Jump to content
Dogomania

Pytanie o Parsona


Recommended Posts

Hej !
Mam pytanie związane z Parsonami... bardzo chciałabym mieć psa i zresztą moi rodzice też... przez długi czas szukałam rasy odpowiedniej dla siebie... aż półroku temu trafiłam na Jack'i bardzo mi się spodobały, ale te o dluższych łapkach i potem znalazłam info że to Parsony. Najbardziej podoba mi się w nich ich charakter są takie odważne i wesołe zawsze chciałam mieć małego/średniego psa który byłby aktywny i mogłabym z nim chodzić na długie spacery i sie z nim bawić... taki mały wesoły sportsmen ;) Niedawno kupiłam książke o Jack'ach i Parson'ach i po jej przeczytaniu jeszcze bardziej chciałabym mieć właśnie takiego psa... chciałabym żeby był moim najlepszym przyjacielem ;) Wiem że ułożenie takiego psiaka nie jest łatwe ale postaram się najlepiej jak umiem niedługo chciałabym wybrać się do jakiejś hodowli w celu zakupienia szczeniaka oczywiście z rodowodem ale zastanawiam się czy Parsony mogą zostawać na 8 godzin same w domu ? Długo się nad tym zastanawiałam i właściwie doszłam do wniosku że dużo piesków zostaje na tak długo samemu ale nie wiem czy u parsonów nie przeszkadza w tym ich WIELKA energia... mam nadzieję że ktoś mi pomoże :) jak ktoś chce wiedzieć coś więcej to pytajcie

Z GÓRY DZIĘKI ZA POMOC :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...