Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
KaRa_

Ireneusz Picheta

Recommended Posts

Sekretarzowałam na jego ringu..Baardzo symoatyczny człowiek.nie lubi jak ktoś z pieskiem do oceny staj tuż przy stoliku, lubi ganiać właścicieli po ringu, żeby ruch obejrzeć..no i woli psy żywsze, z iskrą niż spokojne..I jak były np colaki w tym jeden starszy (8lat) to nie dostał nagrody, bo on mu wystarczy radość z występu. natomiast ktoś puścił colaka na innego na ringu i doszło do awantury z wytypowanym zwyciężcą, to bez wahania zmienił swój typ.. Aha zwraca uwagę na zachoawnie pieska do niego i kotankt między psem a właścicielem, ale to nie wpływa na ocenę..Ogólnie nie jest źle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To dam swoje odczucia do tego Pana gdyż miałam dziś z nim kontakt na ringu.
Dość brutalnie podchodził do psa tak chwycił mojego za mordę,że miałam już pokazywanie zębów spaprane tak się go bał. Nawet jednego kółeczka nie mogliśmy całego zrobić (a pies pięknie się w ruchu prezentuje). Nie lubi wesołych psów na ringu i podkarmianych od czasu do czasu smaczkiem. Ogólnie opis psa jest napisany na jednej linijce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten pan nas oceniał i sprawił bardzo dobre wrażenie. Od zębów był jakiś pan(pardon, nie znam..) i sprawdzał je bardzo dokładnie. Sam sędzia do psa podszedł delikatnie, a jego ocena polegała na weryfikacji głównie ruchu i zachowania psa.
Przy porównaniu kiedy suki zdecydowanie chciały się poznać było widać uśmiech ze strony sędziego(no, a niejeden by się wkurzył, bo to ring, on ocenia, a nie ogląda bawiące się pieseczki).
Ogólnie jestem zadowolona z oceniania tego pana i bez wahania wystawiłabym do oceny u niego sunię drugi raz :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tym wygrywaniem na wystawach jest różnie, zwłaszcza, jeżeli rozrzut jakości i typów jest taki, jaki można było obejrzeć na wystawie w Sosnowcu w stawce shletie. Jednak wreszcie znalazł się sędzia, który umiał wyważyć wyraz i ruch, bo z plasteliny można ulepić każde cudo, ale żeby toto potem biegało ..... :) Poza tym klasa i kultura - prosimy częściej.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×