Jump to content
Dogomania

XVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Szczecin - 21-22.06.2008 -> 21.06 OGNISKO!!!


Vorph

Recommended Posts

[COLOR=black][B][COLOR=orange][COLOR=black]Związek Kynologiczny w Polsce O/ Szczecin zaprasza na XVI Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych - International Dog Show (CACIB) Szczecin[/COLOR][/COLOR][/B]
[/COLOR]
Wystawa odbędzie się w dniach 21-22.06.2008 r. na stadionie K.S. "ARKONIA", Szczecin, ul.Arkońska

Czytelnie wypełnione zgłoszenia prosimy przesyłać w terminie zapewniający wpływ do dnia [B]06.06.2008[/B] r. na adres:

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Szczecinie

al. Jedności Narodowej 44, 70-428 Szczecin skr. Pocz. 44

tel./fax : (091) 43 46 509 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0066cc][email protected][/COLOR][/EMAIL]

Zgłoszenie przez internet :[email protected]

Wystawcy krajowi - opłaty wniesione do dnia 31.05.2008 r. (dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)
- za pierwszego psa (z katalogiem) 100 zł
- za każdego następnego 85 zł
- za psa w klasie szczeniąt (z katalogiem) 40 zł
- rasy polskie - bezpłatnie - pod warunkiem wystawienia

Psy zgłoszone do klasy weteranów przyjmowane są bezpłatnie, z co najmniej jednym psem pełnopłatnym, pod warunkiem wystawienia.

Opłaty wnoszone po 31.05.2008 i w dniach wystawy wynoszą 130,00 zł za każdego zgłoszonego psa, bez względu na klasę i ilość zgłoszonych psów oraz dzień, w którym pies jest wystawiany.

Za psy zwolnione z opłat, zgłoszone a nie wystawione, egzekwowana będzie opłata w wysokości 130 zł, za każdego psa.

Sędziowanie grup:
21.06.2008 (sobota/Saturday) - grupy/groups: 1, 3, 6, 9, 10
22.06.2008 (niedziela/Sunday) - grupy/groups: 2, 4, 5, 7, 8

[COLOR=darkblue]OBSADA SĘDZIOWSKA :[/COLOR]

[COLOR=black][B]Josef Mravik (SK) [/B][/COLOR]
American Staffordshire Terrier

[B]Shamil Abrakimov (RUS)[/B]
Bulterier (Bull Terrier)
Staffordshire Bull Terrier


Więcej tutaj > [URL="http://www.zkwp.pl/zg/index.php?w=wystawy_szczecin"][COLOR=#800080]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?w=wystawy_szczecin[/COLOR][/URL]

______________________________________________________

[B]Jest pomysl, aby po wystawie miedzynarodowej, wieczorem urzadzic ognisko/grill. Miejsce jeszcze blizej nieznane, dopiero ustalane :)[/B]
[B]Chetni prosze sie odzywac !!! Im nas wiecej, tym lepsza zabawa :)[/B]
[B]Podobno Sebastian bedzie przygrywal nam na gitarce :lol: Chyba, ze sie rozmysli :mad:[/B]
[B]Bedzie mala zbiorka na kielbaski, chlebek, napoje itp[/B]

[B]Bullowcy - laczmy sie! :evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak myślałem że z tego łączenia nic nie będzie:lol: skaładki, umawiania, jak zawsze:shake:
Ja, Z&Z, mięso i gitara będziemy. Jak komuś będzie smutno mój nr. jest znany. Nikt się do listy nie dopisał, więc wieczór już zaplanowałem..:lol:
Pozdrawiam, więcej info w tej sprawie telefonicznie lub na prv.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']No cóż, nie będę ukrywać, że stawka na Szczecin niewielka... Po sztuce, góra dwie na klasę w obu ,,pciach", więc staficzowiczów za wielu nie będzie :roll:[/QUOTE]

Taaa po sztuce, góra dwie :roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Chyba nikogo nie pominęłam ;)

Suki:

suka szczeniąt
SAKKARA KIDIZZY SKY Staff-Ka FCI

suka młodzież
VANLILLA SKY Dynastia Bulli
SANTANA Family Buldożer

suki pośrednia
Sirius WALERIA
Solar Wings ARABESQUE MIDNIGHT DANCER
Janastaff BERSERKER BEAUTY
COCO CHANEL Buldożer

suka otwarta
VECTRA Buldożer
ZHOSHUA Buldożer
URODA Canaveral-Staff
CANNTINI Dynastia Bulli
VICTRESS FOR EVER Family Buldożer



suka champion
BELLA BLACK Sortis
PENNY LANE Port Erin

suka weteran
OFF SPRING Buldożer

Psy:

PIES młodzież
VERSUS Dynastia Bulli
VIGOR Canaveral Staff

pies pośrednia
CAMERON Buldożer

pies otwarta
MAGNETIC BOY Buldożer
PINCOLETTO CHATACHATURRI Staff-Ka FCI

do miłego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']ja z chęcią posłucham jak Sebastian będzie nam przygrywał przy ognisku nocuję w Szczecinie na pewno nie zawiodę;););)[/QUOTE]
Ja tez z chęcią posłuchałabym ;) ale niestety zaraz po międzynarodówce ruszamy na południe :placz: może w przyszłym roku bedzie jeszcze okazja :p

Link to comment
Share on other sites

Seba, tak jak Ci mówiłam... Musisz zabrać potwierdzenie, że go zgłaszałeś do championów, potwierdzenie wysłania faxu i najlepiej kopie championatu.
Powinni na wystawie zmienić mu klasę, przynajmniej na krajowej terrierów. Na międzynarodówce nic nie obiecuje.
Takie informacje dostałam od Kasi. Bo w oddziale nie mają Twojego championatu, dlatego go przenieśli... Swoją drogą, mogli wcześniej dać znać, że nie mają wszystkich dokumentów :mad:

Do zobaczenia w Szczecinie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vorph']Seba, tak jak Ci mówiłam... Musisz zabrać potwierdzenie, że go zgłaszałeś do championów, potwierdzenie wysłania faxu i najlepiej kopie championatu.
Powinni na wystawie zmienić mu klasę, przynajmniej na krajowej terrierów. Na międzynarodówce nic nie obiecuje.
Takie informacje dostałam od Kasi. Bo w oddziale nie mają Twojego championatu, dlatego go przenieśli... Swoją drogą, mogli wcześniej dać znać, że nie mają wszystkich dokumentów :mad:

Do zobaczenia w Szczecinie :lol:[/QUOTE]

łokej!............

Link to comment
Share on other sites

Nio to mamy pierwsze wieści z ringu staffików :p


[B][COLOR=red]CACIB [/COLOR]- PINCOLETTO CHATCHATURRI STAFF-KA FCI[/B] :klacz::klacz::klacz: Marta i Kaziu serdeczne gratulacje i wielkie brava dla Was i Grubaska...:cool2:


[B][COLOR=red]ZW.MŁ, BOB[/COLOR] - VIGOR CANEVERAL - STAFF[/B] :klacz::klacz::klacz: P. Kasiu również wielkie brava...:thumbs::thumbs:


Narazie tyle i czekamy na dalsze wieści...pozdrawiam...:)

Link to comment
Share on other sites

Vigorek ale zaszalałeś, Pani Kasiu wielkie gratki i ukłony za pracę od cioci Korii, piesek jest niesamowity bravo, bravo!!!!!!

Wielkie gratki dla Bessi, dawno panienki na żywo nie widzialam ale zaczynają sie wystawy na "północy", także pewnie się w końcu spotkamy.

Link to comment
Share on other sites

[B]GRATULACJE DLA WYGRANYCH,[/B]-:multi::

podaję wyniki jak coś pokręciłam to poprawcie:

PSY KL.MŁ
1.VIGOR Canaveral-Staff,-ZW.MŁ.NJwR,BOB-:multi:
2.VERSUS Dynastia Buli
kl.poś.
1.CAMERON Buldożer,-CWC.Res.CACIB,-:multi:
KL.O.
1.PINCOLETTO CHATCHATURRI Staff-Ka,-CWC,CACIB,NDPwR,-:multi:
2.MAGNETIC BOY Buldożer

SUKI KL.SZCZ.
1.SAKKARA KIDIZZY SKY Staff-Ka-N.SZCZ.w.R,-:multi:
KL.MŁ.
1.Dynastia buli VANILA SKY,-ZW.MŁ,-:multi:
2.SANTANA Family Buldożer
KL.POŚ.
1.Solar Wings ARABESOUE MIDNGHT DANCER,-CWC,CACIB,NDSwR,-:multi:
2.Janastaff BERSERKER BEAUTY
3.COCO CHANEL Buldożer
KL.O.
1.VICTRESS FOR EVER Family Buldożer,-CWC,Res.CACIB.-:multi:
2.CANNTINI Dynastia Buli
3.ZHOSHUA Buldożer
KL.CH.
1.PENNY LANE Port Erin,-CWC,-:multi:
2.BELLA BLACK Sortis
KL.WET.
1.OFF SPRING Buldożer,-N.W.wR,-:multi:

[B]j[B]ESZCZE RAZ DUŻE GRATKI DLA TYCH BARDZIEJ I MNIEJ WYGRANYCH[/B][/B].

Family Buldożer

Link to comment
Share on other sites

:multi:tak jak Huny napisały wszystko sie zgadza ,:multi:

ale Huny niech się nie obijają -obiecali wstawić fotki!!!!!!:razz:-te poza ringowe również

niech wywiążą się z obietnicy na pewno fotorelacja będzie Ania Lukann biegała z aparatem jak zawodowiec :crazyeye:,Marta z Kaziem również :evil_lol:a więc musicie uzbroić się w cierpliwość

po wystwie zamiast umówionego grila ,poszliśmy do pubu gdzie ucztowaliśmy zwycięstwa naszych psiaków ,humory dopisały było nas sporo a uczta skończyła się około 1 w nocy -oczywiście główny temat-psy ,jak to między psiarzami bywa

ja jeszcze ze swojej strony bardzo dziekuję za rywalizację i wspaniałą wręcz rodzinną atmosferę przy ringu:multi:

a na koniec nieskromnie się pochwalę dalszymi sukcesami VIGORA na BISach

BIS JUNIOR - lok. III -dziękujemy sponsorom za puchar i 15 kg.karmy:-o:-o

BOG - lok. III - i tutaj również dziekujemy za piękny puchar:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[B]strumyk, Lambi [/B]serdeczne dzięki za gratulacje, cieszymy się bardzo iż nasza [B]BESSI [/B] zdobyła tytuł [B]NDSwR [/B]oraz [B]CACIB:multi::multi::multi::multi:[/B]

Jeszcze raz gratulacje dla Vigorka i Grubcia :loveu::loveu:

Fotki wrzucę jak z urlopu wrócimy ;)

Gratki dla pozostałych uczestników :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...