Jump to content
Dogomania

Tniemy Sopot - przyłączysz się?


fona

Recommended Posts

  • Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale wstretne jestescie. no pewnie ze rosiczki to bardzo dobrze znosza, rosna jak szalone.kolezanka probowala wyhodowac, nie wozila i nie wyrosly:diabloti: i jestem calkiem normalna, strasznie duzo wysilku i uwagi kosztuje pielegnowanie ich to jak mam zostawic:placz::placz:zdechna, torf musi byc wilgotny,a ja nie mam komu zostawiac:-(:-(

steeeee ryyyyyyy liiiiiii zuuuuuuuu jeeeee myyyyyyyy alalaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

Fona, mogę prosić o wrzucenie też linki do mojego bazarku.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9834720#post9834720"]Tej wiosny kochamy się dla sopockich sterylek!!!!!! [/URL]

Ostatnio coś mi kasy brakuje, to choć tak się przyłączę, do mojego ulubionego celu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']lemoniada - tam jest kolejka - ja bym ci sie radziła w niej zapisać - do maja tylko miesiąc - a ja , wiesz, pracuje tez ;)[/quote]
A jak bardzo liczebna jest ta kolejka na dzień dzisiejszy?:cool3: Mogę zapisać się tu, czy muszę tam? Zaśmiecam Wasz wątek:oops:

Link to comment
Share on other sites

no ja mam 275 zł na sterylke idzie 250 zł. reszte + to co z nowego bazaru chce przeznaczyc na to co wlasnie dostalam zgloszenie.
kotka, wywalona z domu w ciazy. potrzebna natychmiast sterylka aborcyjna. pomimo ze ciaza jest wysoka wet chce to zrobic...dzwonila Pani z prosba o pomoc

Link to comment
Share on other sites

a ktoś ma coś na Żabine? bo jak coś to już nie bede sie wycofywać i jest 250 na nią, moge jechac wplacic do schronu w weekend.

na kotke mam 25+ zapowiadające się 75 zł z bazarku, reszte bede zbierac na gwałtu rety, nie wiem może miau by pomogło:placz::placz::placz::placz:
Kocicę ktoś wywalił z domu jak była juz w zaawansowanej ciąży:-(Błaka się od kilku dni przerazona. Jedna Pani pomoze to sfinansować troche, takze grunt żeby zdarzyc

Link to comment
Share on other sites

Betbet, tnij kocinę. Powolutku uzbieramy na Zabę.

Produkowalam wczoraj wieszaczek, pierwsza przygoda z dekupażowaniem - no i nie popękało!!! Slyszysz, pucka? Nie popekało w nocy :placz: - a miało popękać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...