Jump to content
Dogomania

NAGLE POSTĘPUJĄCA STAROŚĆ


Treserka

Recommended Posts

Teresko bardzo Ci wspolczuje, jest mi przykro ze taki jest nasz los a z drugiej strony teraz pewnie wasz pies jest szczesliwy gdzies tam i patrzy na was z utesknieniem bedzie czekac a do momentu waszego spotkania bedzie was pilnowac po to zostal stworzony najlepszy przyjeaciel czlowieka

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro :cry: , uśmiechajcie się teraz na myśl o psiaku żeby wiedział że był i jest kochany. Tego dnia mijały 3 miesiące jak nie ma mojego Gizma dlatego to był dla mnie też bardzo trudny dzień. Tyle nieszczęść jednego dnia :( :cry:

Trzymajcie się i zaglądajcie na dgm a na pewno będzie Wam raźniej

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że będzie teraz Wam TRUDNO mi już jest trudno 2 miesiące...

Niestety czas jast najlepszym lekarstwem....

Z uczucia żalu , smutku, poczucia osamotnienia , tęsknoty.......pustki

powolutku pozostanie tęsknota i pamięć na zawsze....

DLACZEGO NASI MALI PRZYJACIELE TAK SZYBKO ODCHODZA -

CIĄGLE O TO PYTAM I POZOSTAJE BEZ ODPOWIEDZI........

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

MOJA NASTĘPNA SUCZKA ODCHODZI ! ma zapadniętą tchawicę, jest do uśpienia . Znów jeżdżę do Wrocławia lekarz nie chce jej operować bo mowiże zejdzie sunia na stole. ja mimo to nlegam i operacja będzie ale lora nie ma szans. będą jej otwierać klatę i wycinać tchawicę, na razie się męczy kaszle . Ja cały czas tęsknię za Bossem ryczę iryczę,a tu jeszcze Lorka (pinczerka) jestem totalnie załamana, mało tego to moze być genetyczne a ja mam jej córkę u której już coś jest nie wporządku, acha jeszcze Emir kaukaz miałopercję _kolano nastęnie zastrzyki dostawowe i jest bardzo żle niewiem ale chyba nie długo trzeba będzie go uśpić .Dlaczego te moje kochane psiaki mają takiego pech ? to jest straszne ja mam tego dość

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...