Jump to content
Dogomania

Maleńka Margolka. 2 LATA W PIWNICY... U Romy odnalazła swój RAJ NA ZIEMI!!!!!!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Roma i Dino']Ula bardzo proszę pozbieraj jak najwięcej informacji o małej.szczególnie jak była karmiona,jak leczona[szczepienia i inne]czego się boi ,a zresztą co będę tłumaczyć fachowcowi,sama wiesz najlepiej:ylsuper:[/quote]

Na razie Margolka ma marny apetycik. Jadła tylko w obecności p. Kasi, karmę chappi (innej nie chce) i naleśniczka chciała podkraśc Bąbelkowi, ale tak nieśmiało i zrezygnowała. Nie wie, czy jej wolno brac jedzonko :-(
Boi się napewno krzyku, gwałtownych ruchów, zamieszania.
Leczona chyba nie była, co widac po niej doskonale :shake:
Przy okazji sterylki będzie miała porządne oględziny, czyszczenie ząbków, uszek itd.
Może nawet na wizytę u fryzjera się załapie, jeśli pani fryzjerka będzie tak uprzejma ją przyjąc i doprowadzic do porządku :)

Link to comment
Share on other sites

Ale się wzruszyłam :-(,podwójnie.Kiedy przeczytałam o nieszczęściu małej i kiedy z Roma tak cudownie napisała o przyszłym domku Margolki :loveu:.
Jeżeli moge tylko przypomnieć,to o ile wiem zdejmowania kamienia z zębów nie należy łączyć ze sterylką.Ale mam nadzieję,że wet wie o tym.
Dużo szczęścia sunieczko dla Ciebie i Twojego cudownego domku .:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Na Margolke tez szybko bazarek zrobic trzeba bo choc pare groszy jest, to napewno nie starczy na wszystkich psow ktore w kolejce czekaja i tak dla przypomnienia: boksio koszt okolo 160 zl. kastracja polaczona z zabiegiem,
Margolka sterylka koszt: okolo 150 zl. Aza z Metkowa sterylka koszt: okolo 180 zl.
Bora sterylka koszt: okolo 180 zl. Razem [SIZE=4][B]610 zl.[/B][/SIZE] To sa tylko zabiegi bez szczepien i odrobaczen a do tego jeszcze Kiara ktorej kosztow jeszcze nie znamy.

Link to comment
Share on other sites

No tak a ja nie ukrywam, za dużych pieniędzy nie mamy [jak wiadomo emeryci] i dlatego cieszę się,że Margolka będzie miała zrobione co się da.pomagamy jak możemy ,nie tylko zwierzętom i nadwyżek niestety nie ma:placz:ale za to jest zdrowie i humor dopisuje a to myślę najważniejsze

Link to comment
Share on other sites

to jest karygodne! osoba któa odbiła tę piękna suczkę powinna złożyc doniesienie do prokuratury o znęcaniu się nad zwierzęciem ze szczególnym okucieństwem-ja bym takie sk....stwa nie odpuściła w żadnym wypadku!:angryy:

widzę że jest już bezpieczna i uratowana-wspaniale!:loveu: jest tak maleńka, że znajdzie szybko domek-zróbcie casting na jak najlepszy!
tak jak Pokerowa napisała-nie czyści się zębów przy zabiegu sterylizacji bo uwalniają się bakterie beztlenowe-to każdy wet powinien uprzedzac.

a drapanie może miec nie tylko psychiczne podłoże, mój Dyzio tak robił....po dokładnym zbadaniu okazało się, że to ZKŁ, wdrożone zostało leczenie-leczenie do końca życia w sumie-ona do tgo byłą w piwnicy, bez światła, bez czesania, bez odpowiedniego jedzenia do tego stres....brak słów......

Link to comment
Share on other sites

Tak sie sklada ze w tym przypadku nie mozemy zlozyc doniesienia, poniewaz nie mamy zadnych dowodow tutaj wszystko odbywalo sie przez telefon, najpierw zgloszenie ze pani chce oddac sunie bo pracuje i sunia zostaje sama w domu a dlatego ze nieszczy musi ja zamykac w piwnicy. Nie mialysmy kiedy tam podjechac zeby na miejscu zrobic fotki a jak juz znalazlysmy DT to pani sama dowiozla sunie do DT i dopiero tu zobaczylysmy faktyczny stan suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']
Oktawia, ZKŁ?

Domek już czeka na sunię - najlepszy :loveu::loveu::loveu::loveu::multi:
[/quote]
Tak Ulaa-początkowo myślałam że to nerwica - ale to nie nerwica okazało się -ale musi byc wytrawny wet by zdiagnozwac-inaczej zespół kerałojotokowy-kąpiele lecznicze, Encorton i inne leki, Encorton i szampony do końca życia-ale każdy pies ma co innego-tutaj może byc jeszcze co innego.

cieszę się że dom czeka! to wspaniałe!:placz::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Margolka nie bedzie miala dzis sterylki, postanowilysmy ze dzis jednak jedzie na sterylke sunia z Metkowa na ktora tez czeka domek a u panstwa jest juz tez dosc dlugo i jest klopotliwa ze wzgledu na koty.
Ale ucieszyla sie z tego pani Kasia u ktorej jest Margolka stwerdzajac to dobrze bo malutka bedzie miala troche czasu na przybranie cialka. Z relacji pani Kasi sunia jest wspaniala potrafi zostawac w domu nawet kilka godzin nie nieszczac niczego zas z powrotu pani Kasi cieszy sie ogromnie, skacze z i piszczy z radosci widzac ze pania Kasia wrocila. Poprosze tez syna pani Kasi zeby wyslal meilem fotki do Uli bo podobno zrobil jej kilka ladnych fotek.

Link to comment
Share on other sites

kiedy jedni się cieszą to inni się smucą.weszłam na forum aby zapytać jak czuje się mała po zabiegu a tu niespodzianka Margolka jeszcze nie gotowa.No truno czekamy dalej.bardzo proszę powiadomcie mnie kiedy będzie ta sterylka a zdjęcia może mi prześlecie na moją pocztę będę bardzo zobowiązana [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Ula daj znać jakie macie plany

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...