Jump to content
Dogomania

ZUZIA - po miesiącach tułaczki nareszcie w DS. Co za wspaniałe święta. :)


GrubbaRybba

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie też cisza. :-(

Dzwoniła tylko w piątek jedna dziewczyna z Polic. Przekazała numer Dalence. Dalenko, czy dzwoniłaś do niej? Czy umówiłaś się? Na kiedy?

Poza tym kompletna cisza.

Ja mogę zadeklarować 50 zł na hotel. Czy ktoś inny też coś może zadeklarować? Musimy mieć wyjście awaryjne, na wszelki wypadek, jeśli dom się nie znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Aga dlaczego nie chcesz wziąść zuzi na dt? deklarowałaś dla niej dt u siebie, potem powiedziałaś ze nie możesz jej wziąść, a szczeniakom w zeszłym tygodniu oferowałaś dt. Nie rozumiem. Zuzi na dt to nie, a szczeniaczki kluseczki tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dalenka']Aga dlaczego nie chcesz wziąść zuzi na dt? deklarowałaś dla niej dt u siebie, potem powiedziałaś ze nie możesz jej wziąść, a szczeniakom w zeszłym tygodniu oferowałaś dt. Nie rozumiem. Zuzi na dt to nie, a szczeniaczki kluseczki tak?[/quote]

Dalenko, to proste. Nie ma mnie całymi dniami. Szczeniaki podczas mojej nieobecności zamykam w transporterze i nie muszę ich wyprowadzać na spacery. A Zuzi nie włożę do transportera i nie zostawię tam na 10 godzin. A tyle czasu dziennie mnie nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Dodam, że transporter ma 70x90 cm i Zuzia zapewne się w nim nawet nie podniesie i nie obróci. A trzymanie jej w zamknięciu na takiej powierzchni byłoby dla niej męczarnię. A inaczej nie mogę. Szczeniaki natomiast są małe. Mogę dać im zabawki, jedzenie i wodę i iść do pracy. No i transporter o tych wymiarach jest dla nich wystarczający.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dalenka']to dlaczego oferowałaś dt Muszce???? Muszka to dorosły pies. Potem jak pojawiły się szczeniaki to Muszce też odmówiłaś.[/quote]

Bo rozmawiałam z dziewczynami od Muszki i chodziło o 2 tygodnie, a Muszka też w transporterze się zmieści i może tam spokojnie poczekać, aż wrócę z pracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...