Jump to content
Dogomania

Jestem Cezarek.Mały,ładny,młody-ale nie rasowy.Od roku mieszkam w schronisku.MA DOM!


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

[quote name='modliszka84']Cezarek byl tez rozwieszany w lecznicach pabianickich, na slupach i przystankach...
Był tez na roznych portalach ogłoszeniowych, alegratce, allegro.
Był w gazecie lokalnej...[/QUOTE]

trzeba od nowa.
widac, nie zobaczyla go TA osoba.
rundke raz jeszcze, niech zobacza fajniastego Cezarka!

Link to comment
Share on other sites

jotpeg bardzo Cie prosze, pozaglądaj Ty do naszych innych wątków ;)

chyba nam dobrą energię zesłałaś bo dzisiaj Cezarek pojechał do domu! :multi:
Pan zadzwonił rano, wieczorem przyjechał. Chciał kupować rasowego collie miniaturkę, ale Cezarek przypomina ich poprzedniego psa... no i zdecydowali sie! Cezarek pojechał do Aleksandrowa Łódzkiego, ma tam domek z ogrodem, kolegę labradora, kocicę i dużą działkę do biegania. Psy z państwem mieszkają oczywiście w domu :lol: a na wakacje jeżdżą w góry.
Poprzedni piesek zmarł na raka prostaty, z winy lekarza.

Cezarek - obyś tylko grzeczny był...

Link to comment
Share on other sites

JUz do mnie dzwoniła pani Cezarka dzisiaj!:loveu:
Cezarek spędził dobrze noc, pilnuje się łózka, z kocicą już się troszkę tolerują, labka przegonił :evil_lol: Bohater jeden....;)

Pan wziął 3 dni wolnego, żeby dotrzymać towarzystwa, wczoraj Cezraek został wykapny, za kilka dni ma iść do lekarza na oględziny.

No i jak będę w Aleksandrowie to mam Cezarka odwiedzić :lol:
Wreszcie sie maluszek doczekał na DOM!

Link to comment
Share on other sites

mam nowe wieści z domu Cezarka :multi:
Cezarek się już czuje jak u siebie, szczeka na obcych, pilnuje domu razem z labkiem Amigo. Śpią juz z Amigo razem, bawią się, i myją sobie nawzajem pyski :evil_lol:
W niedziele byli na spacerze w lesie, Cezarek bardzo sie pilnuje, co chwila przychodził sprawdzic czy pan z panią mu nie znikneli. Apetyt ma ale nie jest pazerny ani łapczywy - z czego sie cieszy Amigo, bo co Cezraek zostawi to labek pożera ;)
Z kocicą stosunki sie układają, ale gdy tylko jest okazja to Cezarek lubi ją pogonić. Podobno jest takim wariatem - biega po podwórku, fikołki robi, wszędzie musi zajrzec, wszytsko sprawdzić.

Ale mu sie trafił domek...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...