Jump to content
Dogomania

Sandor Szabo (H)


JASMIN

Recommended Posts

Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z p. [B][SIZE=1][COLOR=#005633]Sandor Szabo (H). [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=1][COLOR=#005633][SIZE=2][COLOR=Black]Bardzo proszę o informację na temat tego sędziego...[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#005633]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Doświadczeń osobistych nie mam,ale słyszałam że znawca przede wszystkim pastuchów i ocenia b.rzetelnie i jak ktoś u niego przegra,to wiadomo dlaczego.(niehumorzasty i wytłumaczy).Chciałam pokazać mu swoje burki i miałam specjalnie jechać na klubową na Węgry.Ponieważ okazało się że on będzie we Wrocławiu,więc i my będziemy.
Na węg.klubówce oceniał czarne puli,a oni dbają żeby zapraszać na takie wyst.najlepszych sedziów.U pastuchów ważny jest ruch i mocna budowa,więc na pewno ma to u niego duże znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...

moja wnusia była u tego Pana oceniana. z relacji właścicielki wiem,że bardzo przywiązywał uwagę do ruchu, charakteru i znał wzorzec, ale co się dziwić ;) dodam, że oceniał Puli. Bardzo sympatyczny i ciekawy skąd psina była, po jakich rodzicach itd. dodatkowo zapraszał na wystawy na Węgry i na Światówkę :) ja chętnie do niego pojadę ze swoimi mopami, bo lubię być oceniana przez fachowca a nie kogoś, kto pierwszy raz mopa widzi na oczy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...