co najmiej nie na miejscu
sam zastanawiam się nad kupnem klaczaka i dlatego bylem na tej wystawie , bardzo mi sie podobaly psy pokazane na niej , a osoby ktore poznalem z tej org , są na pewno wiarygodnymi hodowcami i co mnie zaskoczylo nie ma wsrod nich jawnej zlośliwości i zawisci , potrafia stworzys naprawde
milą i przyjazną atmosfere, a z tego co sie dowiedzialem co roku wystawy są bardziej okazale i lepiej przygotowane, Za rok na pewno tez pojade , może już ze swoim psiaczkiem;)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz dla mnie co cieczkę , to jeszcze nie jest stwierdzenie potwierdzające twoje znowu oszczerstwo , bo suki mają w roznych odstępach czasowych cieczki , i nie zawsze to wypada co 6 miesięcy , a pozatym jeśli suka była przykładowo w świetnej formie a cieczkę dostala z opużnieniem to krzywda jej się pewnie nie stala , jeśli ten hodowca dba o swoje psy to pewnie by suki zaniedbanej nie pokryl bo i po co ?
a z tego co wiem to w regulaminach PKPR nie jest wymagane ukończenie FCI sowskiego IPO do hodowlanki i nie widze tu też powodu aby nazwac takiego hodowcę pseudo , skoro nie ma takiego wymogu , przeciez nikt nikogo nie zmusza kochac PKPR ale nie obrzucajmy błotem hodowcow należacych do tej organizacji:shake:

Link to comment
Share on other sites

Suka ów hodowczyni szczeniaki miała w październiku, a obecnie ma juz kolejny miot.
Dla osob ktore widziały tą suke na zywo - są znajomymi tej hodowczyni - suka ta wcale nie była w dobrej kondycji.

Owczarek to charakter - hodowla = polepszanie, nie pomnazanie, tak wiec krycie suki dla zasady nawet jesli jest wymeczona po jednym z wczesniejszych kryc to przeeesada.
Tak jak to napisała hodowczyni " Ona chciała do Baxa- jak mogłam jej nie dopuscic ? .."
Hodowanie powinno polegac na rownaniu do gory, do lepszych - nie do gorszych " Bo nie ma tego w regulaminie ... "
Takie są własnie hodowle DONków ( nie mam nic do tych hodowli ktore szkolą swoje suki i rozsądnie podchodza do kryc ( a są takie ! widziałam na własne oczy ) ) I są takie hodowle DON ktore dzieki klub nie wymagajacym NIC maja NIC, kryje sie suki dozywotnio 2 razy w roku ( NP. KHRON) bez wyszkolenia, testy psychiczne odbiegaja daaaleko od chocby głupiego BH w niemczech.

Musze przyznac, ze DONów nie lubie, gdy są rozmnazane w ten sposob.
DON dla mnie nie powinien byc rozmnazany, ale jak juz to chociaz jakies wymogi niech spełnia tak jak w Hodowli Remo naprzykład.

Filmik mam, tylko trwa ponad 5 min, wstawic sie nie chce na Youtube, wyskoczył mi bład 2 razy. Nie wstawie go dzis.

Link to comment
Share on other sites

Axusia, jestem właśnie po rozmowie z panem Kosińskim w sprawie wystawy, o której piszesz i w trakcie rozmowy ustaliliśmy, że najlepiej będzie jeśli napiszesz oficjalne pismo do ZG PKPR ze skargą na sędzinę, które podpiszesz i na tej podstawie będą mogły zostać wyciągnięte w stosunku do niej konsekwencje. Inaczej są to zwykłe oszczerstwa na podstawie, których nic nie można zrobić z punktu widzenia prawnego.

Link to comment
Share on other sites

Egonkowa - Ty to sie nie martw, wracaj na Owczarka.pl tam Twoj swiat.
Nie, ze Cie wyganiam, jednak Ciebie zawsze pełno w wątkach gdzie ja sie wypowiadam, a jak widac po ilosci Twych postów nie jestes tu czestym gosciem.
Kołeczko nadchodzi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Egonkowa - Ty to sie nie martw, wracaj na Owczarka.pl tam Twoj swiat.
Nie, ze Cie wyganiam, jednak Ciebie zawsze pełno w wątkach gdzie ja sie wypowiadam, a jak widac po ilosci Twych postów nie jestes tu czestym gosciem.
Kołeczko nadchodzi :diabloti:[/quote]
dorotka żadne kółeczko jeśli masz mnie na mysli. Po prostu wszędzie gdzie się pojawiasz piszesz farmazony. I dążysz do :talker:
(ja czytałam twe posty ale nie mogłam się wcześniej zalogować.)

Link to comment
Share on other sites

:shake: oj Aksusia to nie kółeczko tylko rozsadni ludzie , ktorym nie jest obce poczucie przyzwoitosci , i dobrze że znając twoje metody dzialania maja Cię na oku i niedopuszczają do bezpodstawnego oczerniania ludzi, z tego co wiem to już niepierwsza Twoja proba oczernienia PKPR z ta roznicą , że teraz są ludzie którzy sami widzac na własne oczy , mają możliwość przedstawić prawdziwa stronę tego klubu , i odwage go bronić, musze poinformowac niektorych z hodowcow , że znowu próbujesz ich oczerniać na innym forum, i to w bardzo brzydki sposob:shake:
Ciekawe w tym jest to że wystawcy z tego co widzialem zadowoleni , duzo z nich miało nadzieje na jakąś wczesniejszą wystawę , sam slyszalem wiele cieplych i milych slów odnośnie organizacji , tylko oczywiście Tobie nic nie pasowalo , no ale ja też bym się żle czul w otoczeniu ludzi o których się bardzo żle wyrażam , a oni nagle byliby tego świadomi:shake:

Link to comment
Share on other sites

Oj dziwne, tak sie składa, ze powstaje skarga z czego az 3 hodowców biorących udział w wystawie w Łęczycach chce sie pod nia podpisac.
Dziwne prawda ?
Z reszta, skarga bedzie oficjalna, zapewne pojawi sie tez na publicznym forum, wtedy zobaczymy czy napiszesz, ze wszystkim sie tak podobało ?

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: Az 3 niezadowolonych, no prosze jaki straszny wynik na kilkudziesięciu patrząc w katalog zadowolonych , no to żeczywiście wystawa do luftu była, :shake: wiesz bywam na wystawach rożnych org i z takiego wyniku byłyby bardzo zadowolone:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

gero i masz wielki plus, że bywasz na wystawach różnych organizacji ponieważ masz szerszy ogląd tego co się dzieje dookoła a nie patrzysz tylko na psy jednej i słusznej organizacji jaką wydaje się co poniektórym ZkwP... Oglądasz, patrzysz i wiesz co mówisz a nie opluwasz innych" bo tak Ci w ZkwP wypada robić bo jesteś ich członkiem" . Masz sporo racji w tym co piszesz i jak piszesz i ja to popieram całkowicie. Tym samym zapraszam Cię do podobnego tematu na tym forum a mianowicie ACE - PKPR. Wiele swoich uwag i tam możesz napisać bo temat jest bardzo pokrewny jeśli nie taki sam...

Link to comment
Share on other sites

wiesz azawakh ja po prostu nie lubię kiedy dzieci zaczynają sie wymadrzac w kwestiach o ktorych mają bardzo śladowe pojęcie a już żenującym jest to iż probują w imię osobistej jakiejś chorej manii, podważać wszystko i wszedzie gdzie się da bez jakichkolwiek zachamowan.
Axusia to akurat osoba znana wiekszości forumowiczow i jej atak na PKPR
to wrecz sprawa honoru, ja poniewaz interesuję sie owczarkami , znam jej metody , z innego forum poświeconego tej rasie , i wiem ze tam przeszla już wszelkie granice impertynencji, a jej napastliwosć odnośnie tego klubu i wszystkiego co z nim związane jest wręcz zastanawiająca, w sumie to dziwie sie klubowiczom że i tak zachowali się powsciągliwie , wobec tej osoby , bo z tego co zaslyszalem to nie ma dla niej żadnych zapor dotyczacych dobrego wychowania i smaku,:shake:
PKPR jest widac org rozwijajacą sie i z tego co zaobserwowalem to chyba w dobrym kierunku, wystawy to nie wyścig szczurow , a gro hodowcow dziękujących organizatorom za wystawe , czego byłem swiadkiem to chyba najlepsza rekomendacja
Mi się podobało, jękow zawodu nie slyszalem, trochę dlugo trwala ocena baby, ale potem było dużo sprawniej , i tak sobie myślę że jeżeli sedzia
mialby coś do ukrycia to chyba nie pozwolilby na obecność na ringu postronnych osob , ale to tylko mi sie pewnie tak wydaje, wiem ze w pewnym momencie wystawcy prosili drugiego sędziego , aby pomogł na ringu owczarków w celu przyspieszenia oceny, i wiem z wystawy jeszcze jedno , chcialbym tego sędziego zobaczyc jeszcze raz w akcji, bardzo energiczna osoba,
Poszukam wątku ACE ale może napiszesz w jakim dziale

Link to comment
Share on other sites

szkoda gadać - Axusia - sama napisałaś, że są ludzie i taborety. Właśnie udowadniasz wszystkim że należysz do tej drugiej grupy. Co by Ci ktoś nie napisał, ty i tak tkwisz w swoim przekonaniu. Cudze winy masz w oku a swoje za plecami. Czy potrafisz przytoczyć chociaż jeden przykład, w którym to Klub złamał lub łamie prawo...? Obawiam się, że nie... A ja znam co najmniej 4 przykłady łamania prawa - począwszy od ustawy o stowarzyszeniach, przez kodeks cywilny ... skończywszy na ustawie o konkurencji. Jeśli Klub jest taki zły...to czemu w ogóle o nim piszesz?! Przecież zło powinno się eliminować a ty go poszerzasz...:lilangel: Już Twój opis mówi sam za siebie. Najważniejszy CHARAKTER??!! Chyba zapominasz co jest szczególnie brane pod uwagę podczas oceniania psów. Wystarczy przeczytać dowolny - nawet najgorszy poradnik dla wystawców. Owszem - nie przeczę, że charakter nie jest ważny. Jest i to bardzo. Ale zapewne, jak sądzę ty należysz to tej elity ludzi, którzy uważają ON za rasę nadzwyczajną, której przysługują specjalne uprawnienia i udogodnienia na wystawach - począwszy od możliwości ciągnięcia na smyczy podczas prezentacji, skończywszy na (nie zdrowym) powiększaniu konta zadu oraz sztuczne ustawianie psa na wystawie podczas prezentacji. A czy nie jest tak, że pies powinien być oceniany w naturalnej postawie - co zresztą stwierdzili sędziowie z Cruft's zaproszeni na wystawy PKPR??!! Hmm - ciekawe, ile razy ZKwP udało się zaprosić sędziów z Cruft'sa w jednym roku wystawowym... A może nie wiesz jak wyglądają wystawy ZKwP??!! Już kiedyś słyszałem, jak na jednej z międzynarodowych wystaw sędzia ZKwP oceniał psy - jaaaaaak? np. pijany, obsrany z papierosem w gębie.A ileż to razy spotykałem się z ocenianiem z katalogu. Wystarczy porozmawiać ze stażystami (nawet obecnymi w ZKwP), Jak to wygląda? mały dialog:
sędzia - kto teraz?
stażysta - numer 222, Pani Kowalska z psem xxxxxx YYYYYY
sędzia - dobrze, pisz od razu lokata pierwsza, ocena doskonała, certyfikat...
stażysta - ale przecież pan go jeszcze nie widział...?
sędzia - tym to ty się nie interesuj. Sam kiedyś zrozumiesz...

chcesz innych przykładów? jest ich tak wiele, że łatwo się w tym pogubić. Zapewne wiesz, że Pedigree już nie będzie wam raczej sponsorowało wystaw...? A wiesz dlaczego...? Zapewne nie. I się szybko nie dowiesz-no chyba że masz znajomości w ZG ZKwP albo w dziale marketingu w Pedigree. Ale szczerze wątpię.

Troszkę sobie naskrobałem Axusia - z wielkim trudem, bo musiałem zniżyć się do twojego poziomu

Na zakończenie - tacet, sed loquitur, uberrima fide unum castigabis, centrum emendabis. satis verborum - videre nostra mala non possumus.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...