Jump to content
Dogomania

Cekin już w nowym domku!!! :)


Cekinka13*

Recommended Posts

a tak wogóle: gdzie on przebywa? ;) trzeba by było załatwić transport:roll: poza tym zanim go weźmiemy musimy mieć pewność co poźniej z nim zrobimy, bo u mnie zostać długo nie może - wyjezdzam w polowie wakacji:oops: wyciągniemy go, ok, ale co potem?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 912
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cekinka, super, ze się dowiedziałaś..

YoungLADY - myśle, ze jak psiak pojedzie do Ciebie, to nie przestaniemy szukać DT lub DS. Ale to młody psiak, na pewno szybko znajdzie domek. Jak będzie bezpieczny w DT to zrobię mu róźne ogłoszenia i może allegro.

Link to comment
Share on other sites

Zwierzus pisze, że może zabrać psiaka na DT! :loveu: :loveu: Mieszka dość blisko, więc raczej nie będzie problemu z transportem. :)

YoungLADY - wybacz... ale dzięki wielkie, jesteś kochana! :loveu: Weź innego psiaczka na DT :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cekinka13*']Zwierzus pisze, że może zabrać psiaka na DT! :loveu: :loveu: Mieszka dość blisko, więc raczej nie będzie problemu z transportem. :)....[/quote]
Niestety nie na DT :shake: W dość zawoalowany sposób zaoferowałam pomoc w szczepieniu i innych takich :oops:

Link to comment
Share on other sites

Uwaga!! Pomyłka!!!

Zwierzus nie da DT psiakowi, źle zrozumiałam wypowiedź... :oops: Za to może zaszczepić go za free, ale myślę, że teraz, kiedy mamy już pieniądze nie będzie to konieczne. Ale i tak bardzo dziękuję!!!! :loveu:

YoungLADY... :oops: :oops: ale Ci pomieszłam... jak z tym DT? Masz do wyboru... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Zwierzus, masz rację, kochana. Tak zrobimy. 60 zł pozostanie na ew. pokrycie kosztów transportu do DT/DS.
Tylko trzeba to jakoś rozplanować...
Jeśli DIF i Ty, zwierzus, będziecie jutro 'wolni', to psiaka hop do samochodu DIF i do zwierzus. Ale co z nim zrobić po szczepieniu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...