Jump to content
Dogomania

jak moj cocker moze nauczyc sie myslistwa???


Recommended Posts

Wiesz wydaje mi sie, ze do mysliwstwa to sie chyba przyucza psy od szczeniaka.Niektore sie beda do tego nadawac inne nie.

Moja np. nie boi sie wystrzalow,goni golebie,koty.Zawsze cos niucha, weszy w trawie.Natomiast za rzadne skarby nie wejdzie do wody.Spaniel, ktory nie lubi wody,niezle co?W ubiegle wakacje pojechalam z kolezanka nad wode,jej labka wskoczyla do wody,ja musialam swoja wrzucac.Byla bardzo niezadowolona z tego i zaraz z niej wychodzila.

Link to comment
Share on other sites

heh nie wiem... moj ma dopiero 3 miesiąca i gania wcągle za ptakami czai się a potem bieg na wrone hehe moj wujek mowi ze bedzie z nim chodizł ba polowania bo jest w klubie mysliwskim czy jakoś tak! Ale ja tam nie mam go poto zeby polował:) :D tylko rzeby był moim przyjacielem

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Natomiast za rzadne skarby nie wejdzie do wody.Spaniel, ktory nie lubi wody,niezle co?W ubiegle wakacje pojechalam z kolezanka nad wode,jej labka wskoczyla do wody,ja musialam swoja wrzucac.Byla bardzo niezadowolona z tego i zaraz z niej wychodzila.

No coz, nie jestes samotna wlascicielka takiego spaniela ;) Moja Figa takze nie za bardzo jest chetna do wchodzenia do wody. Nie probowalem wrzucac jej na sile, a ona sama tylko podeszla do brzegu jeziora, powachala wode i na tym sie skonczylo. Zobaczymy jak bedzie w tym roku.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Moja Roxi też wody bardzo nie lubi:shake: a szkoda bo jeziorko mamy blisko:placz: też tylko podchodzi wącha i zwiewa z nad wody:crazyeye: no ,ale co zrobić na silę nie będę jej wrzucać bo się zrazi calkiem.
Co do instynktu polowań to ma go calkiem sporo:cool3: goni za ptactwem,nochalek caly czas przy ziemi,jak wpadnie w krzaki to z nich wyjść nie chce bo coś zwącha i musi znaleźć i dopaść:cool3:

[B]DOGOMAN[/B] tyś z Kraka widzę:razz: a z kąd dokladnie??
Może jakiś spacerek by sie sprzydal co?? jak w miarę blisko jesteś:oops:
Jam z Mistrzejowic z Piastów dokladnie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jezzmam'],ale co zrobić na silę nie będę jej wrzucać bo się zrazi calkiem.[/quote]
A próbowałaś zachęcic ją smakołykiem?
Najlepiej też samemu wchodzić do wody,smakołyki na zachętę i powinno się udać,no,chyba,że smakołyki na Roxi nie działają... może wtedy być ulubiona zabawka ...
Ale znam osobniki po prostu nielubiące pływania..nasz Timur ewentualnie łapki zamoczy jak jest duzy upał - o pływaniu nie ma mowy :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...