Jump to content
Dogomania

Piękny młody mix LEONBERGER. Dzięki Kasie - ma najlepszy dom na świecie!!!!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pewnie nie macie czasu zaglądac na molosy więc dzisiejszy cytat z Embe który ma potencjalny domek dla Kazanka.
,,Po wczorajszej wieczornej rozmowie, ci Państwo bardzo chętnie przyjmą Kazana do swojego domu i ogrodu i otoczą go należnym uczuciem. Jak pisałem warunki i opiekunowie są doskonali. On nawet jest ojcem chrzestnym naszej córki.
Info o nich: Maryla i Kaziu . zamieszkują ..........., w krainie lasów, pól i jezior. Są zachwyceni moim Ramzesem i bardzo by chcieli mieć takiego. Kaziu (l. 57) jest nauczycielem zawodu mechanika w szkole zawodowej i technikum a popołudniami dorabia sobie w swoim warsztacie samochodowym. Pracoholik. Maryla pracuje tylko popołudniami, więc kontakt z nimi można nawiązać praktycznie tylko po 21oo. Do obiadu ona jest w domu. Jak już pisałem: ludzie dobrzy i spokojni, dom duży i ogród niemały.
Bardzo chętnie przyjmą Kazana pod swój dach.
Kontakt z nimi: [B].................. [/B]Kaziu ma komórkę, ale ma uszkodzenie słuchu w zakresie dźwięków wysokotonowych, więc w warunkach warsztatowych nie zawsze ją słyszy."
dane do kontaktu praktycznie wszystkie - spiszcie je dziewczyny - za jakiś czas je usunę, po co mają widnieć.
(edycja godz. 20.25 - usunięcie danych osob.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Napisałam do nowego domku smsa z zapowiedzią o kastracji. Wówczas domek oddzwonił z informacją, że rezygnuje z Kazana :-([/quote]

Wiecie co, to jest okropne !!! Zrezygnowali z psa tylko dlatego, że musi mieć zrobioną kastracje !!! No szczyt wszystkiego , no ! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...