Jump to content
Dogomania

Sztuczki naszych jorczasków!!!


mery

Recommended Posts

[quote name='*kleo*']To ja też się pochwalę, a co :lol: Gracja umie siad, leżeć, stój - idziemy (przy przechodzeniu przez ulicę), aportuje, daje obydwie łapy i głos, do tego ćwiczenia przed wystawą. Teraz chciałabym ją nauczyć przybijać piątkę, wskazówki mile widziane :cool3:[/quote]

E tam, gadać sobie każdy może. Żebyśmy ci uwierzyli na słowo, to musisz nam filmik pokazać, nie ma tak łatwo :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karolina&Lucky']E tam, gadać sobie każdy może. Żebyśmy ci uwierzyli na słowo, to musisz nam filmik pokazać, nie ma tak łatwo :diabloti:[/quote]
Hehe nie ma sprawy :eviltong: jak tylko go stworzę i dowiem się jak wstawić :p

Link to comment
Share on other sites

hehe :mdrmed: fajne

my na razie ćwiczymy pif paf, czyli zdechniętego :diabloti:
później slalom musimy przypomnieć, bo cos mu się zapomniało i blokuje mi się pies
później może jakieś posłuszeństwo? albo właśnie target :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Karolina&Lucky'][SIZE=1]Super filmik. Ciekawe jak ci się udało go zmajstrować :siara:[/SIZE][/quote]
Czyżby aluzja w moją stronę? :eviltong: Cierpliwości, filmik będzie, ale ja kobieta pracująca jestem, a do tego roztrzepana i ciągle o nim zapominam :eviltong: Wybaczcie :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Czyżby aluzja w moją stronę? :eviltong: Cierpliwości, filmik będzie, ale ja kobieta pracująca jestem, a do tego roztrzepana i ciągle o nim zapominam :eviltong: Wybaczcie :modla:[/quote]

Nie, skąd :lol:
Pomagałam [B]Katie[/B] zrobić ten filmik, to dlatego tak napisałam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...