Jump to content
Dogomania

Karl P. Reisinger


Recommended Posts

[quote name='alanowak']Napiszcie tu cos o sedzim z Austrii [B]Karl P. Reisinger:P[/B][/quote]

ja go bardzo lubie, sznaucery sedziuje bardzo dobrze ale w zeszlym roku sedziowal kaukazy znajomych i nie byli zadowoleni - dal wygrac psu o wyraznych iksowatych konczynach i wpadajacemu w inochod

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja go bardzo lubie, sznaucery sedziuje bardzo dobrze ale w zeszlym roku sedziowal kaukazy znajomych i nie byli zadowoleni - dal wygrac psu o wyraznych iksowatych konczynach i wpadajacemu w inochod[/quote]
no to mnie zmartwilas,bo on nas w Lodzi chyba bedzie sedziowal:roll: .Specjalnie sie zglosilam,bo sedzia z zagranicy,a z reguly mam dobre wrazenia po takowych sedziach bo do tej pory zawsze bardzo zwracali uwage na chod i poprawnosc konczyn:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 month later...

u nas liczył wszystkie zęby :) zwraca uwagę na ruch (u seterów)
z tego co wiem, to chyba hodował/hoduje dogi niemieckie
dokładnie ocenia psy.
na bisach - przyglada się tez dokładnie kazdemu psiakowi, sporo trzeba biegać.
i jest przesympatyczny!!! zarówno dla wystawcy jak i psiaka. miałam z nim do czynienia na paru wystawach i bardzo chetnie do niego jeżdżę:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Ziunia']Nas sędziował w katowicach i poszedł na masę.. czym mocniejszy tym lepszy. Chociaż i od tej reguły były wyjątki.
Dokładnie oglądał ząbki z każdej strony :lol:[/quote]

u nas dokładnie tak samo, facet lubi duże, dobrze zbudowane psy, zwraca uwagę na ruch, jest dokładny. Generalnie ma duże pojęcie na temat ras które sędziuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...