Jump to content
Dogomania

Psy ze schroniska w Legnicy, woj dolnoslaskie..


Recommended Posts

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam zapytanie na maila odnośnie adopcji Rubiego :) jejku żeby się udało, żeby się nie rozmyślili, Rubi jest takim cudownym pieskiem, gdyby nie to że jestem zdecydowana na Bosa (aby chociaż emeryturke miał miłą) to bez zastanawiania się wziełabym Rubiego. On oczywiście jest dosyć specyficznym pieskiem, ale jak się zdobędzie jego zaufanie to nie ma lepszej "nagrody".
Staram się, nauczona przykrymi doświadczeniami, nie cieszyć zbytnio i nie robić sobie nadziei, ale ciężko ... :)
Oby, oby, oby ...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie z Lubina, potrzebuje wizyty przedadopcyjnej, Rubi jest trochę jeszcze strachliwy dlatego to takie ważne na kogo trafi, czy byłabyś może tak uprzejma ???? baaaardzo proszę :Rose:, chciałabym wyciągnąć tego cudownego psiaka ze schroniska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Czy Macie szczeniaki w schronie? Mam chętny domek z Legnicy ma malucha, ale dopiero na koniec sierpnia. Jesli są jakieś to wyslijcie mi foty na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], a ja przekażę zainteresowanej rodzince:)[/quote]

Jasne że są ! W sobote wyśle ci zdjęcia a nawet krótki filmik
dziękuję pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na maila dostałam taka wiadomość:
"Witam serdecznie P. Agnieszko, trafiłam na Pani stronę i wiem że, pomoże mi Pani w mojej sprawie, chodzi o uratowanie bezdomnego kundelka, który został porzucony z pociągu w Malczycach ok. 27 lipca, na szczęście nic mu się nie stało, potłuczenia, zadrapania, wszystko to wygoiło się, ale sam czeka na nowy dom i właścicieli którzy go pokochają, a jest tego wart. Piesek nie duży, bardzo łagodny, świetnie bawi się z dziećmi, dobrze ułożony, towarzyski, prawdopodobnie był to pies domowy.
Dołączam zdjęcie, i mój nr telefonu: 516754158.
Pies jest szczególny i ujmuje za serce.
Dziękuje i pozdrawiam, wierzę że, z Pani pomocą uda się znaleźć dom dla
niego."

[IMG]http://img243.imageshack.us/img243/275/piesekbf9.jpg[/IMG]

Śliczności prawda? Jak można takie cudeńko z pociągu wyrzucić:angryy:

Szukamy, szukamy

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]do uciechowa zgłosiła się do nas rodzinka która chciałaby adoptować brzydkiego psa lub takiego z małymi szansami na adopcję

pies mały młody taki 5-6 lat
warunke musi lubić koty i inne psy

jesli w legnicy sa takie pieski proszę przeslijcie mi je na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
zapisane w Miscrosoft wordzie [/QUOTE]
już nieaktualne

ale jest rodzinka n a sunię mix lub rasopodobną foksię

Link to comment
Share on other sites

invictus hilaritas,witam Cie pięknie;)
Moze ktos szuka tego psa?>
jest z gminy Lubin
miejscowośc-Osiek
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/06dc217c278cf06f.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/336/06dc217c278cf06fm.jpg[/IMG][/URL]grzeczny.
[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/06dc217c278cf06f.html[/URL]
[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/05c8c0d584fc8097.html[/URL]
ma robocze imie-Fred

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w schronisku, wiecie co oni zrobili....:mad:
Mojego ulubieńca Bossa zamknęli w izolatce, a mi wciskają kity że chyba ktoś go adoptował. Widziałam Bossa, on leży zamknięty. Jak mnie przez okno zobaczył tylko podniósł główkę, a tak jest zupełnie osowiały, nawet mu posłania żadnego nie dali, biedak leży na gołych kafelkach. Zupełnie nie wiem o co im chodzi. Na razie nie ujawniam, że wiem, że kłamią ,bo o tym co się stało powiedział mi jeden z pracowników, który prosił żeby go nie wydać (a pracuje tam tylko do tego poniedziałku tj 11.08.2008 i po tym dniu to mu wszystko jedno i będę mogła przyjść i powiedzieć, że wiem o Bossie), on także nie rozumie postępowania władz schroniska. Oni wiedzą, że to mój ulubieniec, że będę go chciała adoptować, ale na razie nie mam jak.
Szukam teraz dla Bossa domku tymczasowego tylko do końca września, bo potem sie przeprowadzam na wieś i będę go mogła już wziąć ze sobą.
Proszę jeśli ktokolwiek może mi jakoś pomóc....
:placz:

Link to comment
Share on other sites

...agnes325,nie rozumiem:shake:
powinno im zależeć abyś zabrała jednego z wielu piesków
to i mniejszy stan i jakis grosik im wpadnie.
---------------------------
jak mam chętnego na pieska to mówie prosze mi jego przechować to środy
czy innego dnia
tak było z Maksem i tak jest teraz z Dalią

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...