Jump to content
Dogomania

MAMUSIA mojej Śrubki - Sarunia MA DOM!!!!! :)


fizia

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[LEFT]Dzisiaj w "Metro" jest ogłoszenie o Sarze,od 7 rano odbieram telefony:evil_lol:
Najbardziej przypadła mi do gustu jedna pani z Warszawy. Ma się odezwać po weekendzie.
Czy ktoś wie/mógłby sprawdzić co konkretnie jest napisane w tym ogłoszeniu? Bo wszyscy dzwoniący są pewni,że Sara jest w jakimś schronisku w Warszawie,nie wiem dlaczego.

[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Na stronie jest taki tekst - mniej więcej to, co dawałaś na allegro

Ta urocza sunia trafiła do schroniska 30 marca 2008 roku razem ze swoją córeczką.
Córeczka znalazła Dom pod koniec kwietnia, a Mamusia czeka samotnie na swoją szansę...Jest jej trochę smutno,też by chciała mieć już swój kącik i ukochanego opiekuna.

Schronisko to nie jest miejsce dla Niej!
Sara jest kochana,bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi, bardzo, [COLOR=#3366ff]BARDZO sympatyczna[/COLOR]
[COLOR=#3366ff]Uwielbia rozdawać całusy[/COLOR]:)
A do tego maleńka i śliczna - jednym słowem[COLOR=#3366ff] PIES - IDEAŁ[/COLOR]!
[COLOR=#3366ff]Lubi inne psy[/COLOR] i szybko się z nimi zaprzyjaźnia

Bardzo potrzebuje miłości i czułości!
Jest jeszcze bardzo młoda. Ma [COLOR=#339966]ok. 2 lat[/COLOR]
Wzrostem przypomina małego jamnika
Serdecznie prosimy o Dom dla Sary - z pewnością odwdzięczy się psią miłością i wierością.

Kto mądry kiedyś powiedział:
[COLOR=#ff6600]"Przygarniając jednego psa nie zmienimy świata ale świat zmieni się dla tego jednego psa"............[/COLOR]
Okaż swoje serce - przygarnij malenką!

Przebywa w Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt "As" w Jamrozowiźnie. (Gmina Kłomnice, 25km od Częstochowy).
Ma numer 712
Strona schroniska: [url]www.schronisko.klomnice.pl[/url]
Informacje na temat Sary można uzyskać pod numerem telefonu (+48) 518125320

[URL]http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Sliczna-malenka-2-letnia-SARA-z-calego-serca-prosi-o-Dom!,2284[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Super, ma największe zdjęcie ze wszystkich :)
Taką miałam nadzieję, ze Ją kiedyś wreszcie wydrukują - bo kilka razy odnawiałam to ogłoszenie

Jest tutaj
[URL]http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx[/URL]

Może myślą, ze jest z Warszawy, bo nie ma nic o tym, że jest gdzieś indziej

Jest tak napisane:

[SIZE=4]Sunia rafiła do schroniska razem ze swoją córeczką, która już znalazła dom. Sara samotnie czeka na swoją szansę. Ma ok. 2 lata. Tel.....[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Mam dosłownie lawinę telefonów. Odebrałam już chyba ze 30. Dostałam tez kilka smsów ale na te nie odpowiadam. Jeśli ktoś myśli poważnie o przygarnięciu psa potrafi chyba zadzwonić. Było tez kilka sygnałów - nie oddzwaniam z tego samego powodu z którego nie odpisuję na smsy.
Kolejna fajna pani się zgłosiła,tym razem z Krakowa. Mieszka w blokach więc podałam od razu przykład Śrubki:evil_lol: Ma dzwonić jutro. Chętnie też przyjedzie.
Większość dzwoniących jest z Warszawy i okolice Częstochowy to dla nich zbyt duży dystans:roll:

[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Oj no to juz tym razem musi się chyba udać.
A może innym małym, młodym suniom by się tez udało - w sumie to tam za wiele nie widać na tym zdjęciu, opis też taki byle jaki, więc może część z tych osób zdecydowałaby się też na inne sunie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...