Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Gdynia - 20.07.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaya']Jak wmiare jeszcze mały to postaraj się schować, a może jakby ktoś do ciebie podszedł z zgłoszonym psem to by sie dało coś zrobić[/QUOTE]
Niestety - to prawie pół roczny akita. :shake:
A poza tym można by było spróbować, ale jeżeli się nie uda? Szkoda by było jechać paredziesiąt kilkometrów na darmo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mucha__']INU w związku zawsze mówią ze nie można, a ludzie i tak wchodzą ;) Gdy rozpoczyna się wystawa jest tam taki tłok, ze nawet nie zauwazą jak przemkniesz ;)[/QUOTE]
Chyba tak zrobimy.
Mówię chyba, bo nie jestem pewna, czy pojadę...

Link to comment
Share on other sites

Jak wiecie to podajcie też swoje numerki, ja będę się nudzić, więc chętnie podejdę i, jeśli wezmę aparat to obfocę Was. A z numerkami o wiele łatwiej ;)

INU, próbuj. :) Będę trzymać kciuki, bo to chyba zależy jak widać. Raz wpuszczą, innym razem nie ma mowy.

Link to comment
Share on other sites

Więc jednak nie ryzykujecie? Łeee to teraz już na pewno Was nie znajdę. ;)

Ps. Lecę zaraz ćwiczyć, bo jak Forza ustoi 5 sekund na ringu to już będzie sukces. :lol:

Błyskotka, jak nie zapomnę to jasne. Na wystawach mam tendencję do braku myślenia, spowodowanego nadmiernym stresem. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Viz oczywiscie ja chętna do pogadania i obfocenia Forzy jestem :) napeno będzie lepiej niż w Koszalinie gdzie był ogólnie wielki bałagan z tym MP i się już tak nie stresuj ;) Ja zaraz się zabieram za zrobienie psa czyli wybieganie wycwiczenie wykapanie obstrzyżenie itp. do zobaczenia jutro.

Poszukuje psa oswojonego z wystawami łatwego przy prezentacji niezadużego na Młodego prezentera będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam nadzieję, że teraz nie będzie bałaganu. :cool3: Nam chyba już nic nie pomoże, bo nawet nie poćwiczyłyśmy... No nic, trudno. :lol:

Rotek, przed nami 3 flaty i 47 labów, więc szacuję, że koło 12.00 wejdziemy na ring. Nick Twój co prawda mi nic nie mówi, ale zgaduję, że to Basia od Astry? A jak się mylę to proszę o poprawkę. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...