Jump to content
Dogomania

nie wiem co sie dzieje


shage

Recommended Posts

Mój Pies zachorował w czwartek. Nagle trochę posmutniał i staracił apetyt ale tylko trochę coś tam zjadał. W piątek wieczorem nie chciał juz nic jeść tylko leżał nie chciał nawet wychodzić na dwór, w sobote rano wzięłam go do weterynarza, powiedział że hurczy mu w oskrzelach, dał antybiotyk i pojechalismy do domu pies spał cały dzień nmic nie jadł i nie pił,..miałam poczekać do poniedziałku do nastepnej dawki antybiotyku dawac mu tyle picia i jedzenia ile chciał i nie wmuszać ale nie chciał nic, nad ranem zwymiotował zsikał sie na pomarańczowo, w niedziele rano nie mógł ustać na nogach, pojechałam do weta powiedział że trzeba poczekać, do poniedziałku bo to antybiotyk na 48 godz. w poniedziałek zwymiotował mi taką brunatną wydzieliną ze skrzepami brązwoymi i zsikał sie na pomaranczowo, pojechałam do weta . Wet stwerdził ze zjadł coś toksycznego dał mu antybiotyk witaminę C coś na pobudzenie kwasów żołądkowych. Dzis zwymiotował znów ta brozową mazią ...co mu jest????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

weterynarz stwierdził że pies zjadł coś silnie toksycznego dla niego

choć mam co do jego diagnozy wątpliwości
ogólnie po konsultacjach z innym weterynarzem już bo zmieniłam weta (mam jeszcze kota) dowiedziałam sie że pies powinien być pod kroplówkami już od soboty, ale teraz już ta wiedza jest mi po nic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...