Jump to content
Dogomania

MAMUSIA mojej Śrubki - Sarunia MA DOM!!!!! :)


fizia

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[LEFT]Sara jedzie do nowego domu:multi:
Pani z Katowic okazała się zdecydowana,jej rodzinie również Sara się spodobała.
Są tylko pewne problemy z transportem,pani nie mac samochodu,próbuje namówić kogoś żeby ją przywiózł ale wiadomo jest sezon urlopowy i wiele osób wyjechało.
Pani chciała przyjechać pociągiem ale do nas się po prostu nie da dotrzeć żadną komunikacją. Chyba,ze od dworca w Kłomnicach ktoś ma ochotę przespacerować się ok 5 km dwie wsie dalej. Ale nie polecam:evil_lol:
Właśnie rozmawiałam z kierownikiem i jeśli mnie nie uda się pojechać w tym tyg (w piątek) do schroniska to być może,jeśli oni będą jechali do Częstochowy (czasem jeździmy przez Częstochowę na interwencje) mi Sarę podrzucą. Poczeka u mnie do soboty. W sobotę pani przyjedzie po nią pociągiem jeśli nie uda jej się nic zorganizować. Ja Sarę na dworzec odwiozę (mam z 10 min do dworca).
Myślę,że jakoś uda się to wszystko zorganizować!

Pani bardzo mi się podoba,wypytała się o wszystko. Poopowiadała mi trochę o sobie i o warunkach w jakich Sara zamieszka. O sterylizację nawet nie musiałam pytać bo pani sama zaczęła ten temat. Sara jak tylko się u niej zaaklimatyzuje zostanie wysterylizowana.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

truskawa144-przepraszam ,ale pragnelabym wiedziec pare informacji o rodzine do ktorej ma pojechac Sahra.Gdyz Pani sie Ciebiie wypytywala ,a mysle ze i Ty wypytywalas sie wiecej.Moze podczas kontroli dowiesz sie i zobaczysz na zywo rodzine ,i gdzie bedzie mieszkala mamuska .?

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Sara w sobotę pojedzie do nowego domu,na 99%. Pani załatwiła transport więc po nią przyjedzie. Będzie do mnie dzwoniła a na maila przysyłała fotki. Także będziecie wiedzieli co się dzieje z Sarą.
Wypytywała tez o Śrubke:evil_lol:

Pani mieszka z siostrą,w bloku. Jest to taki blok "starego typu". Taki mały,śląski blok z dużym podwórkiem,gankiem itd. Sara nie będzie długo sama zostawała bo obie panie mają różne godziny pracy,oczywiście czasem się to pokrywa ale przeważnie powinien być ktoś w domu.
Już jest Sara wstępnie umówiona na szczepienia i sterylizacje.

[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='truskawa144'][LEFT]Sara w sobotę pojedzie do nowego domu,na 99%. Pani załatwiła transport więc po nią przyjedzie. Będzie do mnie dzwoniła a na maila przysyłała fotki. Także będziecie wiedzieli co się dzieje z Sarą.

Wypytywała tez o Śrubke:evil_lol:[/LEFT]

[LEFT]Pani mieszka z siostrą,w bloku. Jest to taki blok "starego typu". Taki mały,śląski blok z dużym podwórkiem,gankiem itd. Sara nie będzie długo sama zostawała bo obie panie mają różne godziny pracy,oczywiście czasem się to pokrywa ale przeważnie powinien być ktoś w domu.
Już jest Sara wstępnie umówiona na szczepienia i sterylizacje.[/LEFT]

[/quote]

To juz jutro!!!:multi::multi:

Chętnie wyślę Pani zdjęcia Śrubki i mogę o Niej poopowiadać:)
Może kiedyś jakieś spotkanie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...