Jump to content
Dogomania

Figury obowiązujące na MP


Paula&Goofi

Recommended Posts

Dzięki dziewczyny za odpowiedź. :multi:
Więc nie zostaje nam nic innego, jak przygotować się na wrocław: najwyżej jak sucz dostanie cieczke, to pożycze burka od siostry.
[QUOTE]
Najczęściej na eliminacjach są; T, L, okrąg i chodzenie po prostej, żadziej trójkąt.
[/QUOTE]

Więc póki co te figury będziemy ćwiczyć: nie sądze, byśmy dostali się gdzieś dalej. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Będziesz z czeko tri borderką ? :loveu::loveu:

To,to na pewno sędzinę Zetka urzeknie :evil_lol:

Trzymam kciuki za Wasz duet ;)

Ja też startowałam na pierwszym swoim MP z borderką,w kwalifikacjach grupa młodsza dostała na krajowej - I,starsza - T.W finałach młodsza - L,starsza trójkąt :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Prawdopobonie. ;) chociaż po wczorajszych ćwiczeniach... odechciewa mi się. :shake: Chyba napiszę do hodowców Zety, może coś się dla mnie znajdzie. :razz:
Z jaką borderką startowałaś? ;-)
[FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][quote][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]
[LEFT][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman]Prezenter zmienia grupę wiekową z początkiem roku kalendarzowego, następującego po roku, w którym [/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman]ukończył 13 lat.[/FONT][/SIZE][/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/quote]
[LEFT]Jeśli jestem z rocznika '95 będę w młodszej grupie? czy już w starszej? Wszystko mi się miesza...
Z tego co pamiętam kiedyś były indeksy, czy coś na ten styl. Teraz też jest to potrzebne?
Była bym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś podał wszystkie warunki, jakie muszę spełnić by wziaśc udział w MP. Niestety, jestem kompletnym laikiem... [/LEFT]

[LEFT]Pozdrawiamy.[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hania.']Jeśli jestem z rocznika '95 będę w młodszej grupie? czy już w starszej? Wszystko mi się miesza... Z tego co pamiętam kiedyś były indeksy, czy coś na ten styl. Teraz też jest to potrzebne? Była bym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś podał wszystkie warunki, jakie muszę spełnić by wziaśc udział w MP. Niestety, jestem kompletnym laikiem... [/quote]

Chyba idziecie do Starszej... :shake: A jeżeli chcesz zbierać punkty, to takie "papierki" ci teraz dają z ilością punktów, ja chowam w segregator ;D Wolałabym indeksy... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]hania.[/B] - jak jesteś rocznik '95 (jak ja :eviltong:) to w zeszłym roku skończyłaś 13, więc teraz w starszej ;)
Indeksów nie ma, po prostu po 'ocenie' idziesz do sędziego po kartę, tam jest wpisane wszystko, to z jakim psem byłaś i punkty.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Kika9004']Mam pytanko: bo gdzieś na forum wyczytałam, że trzeba do MP przygotować się do umiejętnego wystawiania wielu ras, bo nie wiemy jaki pies nam się trafi na wymianie. Moje pytanko brzmi: o co chodzi z tą wymianą??[/quote]

Zamieniasz się z psem innego MP ;) i wtedy Ty wystawiasz jego/jej psa a on/ona Twojego.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego ważne jest, żeby twoj pies nie był niechętny do współpracy z obcą osobą i dla przykładu na starcie potraktował Cię zębami :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Dlatego ważne jest, żeby twoj pies nie był niechętny do współpracy z obcą osobą i dla przykładu na starcie potraktował Cię zębami :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:[/quote]

zębami :-o

ale jak się pożycza psa to przeważnie jest to taki, który pójdzie z każdym :evil_lol: gorzej z własnym psem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']zębami :-o

ale jak się pożycza psa to przeważnie jest to taki, który pójdzie z każdym :evil_lol: gorzej z własnym psem.[/QUOTE]

No niestety jak twój konkurent wychodzi z agresywnym psem i przychodzi zamiana to już wiadomo kto wygra....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']No niestety jak twój konkurent wychodzi z agresywnym psem i przychodzi zamiana to już wiadomo kto wygra....[/quote]

:crazyeye::crazyeye:

a jakiej rasy był ten agresywny pies? Mam nadzieję, że nic bullowatego :-( w Opolu 'mojemu' staffikowi sędzina grzebała w zębach, a ten się 'słowem nie odezwał' i nawet się nie ruszył z miejsca :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']:crazyeye::crazyeye:

a jakiej rasy był ten agresywny pies? Mam nadzieję, że nic bullowatego :-( w Opolu 'mojemu' staffikowi sędzina grzebała w zębach, a ten się 'słowem nie odezwał' i nawet się nie ruszył z miejsca :loveu:[/QUOTE]

Nie,nie,nie, nic bullowatego... ehh...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zetah']Taka zamiana psa następuje dla jakiś kilku finałowych osób? czy każda, bez żadnego względu musi wymienić się psem? :razz:[/QUOTE]

Losowo, zazwyczaj jest tak w porównaniu zwycięzy grupy młodszej ze starszą, ale mi się kiedyś trafiło to podczas eliminacji. A czasem w ogóle nie ma tych zamian. Trzeba być przygotowanym na wszystko!

Link to comment
Share on other sites

Dostajesz mniej punktów, nie dostajesz się do finału... zależy. ;) Ale nikt na ciebie nie nakrzyczy, nie zrobi awantury etc. ;)
A zmiana psa może być zawsze nawet w eliminacjach, dlatego zawsze warto popatrzyć na psy młodych prezenterów, jak ćwiczą, i jak później wystawiają :p

Link to comment
Share on other sites

Jasne :lol: tak zrobię :) jakieś notatki sobie porobię ;) a co myślisz na temat książki "Tajemnice wystaw psów" Janowski Adam
[url=http://www.gandalf.com.pl/b/tajemnice-wystaw-psow/]Tajemnice Wystaw Psów | Adam Janowski → Księgarnia Gandalf[/url]
Warto przeczytać?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika9004']Jasne :lol: tak zrobię :) jakieś notatki sobie porobię ;) a co myślisz na temat książki "Tajemnice wystaw psów" Janowski Adam
[URL="http://www.gandalf.com.pl/b/tajemnice-wystaw-psow/"]Tajemnice Wystaw Psów | Adam Janowski → Księgarnia Gandalf[/URL]
Warto przeczytać?????[/quote]

Wydaje mi się, że tam będą tylko takie ogólniki ;) ale nie czytałam więc nie wiem.

Notatki... lepsze zdjęcia/rysunki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...