Jump to content
Dogomania

Sztuczki naszych jorczasków!!!


mery

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karkakarka']Dziękujemy za gratulacje :)
Teraz bierzemy się do nauki leżeć, ale u nas jet dokładanie tak jak u arabeski :evil_lol:[/quote]


Heh, no to widzę, że nie tylko ja mam ten problem :lol:
Popróbuję różnych metod, może w końcu się uda, a jak coś to opiszę swój sposób, może u Tolci też zadziała :D

Link to comment
Share on other sites

No to może teraz My się pochwalimy.

Nicole.
Urodzona 10.11.2007r.
Sztuczki:
Siad!
Podaj Łapkę,
Podaj drugą łapkę,
Przynieś,
Aport,
Przynieś Jeża,
Przynieś Kraba,
Kto to,
Wykop!
Poproś,
Myju Myju,
Idziemy na Spacer!
Turlaj się,
Zdechł pies,
Otwórz (szafkę/pringlesy itp),
Piątka,
druga piątka,
czołgaj się,
Która ręka (zgaduj zgadula)
Zostań
Szybciej ,
czekaj,
Równaj (noga) ,
Weź go!
Buzi,
Daj głos,
drabinka,
wstydź się
Żółwik
Drugi żółwik
itd
Planujemy także trenować amatorsko Agility. Brakuje mi na razie trójników do stworzenia stacjonaty :)

[url]http://www.pupile.com/pup/images/img_nicole4.18.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']No to może teraz My się pochwalimy.

Nicole.
Urodzona 10.11.2007r.
Sztuczki:
Siad!
Podaj Łapkę,
Podaj drugą łapkę,
Przynieś,
Aport,
Przynieś Jeża,
Przynieś Kraba,
Kto to,
Wykop!
Poproś,
Myju Myju,
Idziemy na Spacer!
Turlaj się,
Zdechł pies,
Otwórz (szafkę/pringlesy itp),
Piątka,
druga piątka,
czołgaj się,
Która ręka (zgaduj zgadula)
Zostań
Szybciej ,
czekaj,
Równaj (noga) ,
Weź go!
Buzi,
Daj głos,
drabinka,
wstydź się
Żółwik
Drugi żółwik
itd
Planujemy także trenować amatorsko Agility. Brakuje mi na razie trójników do stworzenia stacjonaty :)
[url]http://www.pupile.com/pup/images/img_nicole4.18.jpg[/url][/quote]
Jak wygląda sztuczka:
myju myju
idziemy na spacer
kto to? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

myju myju- opcja a) ustawia się pod wanną i czeka na szorowanie. Opcja b) ucieka po całym domu i się trzęsie :razz:
idziemy na spacer- Staje na równe łapy i czeka pod drzwiami na ubranie szelek i pójście na spacer xD
kto to? - Wstaje patrzy kto i warczy (nie szczeka)
:lol:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][I][FONT=Courier New]Fibunia[/FONT][/I][/B]
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=8NRgAR1Y7jg"]YouTube - Sztuczki Fibuni :)[/URL][/CENTER]




[CENTER][B][I][FONT=Courier New][COLOR=silver]p.s. moja sucz ucieka gdy wyczuje, że zaraz będzie kąpana, ale nie nazwałabym tego sztuczką :eviltong:[/COLOR][/FONT][/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']no wiesz niby nie.

Sliczną amsz sunię. A piętki daje śmiesznie. Moja przybija normalnie, a zdechł pies wykonuje ten taki z proszenia pada na plecy i sztywnieje (łapy w górze) :))[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Wstaw filmik, chętnie popatrze i naucze sie skoro robię coś źle :p[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Courier New]I dziękuję za komplement. Twoja także jest śliczna, ale chyba jeszcze nie ma założonej galerii? :hmmmm:[/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']Nie twierdzę, ze robisz coś źle :) Co ty. ^^ Po prostu moja z siedzenia przybija po jednej łapce :D
Już wstawiłam galerię :D
Ależ nie ma za co.
Moze wstawię, tylko jak bedzie jasno xDD[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Fibka też na początku przybijała na siedząco, ale mój chłopak zaczął ją uczyć z wyskoku i żeby sie nie mieszało jej w główce, tak już zostało ;)[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Courier New]Galeria już odwiedzona :cool3:[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Courier New]Czekam na filmik, pewnie mnie zainspiruje do kolejnych sztuczek :evil_lol:[/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

No więc na razie naucz ją prosić :)

Mam filmik! :D

[url=http://pl.tinypic.com/r/2q1b4og/3]Video - TinyPic - bezpłatny hosting obrazw, udostępnianie zdjęć i hosting filmw wideo[/url]

Sekwencja tylko dwóch komend.
Poproś i Zdechł pies z zatoczeniem. Niestety padła mi na kolana, bo nie położyłam kocyka. Na ziemię pada tylko jak chce sie przed znajomymi popisać :D

[url=http://pl.tinypic.com/r/10cvtyp/3]Video - TinyPic - bezpłatny hosting obrazw, udostępnianie zdjęć i hosting filmw wideo[/url]

A tutaj tylko łapa, druga łapa, piątka, druga piątka, żółwik i drugi żołwik.
Całego popisu nie mogę nakręcić, bo mi się nie chce zalinkować i muszę na raty :roll: :-/ Filmik to ostatni badziew, bo mi się telefon przekrzywił i nie widać jej mordki. W najbliższym czasie postaram się nakręcić coś lepszego xDD

Link to comment
Share on other sites

To ja też się pochwalę, a co :lol: Gracja umie siad, leżeć, stój - idziemy (przy przechodzeniu przez ulicę), aportuje, daje obydwie łapy i głos, do tego ćwiczenia przed wystawą. Teraz chciałabym ją nauczyć przybijać piątkę, wskazówki mile widziane :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...